Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj nem érti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj nem érti, hogy nálunk pasiknál miért gond, ha van gyereke,de én gyermektelen vagyok és nem akarok olyan nőkkel ismerkedni komoly kapcsolat szempontjából.Neki van igaza?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 15:31
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Én nem fogom másnak a gyerekét nevelni,az állatvilágban a hím oroszlán megöli a nőstény kölykeit,akik más oroszlántól vannak
2021. szept. 9. 19:47
 42/46 anonim ***** válasza:
18%

A sajatodat is kèrdéses bocs.

Ha csak a gyerektelen a p.na neked, akkor az asszony mellett is csak a gyerektelen lesz az.. meg stb

2021. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
42. Ez jo nagy hulyeseg. A sajat gyereket nyilvan 1000x szivesebben neveli a legtobb ember, mint valaki mas idegenet. Nem mindegy, hogy nekem genetikailag mennyi kozom van a gyerekhez.
2021. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert gyozkodod a tobbieket 42es. Az en paromnak van gyereke, akarunk kozoset is de teljesen megertem azokat akiknek ez kizaro ok. Ha veget erne a kapcsolatom, kovetkezo alkalommal biztos nekem is kizaro lenne.
2021. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Persze, h neki van igaza azzal, hogy nem érti. Mivel semmi összrfüggés nincs, amit ő lát, te pedig nem.
2021. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Akkor ne ismerkedj ilyen nőkkel. Gyermektelen nőként én sem szerettem volna gyermekes pasival ismerkedni. Próbálkoztak azért nálam, és volt, hogy kivételt tettem, de aztán hamar szakítottunk is. Ha jó apa, akkor minden idejét a gyerekkel tölti, én csak második lehetek. Ha meg nem foglalkozik a gyerekével, akkor elgondolkodtató, hogy milyen ember is valójában. Szóval inkább nem. Nekem is mondták, hogy önző vagyok meg ilyenek, meg hogy attól ő még igenis értékes ember. Ez kétségtelen, de nem akarok ilyen problémákat a nyakamba venni. Az anyuka mindig ott lesz, és mindig uszítja majd ellenem a gyereket, csomó konfliktusforrás. Férfiaknak még rosszabb, mert ott a gyerek ott is él a nővel.

Persze ha halálosan beleszeretsz egy nőbe, és kiderül, hogy gyereke van, az egész más, ugye?

2021. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!