Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől hűséges valaki a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hűséges valaki a mai világban?

Figyelt kérdés
Számotokra mit jelent a hűség?
2021. júl. 14. 00:10
1 2 3
 21/23 Barnabas333 ***** válasza:
58%
20as nagyon jól leírt mindent. Egyébként meg már nem lennék hűséges, mert 4év alatt 2szex volt. De a nők nem egy 44éves foglalt férfit fognak tartani szeretőnek...
2021. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%

Jaj hagyjuk már ezt a nő vàlaszt dumát . A pasik is válogathatnak amennyit akarnak.

Az egy dolog hogy sok mindened van, de ha mégse kellesz a kutyának se, akkor mêgse stimmel veled valami. Egyáltalán hogy jön ide a pénzed, autód? Prostinak nézed a nőket? Vagy miért fontos ezt kiemelni?

Az számít milyen ember vagy. Ott biztos hogy nem a külső tényezők befolyàsolják a dolgot, mivel a szépség relatív. Előbb utóbb aki akar párt, az találhat magához valót, amennyiben normális, szerethető személyiség. Mivel lehet, hogy külsővel megfogod a másikat,de ha emberként, a személyiséged , a tulajdonságaid nem szimpatikusak, nem fog sokáig tartani a kapcsolat, így aki elviselhetetlen, az egyedül maradhat.

Engem speciel a férjem választott ki, mivel egy netes társkeresőn ismerkedtünk meg, és ő írt rám. Elég részletesen adtam meg infókat magamról, és eleve azért dobott ki neki a kereső mert sok a közös pont köztünk. Azt mondja olyan ideál vagyok számára kívül belül, akiről nem is hitte, hogy megkaphat. ( Én is így érzek vele kapcsolatban.)

Korábban is ismerkedtem ott pasikkal, de 1-2 randi bőven elég volt, hogy rájöjjek, egyik se volt hozzám való. A többség egy értelmes mondatot nem tudott leírni, a netes ismerkedés alatt, egy könyvet nem olvastak el életükben, számomra unalmasak voltak, alig lehetett velük beszêlgetni, nem voltunk egy hullámhosszon, voltak akik már egyből fogdosni akartak, meg szexuális utalásokat tettek, hát pocsék volt a felhozatal nagyobb része.

Nőként se könnyebb társat találni. De azért nem is lehetetlen, csak nem rinyálni kell, hanem valamit tenni érte.

2021. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22. A férjed megpróbálta, te igent mondtál neki. Ennyit arról hogy a férfi választ.


Oké, egy szerethetetlen ócska bunkó vagyok, aki nem tud se írni, se kommunikálni. A külsőm szintén eladhatatlan. Haláli egyhangú és unalmas vagyok, egy lúzer, egy hajléktalan aki csak a fedél miatt keres nőt.


A pénzem mai mércével átlagos. Az autóm is. Nem akartam velük megvenni senkit, csak sok nő arra panaszkodik hogy élhetetlen lusta pasik keresik meg őket. Van lakásom, házam is. Több külföldi országban éltem. Van könyvem, szakfolyóiratban jelennek meg cikkeim. Havonta 1x 2x előadásokat tartok. Már 20 éve az egészséges táplálkozás híve vagyok, már akkor amikor ez az egész még nem volt ekkora divat. Ebből kifolyólag a külsőm nem elhanyagolt, a biológiai életkorom kevesebb a valóditól. Mivel elég sok helyen jártam, piszok unalmas vagyok, alig tudok hozzászólni valamihez. Sajnos csak 3 diplomáig jutottam el, restellem is. A belépő kártyáimmal is a sarki talpon hányókba jutok be. Én örülök hogy van remény a nők számára, az online társkeresőkön akadnak még férfiak akik akár 5 összefüggő mondatot le tudnak írni. Komolyan.


Én mint buta, semmirekellő, haláli unalmas ember nem is reménykedek abban, hogy egy nő megszán akár egy tő mondatba foglalt elutasítással. Hmmmm, milyen magasztos érzés lenne!


Mesélj, mit tegyek még?egyek rosszfiú? Iratkozzak be egy konditerembe? Tetováltassam ki magam? Növesszek szakállat? Vagy most mi a kulcs ahhoz, hogy egy nőt valamiféle minimális kommunikációra sarkalljam?


Egy normális bemutatkozó szöveg kevés. 5 fotó kevés. Rendesen kitöltött ki vagyok, kit keresek kevés. Normálisan megírt, nyelvtanilag, stilisztikailag rendben lévő, bekezdés, tárgyalás, befejezés formát követő levél kevés. Érdeklődés, kérdések az ismerkedés irányába kevesek. Mond már el kérlek mit és hol hibázok. Anyagi, egzisztenciális helyzetemre még csak nem is utalok. Bármilyen témára nyitott vagyok. Elmúltam már 40, a célközönségem sem a 20 éves lányok. Tényleg szeretném tudni mi is az óriási hibám!

2021. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!