Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná valaki, hogy mi a francba csöppentem?

Figyelt kérdés

Adott a párom és az exe.

Párom szerint az ex bolond, hangulatingadozásai vannak meg ilyenek.

Korábban is szakítottak már de a párom sajnálatból visszament hozzá mert aggódott érte meg fontos azért mint ember számára.

Erre megkeresett engem az ex, hogy vigyázzak a párommal mert egy bántalmazó aki tönkre fog tenni engem ha nem figyelek. Az ő verziója szerint ő szakított korábban már többször de a párom "nem engedte" és mindig ment utána, ő meg visszafogadta mert abban bízott mindig, hogy megváltozik. Mutatott bizonyítékot, hogy a párom még mindig írogat neki.

Erre a párom azt mondta, hogy csak azért kereste, mert aggódott érte, hogy megviselte a szakítás és nem lett-e komolyabb baja. Volt egy szaftosabb rész is, arra azt mondta csak szórakozott mert az exnek szüksége van arra hogy azt higgye, hogy felejthetetlen.

Én az exszel eddig 1x beszéltem, mielőtt összejöttem a párommal még az ismerkedés alatt, akkor is ő keresett meg hogy én az ő párjával ismerkedek, közben már állítólag nem is voltak együtt.

Azóta csönd volt, azt hittem lenyugodott az ex, de úgy tűnik nem. Bár a képeken látszik hogy mindig az én párom kereste őt.

Én már nem tudom kinek higgyek.

Most akkor melyik a bolond?

Én már kicsit szórakozok ezen, szerintem mindkettő bolond.


2021. márc. 18. 06:20
 61/111 anonim ***** válasza:
100%
Itt ami 100%, hogy egyik se engedte el igazából a másikat, ezért megy a hiszti, a megkeresés, az "aggódás a másik jólétéért" és egyéb dumák. Aki túlvan a másikon, az nem keresi. PONT. ENNYIRE HALÁL EGYSZERŰ. Ők meg kavarják a szaros bilit. Te egy le nem zárt exkapcsolatba vagy szorulva épp.
2021. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 A kérdező kommentje:

Oké. Megpróbálok lenyugodni. Megkérdezhetek én mást de ugyanaz a helyzet mert nem ismerik sem a csajt sem a páromat. Velem kedves aranyos és boldogok vagyunk. Én már megszerettem őt! Inkább neki hiszek mint egy idegen nőnek akiben csak a rosszindulatot és az áskálódást látom nem?

60- mit rendezzenek le ezt nem értem? A pasi velem van, a csaj hagyja békén őt is meg engem is.

De akkor megpróbálom összegezni amiket mondtok. Tehát azt állítjátok hogy a barátom egy zaklató a csaj csak jót akar és a pasim meg egy hazug dög és hülyének néz? Oké elgondolkodok ezen de akkor sem értem ha vele akar lenni minek szakítottak! Olyan jónak vele minden hát nem tudom elhinni hogy bárkinek is ártana! Azt sem tudom elhinni hogy nem boldog velem hát látom hogy az! Nem lehet ezt ennyire megjátszani nem?

Mit csináljak akkor vele? Mutassam meg neki a kérdést és vegyem rá hogy bevallja hogy a régi nőjét akarja? Nem szeretem ha át vagyok verve tudni akarom az igazat! Hogy deríthetném akkor ki hogy mit higgyek el? Kit kérdezzek meg ha nem ezt a két jómadarat?

2021. márc. 18. 11:52
 63/111 anonim ***** válasza:
100%
Azért szakítottak, mert a nőnek elege lett és kirakta, próbálja lekoptatni, ezért írt neked, hogy talán így végre leáll a zaklatással. A barátod jelenleg utána (is) sóvárog.
2021. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy írogat az exnek tény. Az, hogy a csaj letiltotta minden platformon, majd más számon próbálkozott szintén tény. Az, hogy szaftos üziket írt neki szintén tény. Ezeket te írtad le és láttad a saját szemeddel. A pasid meg a szemedbe hazudott. Most ezen túl szerintem kár az egészbe az energia, de látom te egy nagy rózsaszín felhőbe vagy éppen belefulladva. Megmondom én mi lesz: a pasid hazudni fog neked továbbra is, te pedig hinni fogsz neki továbbra is. Az exes dolgokról nem fogsz többet tudni, mert a csajnak gondolom van annyi esze, hogy a reakciód után nem küldözgeti tovább a palid zaklatásait. A kérdést teljesen felesleges megmutatni a csávódnak mert hazudni fog, hogy a bőrét mentse. Te meg belenézel a két szép szemébe és elolvadsz mint fagyi a forró aszfalton. Ha rájuk nyitsz ahogy hemperegnek a hitvesi ágyatokban akkor lehet, hogy gyanút fognál, hogy mégis van valami köztük.
2021. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, én nem vádem egyik felet sem, sőt szerinem mindkettő hazudik meg maszatol. Nincsenek túl egymáson és valahol ezt maguknak sem vallják be. Ezért áskálódás, meg kamu indokos megkeresések vannak.

ÉN VOLTAM ITT AHOL TE! 3 ÉVIG!!! Az jé, mégis félrement az exével.

"Csak haverok vagyunk" (de velem is cuki volt meg nagyon figyelmes). "Jajj szegény gekkója meghalt, annyira sajnálom"

Ha kérdeztem miért keresik egymást, akkor ment a maszatolás vagy a visszatámadás, hogy nekem mi közöm.

Hónapokig ment ez, aztán csak félrekúrt vele, mert egyikük se tudta elengedni a másikat.

Ne azt nézd, ki mit mond, azt hogy mit CSELEKSZIK!

A párod keresi az exnőt, eléggé szánalmas indokokkal ráadásul. Nem kell az exnek se a törődés, se a mizuka jellegű üzenetek, mert csak reményt kelt benne és elodázza, hogy továbblépjen bármelyik fél is.


Ezt így kérlek olvasd el akár 15x is és fogd fel. Mindketten sarasak, mindketten hazudnak és emiatt egyikben sem lehet bízni. Itt a szálak elvarratlanok és a legjobb dolog amit tehetsz, az az ,hogy távol tartod magad ettől. Nekem gyomorfekélem lett az egész történettől.

2021. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
80%

"Mit csináljak akkor vele? Mutassam meg neki a kérdést és vegyem rá hogy bevallja hogy a régi nőjét akarja? Nem szeretem ha át vagyok verve tudni akarom az igazat! Hogy deríthetném akkor ki hogy mit higgyek el? Kit kérdezzek meg ha nem ezt a két jómadarat?"

Minek? Pofon egyzerű a sztori. Amíg nem rendezik ezt le NORÁLISAN, te szépen elköszönsz és magaddal foglalkozol. Ha értelmes felnőtt férfi, akkor lerendezi és lezárja normálisan, ergo soha többet nem keresik egymást. Ha nem, akkor úgyis meg fogják együtt próbálni.

Ha nem szabsz MOST határt élesen, akkor azon kapod magad, hogy egyre jobban behúznak ebbe a mocsárba és csak szenvedni fogsz.

2021. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 A kérdező kommentje:

Hát ha igazatok van és ő "sóvárog" utána akkor igazán megismerném mitől akkora főnyeremény és miben jobb nálam....

Köszi a tanácsokat

2021. márc. 18. 12:08
 68/111 anonim ***** válasza:
100%

De mit lerendezni könyörgöm! Itt a kérdező egyértelműen csak a szamàr, akivel kényelmes, dugható, meg szépeket mond a pasinak, miközben az titokban a lónak írogat.


Azt mondod, hogy rendezze le a lóval, hogy aztán boldogan èljen a számára tartalék, pótlék szamárral? Hàt hol itt az önbecsülés?? Ki maradna olyannal, aki más csajjal flörtöl a háta mögött majd azt mondja, hogy “ne menj már mások után, hanem maradj velem”???


Onnantól hogy más csaj kell neki, miközben a kérdezőt dugja, nincs visszaút annak, akiben van tartás és önbecsülés, ezt a szemetet dobni kell, mert az exe kell neki igazából! Soha nem fogja beismerni, kényelmed dugni addig valakit, amíg az exe megint be nem adja a derekát a zaklatásra, ha meg nem megy, ott lesz a kérdező pótléknak..


És hazudott, eltitkolta hogy mással flörtöl, honnan gondolod, hogy mostantól igazat fog neked mondani?? Rohadt úgy vezet meg, ahol nem szégyell!

2021. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy szereted és neki akarsz hinni, de próbáld meg ezt egy kicsit félre tenni és átgondolni a tényeket. Írogat az exének, aki már többször is tiltotta, de más számról így is írt neki újra, ráadásul voltak szaftosabb üzenetek is. Mindez a hátad mögött. Ha az ex nem szól, te még mindig nem tudnál ezek közül semmiről. Szerinted ez oké?

A magyarázat, miszerint ő ezt csakis azért tette, hogy az ex nehogy öngyilkos legyen meg hülye kifogás csak, legkevésbé sem hihető. Ha szakítás után közvetlenül megkérdezte volna, hogy hogy van, az belefért volna, de ennyi idő után, tiltás ellenére és ilyen jellegű üzeneteket biztos nem emiatt írt.

Most gondolj bele, ha a volt barátod letiltana, te írnál neki más számról? Mert én nem. Még ha tényleg rossz állapotban is van a másik, akkor is úgy lennék vele, hogy van családja meg barátai, ők úgyis figyelnek rá, ez már nem az én dolgom. Főleg nem az új párom háta mögött. Szóval ez tényleg csak egy gyenge kifogás. Én nem akarnék olyannal lenni, aki hazudik nekem, titkolózik és flörtöl az exével.

2021. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 A kérdező kommentje:

De azt mondjátok már meg nekem ha vele akar lenni akkor miért nem mondja meg neki?

Mert oké elfogadom hogy engem átver de ha annyira őt akarja akkor neki miért nem vallja be? Miért állítja neki is az ellenkezőjét ? Így hogy akar visszamenni hozzá? Totál nem értem.

2021. márc. 18. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!