Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ezek után? Jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezek után? Jól tettem vagy eltúloztam a dolgot? Az van hogy tegnap voltam a barátomnál, és bekukkantottam a szekrényben, volt ott egy fénykép megfordítva.

Figyelt kérdés

Megkérdeztem ki az, hazudott hogy az anyukájának a tesója. De láttam hogy hazudik. Aztán azt mondta hogy valaki, nem mindegy az. Fogtam eltéptem, és odamentem a barátomhoz és pofon vágtam.Ő olyan ember hogy tudom hogy, volt egy két balhéja, ilyen verekedés, és miután pofonvágtam elkezdett sírni.

Nagyon félek hogy megbántottam ezzel. Mondta hogy őt még soha nem ütötte meg senki.


Szerintetek jól tettem?

Mindkettőt azt hogy eltéptem és azt hogy odaütöttem.Nagyon rosszul esett hogy ott van, ha ellett volna rakva nem érdekelt volna, de ott volt kirakva csak a hátulja látszott.


2010. aug. 19. 10:49
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Tudom én is másképp viselkednék, ha visszalehetne fordítani.

De nem lehet.Megbántam, bár hogy a fényképet eltéptem azt egy kicsit sem.

Egyébként aztán összeragasztottam neki, mert unatkoztam.

De szerintem ha a fiókban lett volna, eldugva eltéve, nem érdekelt volna.De azért így,ott kirakva.Hmm...az is kicist erős a gyomromnak.

2010. aug. 19. 11:19
 22/34 A kérdező kommentje:

Akik ilyen gusztustalan stílusban beszélnek, azok inkább megse szólaljanak, jobb ha csendben maradnak.

Kis tökéletesek!Nem írok több kommentet, nem érdekelnek a válaszok, elsem fogom olvasni.

2010. aug. 19. 11:21
 23/34 anonim ***** válasza:
dehátmeg volt fordítva...akkor nyilvánnem akarja nézegetni...istenem..neked hogy esne ha szó nélkül tépkedné az emlékeid?.. inkább menj áthozzá és kérj tőle bocsánatot..beszéld meg vele..
2010. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha a fiókban találtad volna, akkor meg az lenne a bajod, hogy jajj uristen ott dugdossa a volt bnője fényképét. Szóval tök mindegy.
2010. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
87%

Akinek itt csendben kene maradnia az egyedul te vagy dragasagom!

Remelem a srac nak megjon az esze es otthagy a francba! Mellesleg ilyen stilussal elobb utobb ugyis ott hagy ha van egy kis agya ;)

Kulonben is befoghatod a szad! Valaszokat akartal, hat megkaptad!

Nem tetszik? Menj sirni az Ombucmanhoz! :)

2010. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
92%

Én a páromnak a pénztárcájában találtam csajok(!) fényképeit.Megkérdeztem,hogy mit keresnek azok ott?Annyit mondott,hogy barátok,meg emlékek.Aztán kért tőlem is képet.Az én volt pasijaimról a képek és a levelek egy fiókban voltak,egyszer kihúzta azt a fiókot megnézegetett benne mindent,annyit mondtam emlékek.Nem ugrottunk egymás torkának!

Az előttem szólóknak igaza van.Nem való neked pasi!

2010. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Asszem ha a helyében lettem volna majd tőlem kaptál volna olyat hogy azon az oldalon nem kéne többet fogat tömni. Őrület hogy milyen hisztis alakok vannak, és csodálkoznak utána hogy a sok ilyen után kapásból lek*rváznak minden lányt.
2010. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
De asszem az előttem lévők már megmondták a lényeget, agybajos kis görcs vagy, nemhogy pasi, de egyáltalán SEMMILYEN ember nem való a közeledbe, és hogy mersz még eztán kioktatni másokat, hogy mit szabad mit nem, ásd el magad inkább!
2010. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Milyen komoly amugy, látszik hogy azért írta a kérdést hogy majd mindenki helyeselje amit tett, erre mindenki leoltotta és egyből elbujdosott :D:D
2010. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Az én páromnak az exe még mindig kint tartja a képeit bizonyos közösségi oldalakon. Voltam már nála, de! eszembe se jutott, hogy kinyissam a szekrényét. Amikor néztem a polcokon a könyveket, akkor kérdeztem hogy itt mi van, normálisan elmondta, sőt ki is nyitotta, ott voltak fényképalbumok, a családjáról. Megnéztük közösen. Sőt, ő már a szobámban nyugodtan járkálhat, benyúl a fiókba, kivesz egy zsepit, jó, igaz, nekem nem volt még komoly kapcsolatom, de az elöző barátomtól, amiket kaptam plüssöket megtartottam és a polcokon vannak. A rózsát, amit az exemtől kaptam kiszárítottam és az is kint van. Egy szava sem volt. Neki is megvan a múltja, nekem is. Felesleges hisztizni, hogy megtart egy képet vagy valami... Én próbálok a jelenre és a jövőre koncentrálni, kettőnk jövőére. Mert tudom, hogy szeret :)

19L, a párom 23F

2010. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!