Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hányaknak alakul most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hányaknak alakul most az oldalon bármiféle kapcsolata? Neked alakul?

Figyelt kérdés
Akár komoly, akár szexkapcsolat, akár csak kis online flörtölgetés...

2021. jún. 16. 23:36
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Amit az 5# leírt, ezt tapasztaltam, dobott a pasi 2 hónap beszélgetés után. Egyik napról a másikra eltűnt, magyarázat nélkül.
2021. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy látszik szoktak ilyet csinálni...aki férfival én leveleztem, közel 4 hónap után tűnt el szó nélkül egyik napról a másikra.
2021. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs. Előfordult ez-az, volt, ami offline térben folytatódott.

De a legemlékezetesebb egy olyan lány volt, akivel éveken keresztül beszélgettünk itt (is), de sosem találkoztunk. Csak némi szexkapcsolat miatt kezdtünk beszélgetni, aztán túl sokat beszélgettünk, túlságosan megismertük egymást. Többször is abbahagytuk, hogy 'úgy sincs értelme', de aztán megint csak újrakezdtük. Lehet, hogy az én defektem, de nem gondoltam volna, hogy olyan szinten beleszerelmesedek valakibe, akivel még csak nem is találkoztam soha, de ez (volt) a helyzet.

Ha nem lennék nős (lepontozás indul 1-2-3), akkor másként alakult volna. Bár a végére nagyon bántottuk már egymást (mindkettőnk hibájából), nap mint nap eszembe jut...

Jó nagy marha vagyok, mi?...

2021. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Az. Miért bántod azt akit szeretsz...?
2021. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Részemről azért volt a bántás, hogy el tudjunk szakadni egymástól és legalább neki boldogabb élete lehessen.

Részéről meg szerintem elfogyott a türelem - bár sosem ígértem neki, hogy egyhamar elválnék...

2021. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé... Egynyári kaland. :(
2021. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
De rossz is az mikor az ember érzi, hogy a másik kedveli, de mégis bántja. Nem érti mi van, csak értetlenül pislog, hogy miért, hogy akkor most melyik...
2021. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
47%
Én elég mernákos vagyok, egy igen jó pasit ismertem meg itt. Februárban kezdtünk levelezni, márciusban találkoztunk. Egyikünk sem akar komoly kapcsolatot,de csak összeszűrtük a levet,jó partnerek lettünk. Bírom az eszét,a józanságát, üzleti kapcsolat is alakult, és nem utolsó sorban isteni az ágyban.
2021. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

#41 Engem pedig a nő,pedig semmi arra utaló jel nem volt.

Lehet veled beszélgetni?

2021. okt. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Ha mar a piacon jartok ott keresgélni is kell. Nem csak keseregni.
2021. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!