Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hányaknak alakul most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hányaknak alakul most az oldalon bármiféle kapcsolata? Neked alakul?

Figyelt kérdés
Akár komoly, akár szexkapcsolat, akár csak kis online flörtölgetés...

2021. jún. 16. 23:36
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Megismertem innen egy srácot, közel is lakik stb.

Aztan irtam ki maganjellegu kérdest, amit ugye senkivel nem osztanék meg, csak anonym emberekkel.(Anyagi problemaim voltak es kellettek ötletek hogy ilyen esetben milyen segitsegeket találhatnék, amig nincs munkám mit lehet csinalni stb)


Rámirtak segitokeszen priviben. Visszairtam.

Aztan kiderült hogy ez ugyanaz az a srac akivel már ismerkedtem csak már regről.

Es csak lecsekkolta, beazonositott hogy ja én vagyok az aki igy le van égve, es azonnal offolt is.(pedig ugy irt ram hogy segitene, hát nem segitett)


Kezdtem aggodni, hogy ezt szét is kürtöli rolam, vagy visszaél esetleg a face oldalammal es esetleg nyilvanos posztra kitesz vagy akármi. Hogy én a leégett lúzer. Hal ég ilyet nem követett el, de azota is lesz.r magas ivbol. A szemében én vagyok maga a szánalom.


Azota rettegek, hogy ismeros ír priviben, esetleg egy teljesen maganjellegu/anonym kerdesem vagy válaszom kapcsán. Igy felh.neveket/reget valtoztatok, es irto ritkan privizem. Sőt azt is nézem hogy olyan ir e akivel màs kapcsán már lveleztem. Nem akarom hogy osszerakják hogy ezt azt en kerdeztem/válaszoltam es en vagyok az aki ez meg az

2021. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
*más regről volt a srác
2021. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

21.mondom hogy itt betegek vannak. Tisztelet a kivételnek.

Megértem hogy rettegsz.

2021. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

13- nak, 11-es vagyok.

Azért élőben más, ott látod amikor beszél, látod hogy reagál, hogy gesztikulál, látod hogy néz stb.mikor te beszélsz, vagy amikor ő beszél. De itt? Azt ír amit akar, amit esetleg hallani akarsz, főleg, ha éppen nem jó lelkiállapotban vagy, ha elhagytak...stb. és erre ugrik rá, ez még tud rontani a helyzeten. Vagy szakítás után azt mondja valaki, veled már találkozna, és le is feküdne veled már elsőre, és nem viselte meg?

2021. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok,


Jajj bocsánat félreértettem. Egy társkeresőről alakul valami. Innen nem ismerkednék soha.

2021. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

#17 és #25

Semmi gond, majd legközelebb nem ilyen késői időpontban kérdezek :DD

2021. jún. 17. 10:04
 27/50 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon alakulgatott 3x is valami, de ahogy már írták, nálam is úgy volt, hogy egyszer csak már nem válaszoltak..


Vagy természetesen 1 képcsere után azonnal vége :)


Tinder nem volt nyertes 1 év alatt 2 match volt, szerintem 1 az véletlen volt :)


Más társkeresőn szintén hasonlóan alakult, 4 et is kipróbáltam.


3 éven át próbáltam a netes társkeresést, de kuka. Ha nem tűnsz ki a tömegből kész annyi.


Szóval marad ahogy előtte volt :)

2021. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy elég sok beteg férfi van ezen az oldalon, ezért nem is használom ismerkedésre az oldalt. Arra ott vannak a netes ismerkedős oldalak, legalább lehet látni képeket. 35/F Meg Szeged környékéről úgyis kevesen használják az oldalt.
2021. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
28# Akkor jó ha neked is feltűnt, akkor nem nálam lehet a hiba.
2021. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
29. persze, ő az egyik
2021. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!