Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná valaki, hogy mi a francba csöppentem?

Figyelt kérdés

Adott a párom és az exe.

Párom szerint az ex bolond, hangulatingadozásai vannak meg ilyenek.

Korábban is szakítottak már de a párom sajnálatból visszament hozzá mert aggódott érte meg fontos azért mint ember számára.

Erre megkeresett engem az ex, hogy vigyázzak a párommal mert egy bántalmazó aki tönkre fog tenni engem ha nem figyelek. Az ő verziója szerint ő szakított korábban már többször de a párom "nem engedte" és mindig ment utána, ő meg visszafogadta mert abban bízott mindig, hogy megváltozik. Mutatott bizonyítékot, hogy a párom még mindig írogat neki.

Erre a párom azt mondta, hogy csak azért kereste, mert aggódott érte, hogy megviselte a szakítás és nem lett-e komolyabb baja. Volt egy szaftosabb rész is, arra azt mondta csak szórakozott mert az exnek szüksége van arra hogy azt higgye, hogy felejthetetlen.

Én az exszel eddig 1x beszéltem, mielőtt összejöttem a párommal még az ismerkedés alatt, akkor is ő keresett meg hogy én az ő párjával ismerkedek, közben már állítólag nem is voltak együtt.

Azóta csönd volt, azt hittem lenyugodott az ex, de úgy tűnik nem. Bár a képeken látszik hogy mindig az én párom kereste őt.

Én már nem tudom kinek higgyek.

Most akkor melyik a bolond?

Én már kicsit szórakozok ezen, szerintem mindkettő bolond.


2021. márc. 18. 06:20
 71/111 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el mindent de ha az ex képernyőfelvétellel bizonyítja hogy az expasija folyamatosan zaklatja és az expasid nem mutatja meg az üzeneteiket akkor hármat találhatsz hogy miért mondja ezeket amiket mond a pasid neked mert csak meg akar nyugtatni, a jogos gyanút elcsöndesíteni. Magyarán azt mondja amit te szeretnél hogy mondjon. Igen minden rendben van csak azért szórakozik az exel tip (xxx topic) de ha tévednék javíts ki mert az exnek szüksége van rá és nem azért mert a harmadik keze még mindig kihasználná az exet.


Naív vagy!


Egyértelműen valószínűleg a pasid zaklatja az exét és az exnek elege lett és téged is egyrészt menteni akart másrészt segítséget is kért tőled hogy segíts lerázni a zaklató exed.


Figyi előbb utóbb ugyis távolságtartásit kér ellene ha nem hagyja abba az exe.


Szóval nem olvastam el mindent de lehet elolvasom a későbbi válaszaidat a válaszolok válaszaira reagált válaszaidat. Csak a kérdésre válaszoltam most.

2021. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim válasza:
85%

Engem is elhordtak minden bolondnak..

Mint te a párod exet, nagy arccal, röhögve néztek rám.. ő milyen jó ember..


Én meg ugye..

Persze én nem kerestem a noit meg, mindenkinek beszélt rólam.

Aztán, eltelt egy kis idő, és én nyugodtan néztem ahogy kiderül az igazság, az exrol..

Olyan sokáig nem.tudja játszani a szerepét..


Neked most nagy arcod van,

Mert téged szeret, keresed a választ, okokat..

Nem kéne.

Mindig igaza van az exnek, ha megkeres.

Inkább köszönd meg neki.

2021. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
100%

Mert a csaj kirakta. Ilyen esetekben legalábbis a "közös megegyezés" általában ezt takarja.

Plusz nem biztos, hogy vissza akarja kapni az exét, de egoboost-nak meg akarja tartani, vagy valami más okból ragaszkodik hozzá, nem akarja/tudja elengedni. Tök mindegy igazából, miért. Az a része nem érint téged, csak az, hogy neked hazudott, hazudik, nem tisztel. Még ha színt vallott volna, hogy sajnálja, nem tudja, miért művelte ezt, kisse zavaros még a feje, akkor azt mondom TALÁN megér egy kis türelmet, hátha csak a lezárási folyamat. De tagad, ráadásul az ex többször tiltotta... Ez a 2 részlet kissé megszállott gyanússá teszi a srácot, aki szerepet játszik. Lehet ez is a lezárásának a része, amit baromi rosszul kezel, de hogy veled nem lesz normális kapcsolata, az kb borítékolható. Pár évig ellehettek, de kb ennyi. Én nem pazarolnám rá az időmet a helyedben.

2021. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarta elmondani hogy a párod nárcisztikus csak még vele játsza amit még veled nem.


Olvass ilyen kérdéseket ahonnan sikerült kimászniuk.

2021. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a pasi hiszi magáról ezt mondja de nem ez a valóság. A valóság hogy az ex nem kér belőle.


Nagyon naív vagy!

2021. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 A kérdező kommentje:
Lennék akkor a csaj helyében mert értem még senki nem volt ennyire odáig :( szakítottunk aztán szevasz..
2021. márc. 18. 13:24
 77/111 anonim ***** válasza:
21%
A 35-ös válaszod alapján te is nárcisztikus vagy kedves kérdező.
2021. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem 70 vagy, ne aggódj, tèged is be fog találni egy zaklató
2021. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
100%

* Egyértelműen valószínűleg a pasid zaklatja az exét és az exnek elege lett és téged is egyrészt menteni akart másrészt segítséget is kért tőled hogy segíts lerázni a zaklató exét.


Javítva ugyanis a pasid még nem az exed. Egyébként nyugodtan lehetsz továbbra is naív csak majd később lesz nagyon nehéz neked miután te is szakítottál vele és téged is elkezd zaklatni.

2021. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
91%
Mibe csöppentél? Egy nárcisztikus pasi játszadozásába. Az is elképzelhető hogy szociopata mert téged erölködés nélkül bemanipulált úgy hogy nem veszed észre a tényt ami ott van előtted.
2021. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!