Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hányaknak alakul most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hányaknak alakul most az oldalon bármiféle kapcsolata? Neked alakul?

Figyelt kérdés
Akár komoly, akár szexkapcsolat, akár csak kis online flörtölgetés...

2021. jún. 16. 23:36
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
85%

Inkább ne ismerkedjetek innét

Van itt pár beteg elme.

2021. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
81%
#11 Sajnos mindenhol van,máshol több is mint itt.
2021. jún. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

11, pl. kikre gondolsz?

Én is belebotlottam itt pár nagyon fura és beteges pasiba, de ez mindnehol benne van a pakliban :(

2021. jún. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

#7 Én nem pontoztalak le, de aki igen, az lehet inkább nem a szex miatt, hanem a tinder miatt.

Ugyanis ezt az oldalt kérdeztem, nem úgy általánosságban.


Akinek annyira rossz tapasztalata van mint a #11-nek, leírhatja mi is az. Amennyire persze belefér...Főleg ha ténylegesen valami orvosilag beteg elméről van szó :D

2021. jún. 17. 01:44
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 11-es vagyok, de olyan már volt velem, hogy innen az oldalról alakult egy szexkapcsolatom, minden okésnak tűnt, tök jó pasi volt. Míg nem egy nap rájöttem, hogy egy kamu profilról ellenőrizget egy ideje, hogy nem-e "csalom meg". Amikor szembesítettem akkor tagadás ezerrel, még élvezte is a dolgot.


A másik egy olyan tag volt, aki gerjedt az animal szexre, ne tudjátok meg milyen beteg dolgokat írt.


A harmadik egy harmincas férfi, ez még fiatalabb koromban történt. Nagyon rá akart venni a talira, majd ő lejön autóval, kellemesen el leszünk egy csendes erdő szélén. Nem találkoztam vele. Majd pár évvel később egy másik felhasználótól hallottam, hogy vele találkozott ez a pasi és meg akarta erőszakolni, alig tudott elmenekülni a lány, szerencsére sikerült.


És ez csak egy pár eset, amik így hirtelen eszembe jutottak.

2021. jún. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
89%

#15 Úr isten,nem semmi,milyen emberek léteznek,nagyon vigyázz az ilyenekkel,önvédelmet érdemes tanulni,gázsprayt érdemes beszerezni.


Mindig az ilyen embereknek sikerül,aki meg normális annak leginkább max személyesen van esélye.

2021. jún. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Oh kerdezo akkor en ertettelek felre :) ne haragudj. Nem ismerkedtem mrg innen:)

Akik ram irtak, ahogy irtam tinderen megtalaltam amit kerestem es amugy nem ismerkednek olyan helyen ahol nem latok fotot a masikrol :)

2021. jún. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
93%
nem, még a legutóbbit se hevertem ki... /f
2021. jún. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Màr semmi, mióta àtléptem a 60- at. Mintha nem is léteznék màr. Pedig milyen jó kis flörtök voltak addig! Lehet szerencsém volt, mert egész jó fejekkel sikerült itt megismerkednem, a nagyon beteg elmék elkerültek.
2021. jún. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kifogtam itt egy nagyon beteg fószert. Ismerkedtünk, sokat dumáltunk, nagyon okos, vicces volt, de végül voltak dolgai, ami miatt inkább úgy éreztem mégsem. Teljesen begurult, bejött a munkahelyemre cirkuszolni, hogy ne hagyjam el úgy, hogy soha nem találkoztunk, majd elsüllyedtem szégyenemben, ott figyelt egy darabig, próbált követni, hogy lássa hol lakom, fenyegető leveleket írt, de ilyen nagyon durvákat, 2 hónapig zaklatott, rendőrségi ügy lett belőle, nagyon vigyázzatok! Én azóta semmilyen privátra nem válaszolok, nem veszek fel fb-re olyat, akit nem ismerek.
2021. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!