Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná valaki, hogy mi a francba csöppentem?

Figyelt kérdés

Adott a párom és az exe.

Párom szerint az ex bolond, hangulatingadozásai vannak meg ilyenek.

Korábban is szakítottak már de a párom sajnálatból visszament hozzá mert aggódott érte meg fontos azért mint ember számára.

Erre megkeresett engem az ex, hogy vigyázzak a párommal mert egy bántalmazó aki tönkre fog tenni engem ha nem figyelek. Az ő verziója szerint ő szakított korábban már többször de a párom "nem engedte" és mindig ment utána, ő meg visszafogadta mert abban bízott mindig, hogy megváltozik. Mutatott bizonyítékot, hogy a párom még mindig írogat neki.

Erre a párom azt mondta, hogy csak azért kereste, mert aggódott érte, hogy megviselte a szakítás és nem lett-e komolyabb baja. Volt egy szaftosabb rész is, arra azt mondta csak szórakozott mert az exnek szüksége van arra hogy azt higgye, hogy felejthetetlen.

Én az exszel eddig 1x beszéltem, mielőtt összejöttem a párommal még az ismerkedés alatt, akkor is ő keresett meg hogy én az ő párjával ismerkedek, közben már állítólag nem is voltak együtt.

Azóta csönd volt, azt hittem lenyugodott az ex, de úgy tűnik nem. Bár a képeken látszik hogy mindig az én párom kereste őt.

Én már nem tudom kinek higgyek.

Most akkor melyik a bolond?

Én már kicsit szórakozok ezen, szerintem mindkettő bolond.


2021. márc. 18. 06:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 A kérdező kommentje:
Olyan képeket küldött amin a párom írt neki. Párom kérdezgette ő meg válaszolt. Igen nyilván olyat nem küldött amin ő keresi a párom. Én annyit tudok hogy a csaj letiltotta mindenhol és a párom ráírt új számról hogy mizu.
2021. márc. 18. 09:13
 32/111 A kérdező kommentje:
De ez az! Ha nem akar a páromtól semmit minek írogat nekem???
2021. márc. 18. 09:16
 33/111 anonim ***** válasza:
92%
Inkább azt a kérdést tedd fel, hogy a párod minek írogat neki? Komolyan elhiszed, hogy miután letiltották mindenhonnan, kamuszámról is CSAK az exe érdekében írogat neki??? Ennyire nem lehetsz naiv. Persze önbizalomtuning miatt írkálja a szaftos szarságokat, aki ezt beveszi, az meg is érdemli. Az ex is lehet szarkavaró, de neked elsősorban a pároddal van elszámolnivalód. Ezek alapján én meg semmi jóra nem számítanék. Nincsenek túl egymáson ez látszik, te meg tarthatod a gyertyát. További jó megalázkodást.
2021. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
92%

Ezt én sem tudom miért akar ennyire jó fej lenni az ex hogy jelzi, hogy a pasid még neki írogat.... És ha letiltja megoldja máshogy, hogy irhasson.

Én sem értem miért akar téged figyelmeztetni ha úgyis sügér vagy 😂

Minden egyértelmű.... Csak neked nem.

Ne hallgass senkire, maradj a pasiddal. Biztos őszinte és szeret, imád, és sosem jut eszébe az exe. Te leszel az aki majd megváltoztatja! És aki miatt megváltozik! Tuti! 😁

2021. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy álszent kis ribi aki sajnáltatja magát hogy a pasim nem hagyja békén közben még mindig fáj rá a foga! Jól is teszi a pasim hogy szórakozik egy ilyeb bolonddal! De ez nem fog neki összejönni mert már engem szeret és én őt nem adom! Elakarja játszani a kedves segítő kislányt aki csak jót akar haha jó vicc!
2021. márc. 18. 09:23
 36/111 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól teszi hogy szórakozik veled 😂😂😂😂

Nem nehéz 😂😂😂

2021. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha letiltották a párod, és ennek ellenére keresi az exét, ott tényleg gondok vannak! A pároddal is. Most gondold végig! Te csinálnál ilyet? Mert normális ember nem irogat olyannak aki egyértelműsítette, hogy nem kiváncsi rá. Ők még nem zárták le a történetüket, neked meg esélyed sincs ilyen körülmények között.

A másik: teljesen mindegy, hogy ezután mit csinál a párod, ha eddig irogatott akár jófejségből is az exednek akkor sem volt veled szemben korrekt. Mitől várnád el, hogy ez változzon?


Te nagyon akarsz benne bízni, de az akarat... az ide kevés már. Annyi itt vörös zászló, hogy kommunista diktatúrát alapíthatnátok. Azért remélem még időben ki tudsz majd szállni ha durvulna a helyzet.

Minél többet olvasok a történetből annál erősebb az az érzésem, hogy a helyedben katapultálnék.

2021. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az ex szólt neked, hogy vigyázz a pároddal, mert őt tönkretette, jelezte, hogy még mindig zaklatja, amiről nem is tudtál, de miután párod azt mondta csak azért írt exének, mert igényli a törődést, teljesen elfogadtad a helyzetet?

Semmit jelét nem látod párodon, hogy másmilyen lenne, akkor miért maradt együtt olyan sokáig exével? Az ex miért írt rád, vajon mit szeretne elérni? Ha olyan rossz lenne az ex, miért kereste a párod? Ezek olyan kérdések, amiket ha logikusan végiggondolsz össze kell álljon a kép, lehet most minden jó a pároddal, de van egy olyan érzésem, hogy pár év múlva nagyon meg fogod bánni.

2021. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem de buta vagy te 🤦‍♀️ akkorát fogsz koppanni, hogy agyrázkódásod lesz.
2021. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 A kérdező kommentje:
Oké akkor az ex a jó és őt akarja na :DD mégis velem van :)
2021. márc. 18. 09:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!