Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná valaki, hogy mi a francba csöppentem?

Figyelt kérdés

Adott a párom és az exe.

Párom szerint az ex bolond, hangulatingadozásai vannak meg ilyenek.

Korábban is szakítottak már de a párom sajnálatból visszament hozzá mert aggódott érte meg fontos azért mint ember számára.

Erre megkeresett engem az ex, hogy vigyázzak a párommal mert egy bántalmazó aki tönkre fog tenni engem ha nem figyelek. Az ő verziója szerint ő szakított korábban már többször de a párom "nem engedte" és mindig ment utána, ő meg visszafogadta mert abban bízott mindig, hogy megváltozik. Mutatott bizonyítékot, hogy a párom még mindig írogat neki.

Erre a párom azt mondta, hogy csak azért kereste, mert aggódott érte, hogy megviselte a szakítás és nem lett-e komolyabb baja. Volt egy szaftosabb rész is, arra azt mondta csak szórakozott mert az exnek szüksége van arra hogy azt higgye, hogy felejthetetlen.

Én az exszel eddig 1x beszéltem, mielőtt összejöttem a párommal még az ismerkedés alatt, akkor is ő keresett meg hogy én az ő párjával ismerkedek, közben már állítólag nem is voltak együtt.

Azóta csönd volt, azt hittem lenyugodott az ex, de úgy tűnik nem. Bár a képeken látszik hogy mindig az én párom kereste őt.

Én már nem tudom kinek higgyek.

Most akkor melyik a bolond?

Én már kicsit szórakozok ezen, szerintem mindkettő bolond.


2021. márc. 18. 06:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 A kérdező kommentje:

Én vagyok bolond? Oké... Szerintetek fogja még keresni inkább ezt fejtsétek meg mert én állítólag hülye vagyok :D

Megyek dolgozni addigis

2021. márc. 18. 08:43
 22/111 anonim ***** válasza:
100%
Mi szóltunk, az ex is szólt, ott vannak a bizonyítékok a hazug pasidra, de majd meglátod. Az okos a más kárán, a hülye a sajátján tanul.
2021. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim ***** válasza:
100%

És arra nem gondoltál hogy a kettő között van az igazság?


Én nem hiszem hogy a párod verte volna őt meg ilyenek. Egyértelmű hogy túltolja az ex. És tény hogy bolond.


De az is egyértelmű hogy a párod keresi őt. Nehogy bevedd ezt a kamu szöveget hogy csak ember baráti szeretetből mert az exnek szüksége van rá. Anno az én exem is fenyegetőzött hogy öngyilkos lesz de én a gyűlöleten kívül már semmi mást nem éreztem iránta így pont leszartam hogy írogat, tiltottam mindenhonnan, nemhogy még én írjak rá.


Szóval a párod is és az exe is még éreznek egymás iránt valamit. Függetlenül attól hogy ki őrült ki nem. Hidd el, az nem számít. Az őrült pcsakat is képesek egyesek jobban szeretni mint a normálisokat.


Ajánlom hogy még most zárd rövidre ezt a kapcsolatot. Mert igyis úgyis vége lesz. A kérdés hogy neked mennyire fog fajni. Később jobban fog.

2021. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 A kérdező kommentje:

Nem mondta a csaj hogy verte!!!! Nem verte a párom ezt egy szóval se mondtam!!!

Azt mondta idegileg készült ki és érzelmileg bántotta! Mi nem világos? Arról akar meggyőzni hogy nekem is milyen rossz lesz azért mert ő egy lelki roncs. Szerintem meg erről nem a párom tehet!

2021. márc. 18. 08:48
 25/111 anonim ***** válasza:
38%
És neked mi nem világos azon, hogy kettőjük közül mindkettő hülye?
2021. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem lehet az ex is bolond, de nekem úgy tűnik, hogy nem bízol benne. Mármint a párodban. Ha csak nevetsz az egészen, akkor lépj ki belőle. Nevetséges tényleg
2021. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
100%
Aha, kösz a lepontozást. Kérdező, kicsit se tudlak sajnálni, hogy így elhiszed amit a párod csinál, még úgy is, hogy mindenki figyelmeztetett. Innentől már azt csinálsz, amit akarsz, csak akkor ne is panaszkodj, hogy neked nem jó, mi megmondtuk
2021. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 A kérdező kommentje:
Amúgy ti mi alapján hülyéztek a történetben bárkit is? Én leírtam mi történt aztán egyikőtök arról akar győzködni hogy a párom hazug a másik szerint az ex bolond a harmadik szerint meg én. Ha ti se tudjátok eldönteni akkor én honnan tudjam melyik mond igazat és higgyek e a csajnak? Most hogy kicsit átgondolom igaza lehet annak aki szerint a párom ferdít. De nem értem a csaj minek szól bele ebbe ha nem azért hogy visszaszerezze.
2021. márc. 18. 09:06
 29/111 anonim ***** válasza:
25%
Nézd, ha valakit elhagynak vagy akár ö hagyja el a párját, akkor ha ez az illetö agyilag beszámítható, nem fogja az exe leendô társát felkeresni és osztani neki a tanácsokat. Ilyent csak az csinál, aki nem beszámítható, vagy aki nem tudja túltenbi magát az exén s vissza akarka szerezni.Milye képet mutatott neked? Gondolom azt ahol ô zaklat azt nem mutatta, csak azt ahol a másik valaszolt neki.
2021. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 anonim ***** válasza:
74%
A párod azért hazudik, mert minek írna valaki az exének "csak úgy" minden hátsó szándék nélkül. Az exe a kapcsolatotokat furkálja. Te meg hiszel a párodnak, hogy neki nem kell az exe, pedig minden jel arra mutat, hogy de. Más kérdés?
2021. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!