Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ezek után? Jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezek után? Jól tettem vagy eltúloztam a dolgot? Az van hogy tegnap voltam a barátomnál, és bekukkantottam a szekrényben, volt ott egy fénykép megfordítva.

Figyelt kérdés

Megkérdeztem ki az, hazudott hogy az anyukájának a tesója. De láttam hogy hazudik. Aztán azt mondta hogy valaki, nem mindegy az. Fogtam eltéptem, és odamentem a barátomhoz és pofon vágtam.Ő olyan ember hogy tudom hogy, volt egy két balhéja, ilyen verekedés, és miután pofonvágtam elkezdett sírni.

Nagyon félek hogy megbántottam ezzel. Mondta hogy őt még soha nem ütötte meg senki.


Szerintetek jól tettem?

Mindkettőt azt hogy eltéptem és azt hogy odaütöttem.Nagyon rosszul esett hogy ott van, ha ellett volna rakva nem érdekelt volna, de ott volt kirakva csak a hátulja látszott.


2010. aug. 19. 10:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Hisztis kislányra utal.
2010. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Oké!Nekem is megvannak a volt barátommal a képek, 4évet voltunk együtt nem 1 hónapot mint ő vele.

De elvannak téve.

Eszembe sem jutna ott hagyni, miután van új barátnőm.És ráadásul a tetejébe,azt mondja hogy senkit nem szeretett a volt barátnői közül, és csak engem szeret.Na hát köszönöm.

2010. aug. 19. 11:04
 13/34 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég bunkóság lehet ha szét téped vki fényképét.. lehetett volna rajta egy olyan személy is aki például nem él és ez az egyetlen képe rola..vagy vmi hasonló.

Mondjuk a pofon vágásban pedig nem vagyok biztos. Mert ha ő a volt barátnőjének a képét nézi, az már majd nem olyan mintha őt akarná és nem téged. És elég ronda dolog vt töle h nem vallota be hogy ki van a képen.

2010. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
96%
Akkora pofont kaptál volna, hogy kiesel az ablakon. És hozzáteszem, hogy soha életemben nem ütöttem meg lányt. Te mégis mi a f.aszt képzelsz magadról...???
2010. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
Hiisztis liba vagy,de már leirtam a véleményem az előbb :D Megérdemelnéd, hogy otthagyjon valami normális lányért.
2010. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

itt mindenki annyira szent, hozzáteszem álszent.

Nektek hogy esne az hogy a párodnak kint van az exe??Fogadok még egy képkeretet is adna mindenki, hogy nyugodtan hagyja kint.Hmm...úgy látom itt normális választ nem kapok.

2010. aug. 19. 11:08
 17/34 anonim ***** válasza:
91%
Talán, ha mindenki egyöntetően ellened van, akkor el kéne gondolkozz magadon, nem igaz édesem?
2010. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

hmm...jaa akkor köszönöm a válaszokat.Elgondolkodok, de szerintem nem csak én vagyok a hibás.

Bár nem is érdekel, anonim válaszok.Szóval köcee pucca ennyi volt.Na!


Good Bye: Hisztis pics@ r|bi és még a többi kedves megszólítás!

2010. aug. 19. 11:11
 19/34 anonim ***** válasza:
97%

Kiscsillag! Én nem fényképet találtam volt barátom szekrényében, hanem női fehérneműt...Hozzáteszem nem turkáltam, csak mivel elég sokat voltam nála, mondta, hogy a szekrényében az egyik polcra pakoljam be a ruháimat. Nem cirkuszoltam, csak kiakasztottam a bugyit és a melltartót a bejárati ajtón a kilincsre (családi házban laknak) és szó nélkül visszamentem pakolni. És nagyon nehéz volt türtőztetni magam, hogy márpedig egy szót sem szólok. A srác nem kicsit elképedt a reakciómon, mivel tudja jól, hogy ami a szívemen az a számon.


Nagy butaságot csináltál, az ilyen viselkedés taszítja a férfiakat, hidd el. A pofon erős túlzás volt. A fénykép széttépése meg...inkább nem mondok semmit.

2010. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj de a hisztis p*csa itt te vagy...a szekrényében volt,megfordítva,tehát nem hagyta elől,gondolom az ő fejében sem fordult meg h te bele fogsz"kukkantani"... nekem egy fiókban vannak eltéve,most ha azt a fiókot kihúzza,ugyanúgy megtalálja a képeket leveleket...pedig én is elraktam..szal tanulság,ne nézelődj olyan helyen amihez semmi közöd,max ha megengedi,és ne pofozd olyan miatt ami nem is olyan nagy szám,hanem ülj le vele és beszéld meg..vagy ha ez nálatok nem szokás akkor hagyd ott..neked is volt kapcsolatod és te sem dobtad ki a dolgokat amik rá emlékeztetnek..
2010. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!