Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj nem érti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj nem érti, hogy nálunk pasiknál miért gond, ha van gyereke,de én gyermektelen vagyok és nem akarok olyan nőkkel ismerkedni komoly kapcsolat szempontjából.Neki van igaza?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 15:31
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
80%

28

Az ötödik randin? Én azonnal mindig minden körülmények között elmondtam, hogy van gyerekem! Hogy létezik, hogy egy nő ilyet nem mond el azonnal?


29

Olvasd el a kérdést.


25-ös voltam, akit lepontoztatok :)

2021. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

#31

Nem tök mindegy hanyadik randin vagy azonnal? Csakúgy mondtam, kit érdekel, a lényeget sikerült megfognod...🤦🏻‍♀️

2021. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
35%
Akkor a szerelem elso látásra meg ilyenek az ki is esett
2021. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
77%
33. Igen, ha már elmúltál tizenéves, akkor el kellene felejteni ezeket az álmokat. Sőt még általában a nők piszkálják ezzel a férfiakat idősebben, hogy a szerelem első látásra a férfiaknál csak annyit jelent, hogy megdugná a másikat nagyon egyből.
2021. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%

Es

A eset van egy bomba nő aki sikeres baratsagos gyereke van


Meg B eset van egy pancser csicska ronda gyerektelen?


Inkabb kihagyod az elsot nehogy megismerd mert még veletlen beleszeretsz es juj gyereke van?

2021. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
*elso kerdojel veletlen volt
2021. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
68%

32

"Nem tök mindegy hanyadik randin vagy azonnal? Csakúgy mondtam, kit érdekel, a lényeget sikerült megfognod...🤦🏻‍♀️"


Neked van gyereked? Fontos ő számodra? Szereted? Ha igennel válaszolsz, akkor TUDOD, hogy ez az egyik legfontosabb dolog, hogy elmondd, hogy van gyereked. Igen, a lényeget fogtam meg, nyilván az első randin kell, hogy elmondd. Miért, titkolod vagy mi? Nem értem és nem értem, hogy mit nem lehet ezen érteni.

2021. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
* mit nem lehet ezen NEM érteni
2021. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Egészen egyszerű a dolog. Vannak EMBEREK (nem férfiak, nem nők, emberek), akiknek fontos, hogy a másiknak ne legyen gyereke. És vannak, akiknek nem számít. És vannak, akik még örülnek is neki (igen, saját életemben ilyen is előfordult).


Nem tudom, mit kell itt szerencsétlenkedni. A gyerek érték, a gyerek jó dolog, de ha valaki gyermektelent keres, akkor az úgy van jól.


Mondom ezt úgy, hogy nekem van, felvállalom TERMÉSZETESEN azonnal és nem árulok zsákbamacskát (meg zsákba gyereket sem) és akinek ez nem tetszik, az keres mást.


Ennyike.

2021. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kéne bárkinek is magyarázkodni, mindenki azzal jön össze, akivel akar!

A gyerek nálam is kizáró ok nőként, egyszerűen idegesítenek, nem tudok velük mit kezdeni, sajátot sem akarok, nem hogy másét! Millió és egy gyerektelen férfi van, miért kéne összejönnöm olyannal, akinek van?


Az, hogy valakinek van-e gyereke azért már az ismerkedés legelején kiderül. Ilyenkor szó nincs még szerelemről meg mély érzelmekről, max annyiról, hogy tetszik a másik. De amint ez kiderül, az ismerkedésnek és egyúttal a történetnek is vége. Nem értem hol a probléma. El kell fogadni, hogy nagyon sok ember számára kizáró ok a gyerek, ez van, emiatt ne álljunk mar neki fikázni a másikat.

2021. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!