Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hányaknak alakul most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hányaknak alakul most az oldalon bármiféle kapcsolata? Neked alakul?

Figyelt kérdés
Akár komoly, akár szexkapcsolat, akár csak kis online flörtölgetés...

2021. jún. 16. 23:36
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
30# Ez durva amúgy online kis flörtölgetés meg sex. Erre van vevő?
2021. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

#30 és #31 Ti rólam beszéltek?

Mármint hogy ismerkedés miatt írtam a kérdést?

Hát nem. Bocs, hogy kiábrándítalak, de nő vagyok.

Egyszerűen csak éjszakai unalmas pillanataimban gondoltam kíváncsiskodok mennyire, milyen és milyen eredményű társkeresés megy az oldalon.

2021. jún. 17. 11:27
 33/50 anonim ***** válasza:

32. nem


és amúgy is csak trollkodok

2021. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

#33

Az én kérdésemnél? Van alattam és felettem is kérdés, figyelmedbe ajánlom őket 😉

2021. jún. 17. 11:40
 35/50 anonim ***** válasza:
70%

Én csak jókat beszélgetek, túl normális vagyok. Figyelek a levelező partneremre, kérdezek, érdeklődöm. Érdekes témákról beszélgetünk. Ennyi.


Szexkapcsolatra alkalmatlan vagyok, de ez már a stílusomról lejön.


Egy férfi.

2021. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen közeli ismeretségbe kerültem vkivel, de csak úgy írogatás szintjén. Fb-ra mentünk, tudtuk egymás nevét. Megbeszéltünk egy talit, de valami érdekelt, megkérdeztem, elterelő választ kaptam. Ez felbosszantott, lemondtam a talit. Ezek után még kétszer rám írt az illető más-más kérdéseim és válaszaim kapcsán (természetesen nem tudta, hogy én vagyok az). Vicces volt. :)
2021. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Régebben kaptam néhány ismerkedős privátot, de mindig az derült ki, hogy messze lakunk egymástól, így a beszélgetésnél sosem jutottunk tovább.

37/F

2021. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen legtöbb esetben itt nekem is a távolság miatt maradt abba.
2021. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Én 3× beszélgettem itt hosszabban, komolyabban az ellenkező nemmel, de nem lett belőle semmi sem, eltávolodtunk egymástól 1-5 hónap múlva...
2021. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
39-es. Csak a szokásos. Én már nem pazarlom az időt itteni levelezgetésekkel. Ha valaki rámír, két mondattal le is tudom. Az a baj, hogy itt is mint mindenhol máshol az online életben, a hátsó vagy a fő szándék mindig a szex. Beszélgetésnek indul, megy a jópofi, majd simán érezni hogy többet akarnak. Szingli, házas, kapcsolatban lévők, tök mindegy. Egyébként online tényleg ki is merült 1-2 hét, max 1-2 hónapban. Utána mégis miről írjon az ember? A mindennapjaimat ne kelljen már leírnom! Valójában tényleg van egy pont, ha addig nem történt semmi, már nem is fog, sőt a nagy lelkesedés átcsap unalomba, néha haragba. Szerintem már az első levélben le kell szögezni, hogy van-e esély szexre vagy nincs. Rengeteg időt és energiát lehetne megspórolni vele!
2021. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!