Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná valaki, hogy mi a francba csöppentem?

Figyelt kérdés

Adott a párom és az exe.

Párom szerint az ex bolond, hangulatingadozásai vannak meg ilyenek.

Korábban is szakítottak már de a párom sajnálatból visszament hozzá mert aggódott érte meg fontos azért mint ember számára.

Erre megkeresett engem az ex, hogy vigyázzak a párommal mert egy bántalmazó aki tönkre fog tenni engem ha nem figyelek. Az ő verziója szerint ő szakított korábban már többször de a párom "nem engedte" és mindig ment utána, ő meg visszafogadta mert abban bízott mindig, hogy megváltozik. Mutatott bizonyítékot, hogy a párom még mindig írogat neki.

Erre a párom azt mondta, hogy csak azért kereste, mert aggódott érte, hogy megviselte a szakítás és nem lett-e komolyabb baja. Volt egy szaftosabb rész is, arra azt mondta csak szórakozott mert az exnek szüksége van arra hogy azt higgye, hogy felejthetetlen.

Én az exszel eddig 1x beszéltem, mielőtt összejöttem a párommal még az ismerkedés alatt, akkor is ő keresett meg hogy én az ő párjával ismerkedek, közben már állítólag nem is voltak együtt.

Azóta csönd volt, azt hittem lenyugodott az ex, de úgy tűnik nem. Bár a képeken látszik hogy mindig az én párom kereste őt.

Én már nem tudom kinek higgyek.

Most akkor melyik a bolond?

Én már kicsit szórakozok ezen, szerintem mindkettő bolond.


2021. márc. 18. 06:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
100%

??


Én bolondoztalak le és továbbra is fent tartom, de látom már társat is találtál, hogy az ex, aki a párodat letiltotta mindenhonnan, majd a párod írogatott neki, FLÖRTÖLT vele, új telefonszámról IS kereste, tehát ZAKLATJA! -->kattant(és ez csak az, amiről fotót küldött, amiről nem küldött, csak említette, arról neked fogalmad sincs) majd az ex jelzi ezt JÓSZÁNDÉKBÓL a mostani párjának, hogy ne kelljen ugyanazon a traumán keresztülmennie azt hozzátok ki, hogy vissza akarja kapni a zaklatóját! Értitek, mindenhonnan tiltotta, de vissza akarja kapni..


Komolyan, itt a józan ész csődöt mondott.


A másik, ami miatt hülyéztelek:


A párod kikezdett más nővel, az exével, amiről TITKOLÓZOTT ÉS HAZUDOTT NEKED! és neked ilyenkor nem a szakítás ugrik be, hanem megvárod, hogy LEBUKJON ÚJRA úgy, hogy mással kezd ki. Neked nem elég, hogy egyszer megcsaltak, megaláztak, hazudtak és átvertek, most várod, hogy megtegye másodszor is, mikor elsőre se magadtól volt annyi eszed, hogy lebuktasd, hanem másnak kellett szólnia, hogy A PÁROD A HÁTAD MÖGÖTT FLÖRTÖL! Gondolom másodszor rájönnél, ha már az elsőre sem sikerült???


Tényleg, ha ezek után benne maradsz a kapcsolatban, élvezed, hogy megaláznak VAGY nagyon buta vagy. Azt hiszed szeret az az ember, aki a hátad mögött zaklatja az exét és KIKEZD vele? Ráadásul mindezt annak ellenére, hogy letiltotta. És többször! Hiszen az üzenetek és a telefonszámos eset is volt..


Gondolkozz már egy kicsit. Nem azért kell szakítani, hogy mégegyszer átver e, hanem mert már megtette az üzenetekkel, telefonhívással.


Az pedig biztos, hogy aki annyira az exe után jár, zaklatja és flörtöl vele, mint a te barátod, azt nem kellene összeugrasztani a barátnőjével, ha az exe füttyentene, hogy jöjjön össze vele a zaklatója, a zaklatója egyből ugrana dobva téged.

2021. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért van veled mert az ex már nem akarja 😂 biztos nem véletlenül tiltogatja le a pasid 😂😂😂
2021. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
100%

#24es kommentedre:azt írtad bantalmazo volt a párod. Ez jelenthet verest is. Tanulj meg fogalmazni mielőtt háborogsz.

Egyébként a mondandom többi részére nem tudtál reagálni. Függetlenül attól hogy volt e fizikai erőszak vagy nem attól még a mondandom releváns. A párod is érez még iránta és ebből előbb utóbb baj lesz.

2021. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 A kérdező kommentje:
Nem szakított volna vele már többször ha annyira érezne iránta! Tessék reagáltam a többi mondandódra is!
2021. márc. 18. 09:54
 45/111 anonim ***** válasza:
100%

"Oké akkor az ex a jó és őt akarja na :DD mégis velem van :)"


Azért, Sherlock, mert az ex nem kíváncsi a zaklató bántalmazó pasidra, örül, hogy megszabadult tőle. De neked gratulálok, megnyerted magadnak. Az a gondolat viszont egy picit sem zavar, hogyha az ex annyit írna a pasidnak, hogy gyere, akkor te már lapáton lennél?

2021. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 A kérdező kommentje:
Dehogy lennék lapáton hát kinek kellene ez a bolond nőszemély :DD meg is írta neki hogy nem akarna vele újra összejönni csak érdekli mizu akkor biztos hazudik neki is meg nekem is mi? Annyira menni akarna már megmondta volna a bolond nőjének :D
2021. márc. 18. 10:11
 47/111 anonim ***** válasza:
100%

Azért dobta a barátod, mert megcsalta nem(te írtad)? Tehát kellett volna a csaj a pasidnak, de a csaj(aki szerinted vissza akarja szerezni) inkább mással volt már a kapcsolatuk alatt is, nemhogy utána.


A pasid egy hazug. Ráadásul annyira rosszul csinálja, hogy csak téged képes megvezetni vele.


Már kezdek kíváncsi lenni mit tud, amiért nem akarod dobni. Csak nem nála laksz?:)

2021. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
100%
Aha 10 letiltás után kamu számról érdekli mizu, meg szaftos üzikék, de biztos nem akar semmit. Na mindegy hagylak, majd rájössz úgyis. Azért gyereket ne vele tervezz, ez a baráti jótanácsom mint nő a nőnek a végére.
2021. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy megcsalta a csaj igen. Ezzel nem dicsekszik a jókislány :D

Nem, képzeld nem lakok nála még külön élünk :)

2021. márc. 18. 10:17
 50/111 A kérdező kommentje:

Nem a pasim dobta közösen szakítottak a sok szar után :)

A megcsalás még korábban történt állítólag aztán kibékültek. Szerintem 1x elég volt a páromnak ebből a rongyból nem hiszem hogy kellene neki :)

2021. márc. 18. 10:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!