Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így elszállva magától egy 64-65 kilós nő?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, bár neki párja van és azt gondolja, csak haverkodni akarok neten, állítása szerint semmit nem akar. Csak arcképet kaptam tőle, egész alakosat nem küldött. Viszont, 170 centis magassághoz 64 kiló körüli, és azt gondolja magáról, hogy vékony, férfiak tömegei csorgatják rá a nyálukat, a barátjának pedig az ő alkata az ideál. Kicsit céloztam, hogy ha tényleg az a célja és az énképe, hogy ő karcsú, fullos baba, akkor ez kicsit sok lesz, de állítása szerint ő edz és max. 1-2 kiló zsírfelesleg van rajta. Miért vannak ilyen nyilvánvalóan max. közepes nők is így elszállva?

2020. nov. 19. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem, hogy néz ki egy 170 centis 64-65 kilós lány és ezt hozta fel:

[link]


Ő hol túlsúlyos neked, kérdező? Totálisan normális alkata van, 1 kilót sem kell leadnia.


Itt van ez a kínai lány is: [link]


Ő is 170 cm és 64 kiló és kifejezetten vékony.


Szóval a szóban forgó lány sem lehet túlsúlyos. Ha máshogy is oszlik el rajta a súly és kissé ducibb is, mint a képen látható nők, még akkor is simán mondható vékonynak/átlagosnak, és semmiképpen nem túlsúlyosnak.

2020. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
88%

Én azt el tudom hinni, hogy "férfiak tömegei csorgatják rá a nyálukat, a barátjának pedig az ő alkata az ideál".

170 cm-hez az 50 kg-ot sem érem el. Elöl deszka-hátul léc pálcikatest. Jobb esetben csak levegőnek néznek, rosszabb esetben fanyalognak rám, undorodnak tőlem, és elég jó úton haladok a 10. egyedülállósági évfordulóm felé. Ezerszer inkább néznék ki úgy, mint ő! Bizonyára lehet is mire elszállva, én meg kb. eláshatom magam...

2020. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
94%
:D :D Hát, kedves kérdező... Tényleg csatolhatnál magadról képet, igazán kíváncsi vagyok :D Ha már ilyen a megítélésed, gondolom évek óta edzel , igazi izomkolosszus vagy... Bár való igaz, sokszor láttam "dinnyecipelő" vézna férfiakat, akik azt hitték magukról, hogy minimum az alkatuk felér Momoához (Mielőtt bárki belém köt, nem érdekel ha valaki nem hasonlít rá... csupán ha már elvárások vannak a nőkkel szemben, akkor a nőknek is legyen némi alap szint. )
2020. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
82%

"Kérlek emeld ki a részt, ahol a kérdező arról panaszkodik, hogy a csajnak már rég alá kellett volna feküdnie!"



Szerinted ez mit jelent?


"bár neki párja van és azt gondolja, csak haverkodni akarok neten, állítása szerint semmit nem akar"


A kérdező dugó pajtit keres, és erre szerepre nézte ki a nőt, de ő annak ellenére, hogy igen messze van a jó nőségtől (a kérdező szerint), nem ájul el a megtiszteltetéstől és nem fekszik a kérdező alá. Ne ennek a bosszúja a fika hadjárat.

2020. nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
0%

Az a mondat arról szól, hogy a csaj NEM TUDJA, mi az, amit a kérdező akar, de részéről már előre megmondta, hogy nem akar a kérdezőtől semmit.


Nem arról, hogy le kellene vele feküdnie, és nem is arról, hogy a kérdező emiatt bosszús, vagy javasolta neki, vagy szidta miatta, amiért nem dugnak. Az simán a helyzet felvázolása indulatok, szidás meg minden nélkül. Utána jön az indulatos rész, amikor a csaj bizonyos szavakkal dicséri magát és a saját testét, amit kép híján, de az arányai ismeretében nehéz elhinni.


Nem azzal van a baj, hogy úgy gondolja szép, csinos, hanem hogy azt hiszi vékony, nincs rajta csak 1-2 kg felesleg, sokak meg akarják kapni és ahogy láttam a kérdező azt is nehezményezi, hogy a barátjának az ő alkata “álom”.


Az utolsó kettővel szerintem nincs gond, a legtöbb nőt rengetegen akarják megdugni és szerelmi kapcsolatban az aktuális partner a legvonzóbb, de ilyen arányokkal csak testépítőként lehetne rajta 1-2 kiló felesleg, az alkata pedig akkor sem lesz vékony, hanem izmos-sportos.


Nem azt mondom, hogy szimpi a kérdező, de azt a részt megértem, hogyha valaki hazudik magáról, az bosszantó és visszatetszést kelt az emberben. Én sem mondom, hogy magas vagyok, mert csak 170 centi vagyok, azt sem mondom, hogy nagy a mellem, mert csak az alkatomhoz képet számít nagynak, amúgy csak B kosár. Vagy nem mondom, hogy milyen szép kreol a bőröm, mikor csak megkapott a nap és már nem vagyok hófehér, mert nem vagyok kreol.


Aki sok ilyen hazugságot hallott az nehezebben tolerálja a többit, az első pár évben engem sem zavart, ahogy hallgattam a marhaságokat, szereti magát, mi ebben a rossz.. aztán már közölte, hogy a saját szája eredeti színét látja a pasi, mivel nem használ rúzst(csak színezett szőlőzsírt, amit elfelejtett mondani, mikor felhoztam, “az csak szőlőrúzs, nincs is ilyen erős színe” dehogynincs..).


Tényleg, legyen az életetekben egy ilyen kamugép, aki a ti(és mások)károtokra akar jobbnak tűnni, aki azt hazudja, hogy a szempillája természetesen ilyen, mert nem műszempilla, csak 5 kiló spiràl és toldó van rajta..


Az önbizalom addig szép, ameddig őszinte, felette már nem annak hívják.


A csaj mondhatta volna, hogy nem vagyok vékony, de nem is baj, formás vagyok, jók az arányaim, feszes a testem a sporttól, szépek a tónusaim, és máris egy vonzó önbizalommal teli nő lesz, nem egy kamugép, ami álönbizalom, ha másnak állítod be magad, mint ami vagy.

2020. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
100%

65, neked elmentek otthonról? :D

Milyen kamugép?

Hogy bejon sok mindenkinek + a párjának ő az ideálja? Vagy hogy vékony?

Úgy látom, sok embernek a vékonyság = a csontsovány nőkkel.

Mások kárára hazudik? :D

Lol, milyen kárt okozott a lány azzal bárkinek is, hogy kapósnak és vékonyak gondolja magát?

Amúgy meg a kérdező kommentjére is reagálva, miszerint ő csak egy középszerű nő, átlag testalkattal és messze van az atom bombanőtől.

Ez még mindig k*rvára relatív.

Továbbra sem a 45-50 kilós lányokat bántom, de valakinek az jön be, ha valaki full vékony alapból, úgy hogy nem sportol érte. Pici fenék, pici cici, stb. Ezzel nincsen semmi gond.

Ahogy azzal sem, hogy valaki szerint meg egyáltalán nem ez az atomnő, hanem egy combosabb, kerek fenekű, C/D-s mellű nő. És ez még mindig nem egyenlő azzal, hogy valaki dagadt, attól, hogy vannak formái.

Lehet a fenék + comb is adottság, van ilyen ismerősöm. Ahogy olyan is van, mint pl én, akinek a sporttól formás a combja meg a feneke.

Valakinek a testépítő lányok tetszenek, valakinek meg a teltek, valakinek a normál alkatúak.

És lehetne ezt még órákig taglalni, mert mindenki máshogy néz ki.

De te kinek érzed magad, hogy eldöntsd, ki az atom nő? Az, hogy van egy ideálod, az a te dolgod, de lehet, hogy az általad definiált bomba nő másnak egyáltalán nem különleges. És ez így van jól.

De mostmár én is kíváncsi lennék a TE atom külsődre.

Mert mondjuk ha nem 190/95-nél kezdődsz, én rád sem néznék, mert számomra meg az atom férfi külseje itt kezdődik. Gyanítom, ha én is ilyen degradáló csoportosítgatásokba kezdenék, te sem súrolnád az átlag, középkategóriát sem.

2020. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
19%

Egyesek szeretik itt összemosni a fogalmakat. Tudja magáról, hogy vonzó az nem egyenlő azzal, hogy vékonynak hiszi magát és hazudik. Tudja magáról, hogy nem vékony és így vonzó. Na ezt próbáld feldolgozni!

Normális pasit akkor sem zavar más külseje, ha nem az ő ideálját képviseli. Miért is kellene? Én is megsértődjek egy nekem nem tetsző pasira, amiért másnak tetszik? :D Hogy képzeli a szemét...

2020. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
92%
De miért ne lehetne vékony 64 kilóval??? Mert ti eldöntöttétek? :D
2020. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
97%
Ja azt nem olvastam, hogy 64 kg. Kérdező úgy ír, mintha 130 lenne legalább.
2020. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Mert egyik esetben sem vékony! Ahol kevés a testzsírja, ott brutál izmos ennyi kilóval!

2020. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!