Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná valaki, hogy mi a francba csöppentem?

Figyelt kérdés

Adott a párom és az exe.

Párom szerint az ex bolond, hangulatingadozásai vannak meg ilyenek.

Korábban is szakítottak már de a párom sajnálatból visszament hozzá mert aggódott érte meg fontos azért mint ember számára.

Erre megkeresett engem az ex, hogy vigyázzak a párommal mert egy bántalmazó aki tönkre fog tenni engem ha nem figyelek. Az ő verziója szerint ő szakított korábban már többször de a párom "nem engedte" és mindig ment utána, ő meg visszafogadta mert abban bízott mindig, hogy megváltozik. Mutatott bizonyítékot, hogy a párom még mindig írogat neki.

Erre a párom azt mondta, hogy csak azért kereste, mert aggódott érte, hogy megviselte a szakítás és nem lett-e komolyabb baja. Volt egy szaftosabb rész is, arra azt mondta csak szórakozott mert az exnek szüksége van arra hogy azt higgye, hogy felejthetetlen.

Én az exszel eddig 1x beszéltem, mielőtt összejöttem a párommal még az ismerkedés alatt, akkor is ő keresett meg hogy én az ő párjával ismerkedek, közben már állítólag nem is voltak együtt.

Azóta csönd volt, azt hittem lenyugodott az ex, de úgy tűnik nem. Bár a képeken látszik hogy mindig az én párom kereste őt.

Én már nem tudom kinek higgyek.

Most akkor melyik a bolond?

Én már kicsit szórakozok ezen, szerintem mindkettő bolond.


2021. márc. 18. 06:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem akarja őt csak szórakozik :D"


Szeritem ez rád nézve sem valami biztató.

2021. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha akarod hidd ezt. Rövid távon ez a könnyebb. Hosszú távon viszont szívni fogsz. A férfiak a csillagokat is lehazudjak az égről ha úgy áll érdekükben. És nyilván így áll érdekében mert nem akarja elvesziteni a biztos puncit, azaz téged.

De tegyük fel igazad van és csak szorakozasbol zaklatja annak ellenére hogy a csaj letiltotta. És csak szorakozasbol ír neki "szaftos" üzeneteket. Szerinted ez normális? Mert ha így igaz akkor elég nagy s***fej. És intő jel hogy te is erre szamithatsz ha egyszer szakitotok. Én nem akarnék egy olyan emberrel együtt lenni aki szorakozasbol játszik, zaklat másokat. És ez alapján könnyen el lehet hinni amit az ex mond hogy pszichesen/érzelmileg bántalmazta.

2021. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 A kérdező kommentje:
Miért tenné velem ezt? Én nem vagyok se ilyen bolond se nem csalom meg. :D mindenki azt kapja ami jár neki és amit hagy.
2021. márc. 18. 16:29
 94/111 anonim ***** válasza:
65%
Hagyjátok, troll!
2021. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
100%

82-es én nem írtam ilyet. Én az elejétől fogva jeleztem hogy a pasid nárcisztikus és a csaj valószínűleg fél tőle azért válaszol neki, de a háta közepére se kívánja, legjobb lenne neki ha feljelentené és távolságtartásit kérne. Tényeket közölsz velünk de te is probalod a magad megnyugtatasara manipulalni a gyk segitoit. A te dolgod hogy mit hiszel vagy sem. A pasid egyértelműen zaklatja. Írtam olvass a gyk-n van bőven példa.


Lehet ezt játszani de akkor minek kérdezed. Én az olvasottakból írtam egy objektiv választ de a legutolsó válaszodra csak azt tudom mondani hogy: Nem egy ártatlan naív lány nem érdemelte meg azt a tiszteletlen bánásmódot ahogy viselkedett veluk a párjának nem nevezheto egyen de ez igaz uriemberekre is akik szinten naivan kifogtak egy narcisztikust. Egyeb peldat nem irok de hidd el az a dolog mar reg megbukott amit te tényként kezelsz hogy mindenki csak azt kapja amit megérdemel.


Az ártatlan áldozatok is?

2021. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted a szar emberektől csak azt kapod amit megerdemelsz? Nem, a szar emberektől csak szart kapsz akkor is ha jót érdemelnel.
2021. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 A kérdező kommentje:
De nem tudom elhinni hogy ő szar ember! Velem nagyonis rendes. Gondoljátok hogy valaki tudja magát játszani hónapokig? Már kimutatta volna ha szar lenne
2021. márc. 18. 17:05
 98/111 anonim ***** válasza:
100%
Mostmég, mert van játékszere egyelőre az exe. De utána? 🤷
2021. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
100%
A szart sem érzed csak mikor már napok óta kikivánkozna de akkor bizony fáj.
2021. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne tudná. Exem 5 hónapig játszotta a szentet, aztán fokozatosan egyre rosszabb lett.... És szakítás után fél évig zaklatott. Pedig nem csaltam meg. Csak elegem lett a folyamatos lehúzásból, önbizalom leepitesbol, veszekedebol és szakítottam. Nem erdemeltem meg a zaklatast mégis csinálta. Pedig ha az elején valaki azt mondja hogy ez lesz én se hittem volna el.

Mi nők szeretjük azt hinni hogy különlegesek vagyunk és a rosszfiu csak velünk rendes de ilyen csak a mesében van. Ahogy másokkal banik arra szamithatsz te is. Ha egy pasi elkezdi szidni nekem az exét ott már elvagta magát.

2021. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!