Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná valaki, hogy mi a francba csöppentem?

Figyelt kérdés

Adott a párom és az exe.

Párom szerint az ex bolond, hangulatingadozásai vannak meg ilyenek.

Korábban is szakítottak már de a párom sajnálatból visszament hozzá mert aggódott érte meg fontos azért mint ember számára.

Erre megkeresett engem az ex, hogy vigyázzak a párommal mert egy bántalmazó aki tönkre fog tenni engem ha nem figyelek. Az ő verziója szerint ő szakított korábban már többször de a párom "nem engedte" és mindig ment utána, ő meg visszafogadta mert abban bízott mindig, hogy megváltozik. Mutatott bizonyítékot, hogy a párom még mindig írogat neki.

Erre a párom azt mondta, hogy csak azért kereste, mert aggódott érte, hogy megviselte a szakítás és nem lett-e komolyabb baja. Volt egy szaftosabb rész is, arra azt mondta csak szórakozott mert az exnek szüksége van arra hogy azt higgye, hogy felejthetetlen.

Én az exszel eddig 1x beszéltem, mielőtt összejöttem a párommal még az ismerkedés alatt, akkor is ő keresett meg hogy én az ő párjával ismerkedek, közben már állítólag nem is voltak együtt.

Azóta csönd volt, azt hittem lenyugodott az ex, de úgy tűnik nem. Bár a képeken látszik hogy mindig az én párom kereste őt.

Én már nem tudom kinek higgyek.

Most akkor melyik a bolond?

Én már kicsit szórakozok ezen, szerintem mindkettő bolond.


2021. márc. 18. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 Noren1989 ***** válasza:
91%

Teleregény.


Abba csöppentél. Én is voltam 1x így, azt hittem, h épp aBaràtok köztben vagyok. Jobb elhagyni az ilyen helyzeteket, jótékonyan hat az idegàllapotra!

2021. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
97%
Na ilyen gondok vannak jobb ha egybol szakitasz es osz hajszalaid se lesznek kesobb
2021. márc. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 A kérdező kommentje:
De vajon melyik hazudik? Ha a párom mond igazat miért szakítsak? Ki kell iktatni a másikat és kész.
2021. márc. 18. 06:44
 4/111 anonim ***** válasza:
95%

En boldog lettem volna ha anno exem exe kicsit mesél par dolgot...igy 13 évem elment egy f**fejre, 10 év után derült ki mennyit összehazudozott exem. Jó lett volna némi info az ő exétől.

Én a helyedben azért résen lennék.

2021. márc. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy vigyázzak mert neki sosem elég 1,nézzem meg hogy őt is hónapok óta zaklatja pedig ő milyen rendes és békén hagy minket. Állítólag meg ő csalta meg anno a páromat.
2021. márc. 18. 06:55
 6/111 anonim ***** válasza:
95%

Nos... teljesen mindegy, hogy az ex hazudik-e vagy sem. Mert nem sikerült a lényeget megfognod, sem felfognod: ahol vége van ott vége van. Ha a párod irogatott melletted neki és van köztük kötelék, tehát nincs pont a végén a dolognak ott te szívni fogsz így is úgy is mint a torkosborz.

Ez nem egy lezárt történet. EZ lenne a lényeg, ez pedig egyértelműen vörösposztó.

2021. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 A kérdező kommentje:
Nem lezárt? Hányszor akarják még egymás vérét szívni ha mind2 szerint nem normális a másik?!
2021. márc. 18. 07:06
 8/111 anonim ***** válasza:
97%

Lényegtelen. Sőt meg sem kell értened. Aki normálisan gondolkodik az soha nem is fogja tudni felfogni. De van egy pont amikor már érzelmileg annyira belekeveredhetsz a dologba, hogy te is csak tönkremész benne.

Ha a párod kontakba van az exével így vagy úgy, akkor ott te csak statiszta van jelenleg ebben a drámában.

Én angolosan tovább állnék.

2021. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párod sem teljesen őszinte veled..

Én tuti kilépnék ebből az egészből, amíg jobban bele nem folynék.

2021. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:
Azt mondta többet nem fogja keresni.
2021. márc. 18. 07:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!