Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg balek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg balek emiatt az exférj? (hosszú sztori)

Figyelt kérdés
Próbálom röviden, a "szereplők": exférj (40-es férfi, a barátnője (20-as lány) és az exfeleség (40-es nő). Nem árulom el, hogy én ki vagyok a történetben, hogy ne befolyásoljam a válaszolókat. Az exférj gazdag vállalkozó. Amikor megismerte az exfeleségét akkor még nem volt az. A volt feleség rengeteg áldozatot hozott, magát háttérbe szorította, hogy a férfi álmai megvalósuljanak, mindig az ő érdekei voltak figyelembe véve, és a férfi sokat köszönhet neki, hogy most ott tart, ahol. Ezt a férfi is elismeri, nem tagadja, hogy így van. Miután elváltak, a nő egyedül maradt a két közös gyerekükkel. A férfi fizeti a gyerektartást, és emellett, ha az exfeleségnek nagyobb kiadása van, ahhoz is hozzá szokott járulni (pl. mostanában fizette a nő nagyobb összegű fogászati költségeit). Anyagilag ez nem terheli meg a férfit, a nő pedig amúgy közepes színvonalon él, mert nem túl magas a fizetése, egyébként pedig nem szórja a pénzt. A férfi barátnője szerint a pasi balek, hogy ennyit költ az exfeleségre. Nektek mi a véleményetek?

2021. jan. 31. 17:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
67%
Egy fogászati kezeles ara sokszor a csillagos egekben van, es ha olyan dolog, meg kell csinaltatni. Na most, ha a ferjnek telik ra, tudja, hogy nemcsak azert csinaltatja az ex, hogy jobb no legyen es nem muszaj, akkkor miert ne adjon ra penzt? Ha nem ad, akkor az exno azt a penzt költi el, amit a gyerekekre koltene. Most ezért nelkulozzenek a kozos gyerekeik? Egy barmilyen anyukat erinto orvosi kezeles a gyerekeket is erintheti, anyagiakban is.
2021. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
59%
Tudomásul kellene venni a “barátnőnek”vagyis goldiggernek hogy az ilyen 40-es elvált pasik soha nem tudnak igazából elszakadni a volt feleségüktől.
2021. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
59%
Ez a legkevesebb.
2021. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez korrekt a volt férj részéről, nem balek. Ilyen amikor elválnak, de normális marad a viszony a két szülő között.
2021. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem balek. Nem arról van szó, hogy az ex minden szarra tőle kér pénzt, hanem arról hogy egy feltehetően több százezres fogászati kezelésre nem volt pénze, de szükséges volt megcsináltatni. És ha az exférjet ez anyagilag nem terheli meg, miért ne segítene, pláne a gyereke anyján. Az új barátnő meg könnyen jártatja a száját...
2021. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
63%
Nem balekság. (Egy exférj).
2021. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
40%
Aranyosak az eddigi válaszolók, mert az exfeleség helyébe képzelték bele magukat és nyilván nekik is jó érzés lenne, ha egy exük rengeteg kiadásukat fizetné. Akkor most egy pillanatra azt képzeljétek el inkább, hogy ti vagytok azok, akik egy exeteknek fizettek minden hülyeséget, pl a fogorvost.
2021. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
69%
De hát ez nem kötelező, Előző! Ha akarja, miért ne fizetné. A gyerektartás kötelező csak. :)
2021. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
58%
17, nem tudom hány éves vagy, de bőven van még hova fejlődnöd IQ és EQ szinten egyaránt.
2021. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
82%

5 evig voltam hasonlo helyzetben mint a kiscsaj. (Meg bolond fiatal koromban) soha mem zavart h a parom a millioit kire kolti. Mindig maradt eleg nekunk akkor is ha kocsit vett a gyereknek vagy beszallt a ex hazanak felujitasaba.

Maradt utazni es szorakozni is.

Vegulis nagyon jo kapcsolat volt de en akartam gyereket o nem. Vege lett.

2021. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!