Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ezek után? Jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezek után? Jól tettem vagy eltúloztam a dolgot? Az van hogy tegnap voltam a barátomnál, és bekukkantottam a szekrényben, volt ott egy fénykép megfordítva.

Figyelt kérdés

Megkérdeztem ki az, hazudott hogy az anyukájának a tesója. De láttam hogy hazudik. Aztán azt mondta hogy valaki, nem mindegy az. Fogtam eltéptem, és odamentem a barátomhoz és pofon vágtam.Ő olyan ember hogy tudom hogy, volt egy két balhéja, ilyen verekedés, és miután pofonvágtam elkezdett sírni.

Nagyon félek hogy megbántottam ezzel. Mondta hogy őt még soha nem ütötte meg senki.


Szerintetek jól tettem?

Mindkettőt azt hogy eltéptem és azt hogy odaütöttem.Nagyon rosszul esett hogy ott van, ha ellett volna rakva nem érdekelt volna, de ott volt kirakva csak a hátulja látszott.


2010. aug. 19. 10:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kikéred egy fórumon az emberek véleményét nehogy már te legyél felháborodva, mert mindenki azt gondolja rólad, hogy egy hülye p*csa vagy!!!! Vagy tán fáj az igazság?


Amúgy bízol te a barátodba? Mert ha igen akkor még a füllentés ellenére se kellett volna így kiborulnod.


Azt meg honnan tudod, hogy nem volt neki az a kapcsolat egy szép emlék. Attól, hogy rövidebb ideig tartott neki egy kapcsolat, mint neked attól még jelenthetett neki valamit.


Ha meg azt mondja a barátod, hogy csak téged szeret akkor hinni és kéne neki. Szerintem nem lenne veled ha nem ezt érezné. Nem gondolod?


Nekem is vannak dolgok amik rosszul esnek a barátomtól, de ilyenhez azért nem folyamodtam volna, mert mégis az az ő személyes tárgya.

2010. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Akkor minek tetted fel a kérdést te nagyon okos. Nem baj most jól elvagyunk majd a kérdéseden:D

Ti mit csinálnátok, ha lenne egy ilyen barátnőtök? Én kidobnám! Nem szeretnék egy ilyen lányt, az biztos. Az én barátom bennem azt szereti hogy nem vagyok ilyen átlagos lány mint a kérdező.

2010. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
97%
Alap hogy dobnám.. Szerintem mindenki. Amugy kérdező megsúgom hogy lehet abban az 1 hétben jobban érezte magát azzal a lánnyal mint veled eddig :))
2010. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Lol! Elottem szolonal a pont! Hatalmas mondat es milyen igaz lehet! :D
2010. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!