Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "átlagos kinézetű" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "átlagos kinézetű" az átlag alattit jelenti?

Figyelt kérdés
Más is megfigyelte, hogy amikor valaki egy társkeresőn nem mutat képet magáról, vagy pl. itt nyilatkozik, és magát átlagos kinézetűnek titulálja, arról általában kiderül, hogy rendkívül elhízott, alaktalan, vagy valami más okból olyan csúf, ami már messze nem tekinthető átlagosnak. Ők, miért írják magukról azt, hogy átlagosak?

2021. szept. 21. 13:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

9# Mindenki azt veszi észre, amit látni szeretne elsősorban :) vagyis te a szépet keresed. Én is ugyanígy látom.


Amúgy aki elégedett a testével, az nem így kezdi, hogy "én csak egy átlagos vagyok", mintha bizonyítani vagy metegetni akarna valamit.

2021. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%
A nok altalaban rosszabbnak latjak magukat a tukorben, a ferfiak pedig jobbnak, errol statisztika is van, ha mar egy ilyen szubjektiv dolgot lehet merni. Akinek van barmifele elonyos kulso tulajdonsaga, az mar ugy szokta definialni magat, hogy az atlagnal jobb. Akinek nulla elonyos tulajdonsaga van, o szokott az atlag lenni. Az meg a te tevedesed, hogy az tulsulyos az nem lehet atlag feletti, de meg atlagos sem. Az ember kulsejet nem csak a sulya hatarozza meg, csak az ilyen egydimenzios ferfiaknal fordul elo ez. Mindegy is, ilyen hozzaallassal se szep, se ronda nod nem lesz.
2021. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12: Nem tudom, miért gondolod, hogy nem volt nőm, azt sem tudod, miből feltételezed, hogy most nincs nőm, amikor semmilyen erre utaló információt nem adtam meg. Gondolom, megszoktad, hogy a Gyakorin csak aggszűz incelek fordulnak elő a párkapcsolati témákban, de ettől az életpályától szerencsére elég távoli utat jártam be eddig.


Nem tagadom, hogy vannak kimondottan szép nők a vastagabb fajtából is, sőt, én is inkább a szexin teltkarcsú típushoz vonzódom, a gebék taszítanak, de ha már az általános szépség-ideált nézzük, a keresettségi Gauss görbe csúcsán az 55-60 kilós, sportos nők vannak, nem a vaskohók és a töltött zoknik.

2021. szept. 21. 16:31
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
MAr a kerdesedbol is latszik, hogy te not nem lattal meg eletedben. A valaszod is ugyanerrol arulkodik. Ilyen szintu ertelmi/erzelmi deformitassal csak a kisegitos lanyoknal rugnal labdaba, de oket meg elzarjak mindenki elol. Olyan szinten nezed le a noi nemet, hogy azt messzirol vilagit. Incel kozeleg szirenahang hallatszik, amerre jarsz.
2021. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
A mai Magyarországon az 5-25 kiló túlsúly az átlagos. Csaxólok.
2021. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
12. Az elhízott nőnek lehet akármilyen szép arca ha egészségtelen hájas ..
2021. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

14 (aki valószínűleg a 12 is egyben): Nagyon jó, amikor valaki úgy tesz ilyen állításokat, hogy semmit nem tud rólam, leszámítva egy feltett kérdésemet. Abból az arrogáns kirohanásból, amit egy semleges kérdésem alapján felém intéztél, joggal feltételezhetem, hogy magadból indulsz ki. Jó eséllyel az idegesít, hogy érintett vagy a kérdésben, nyilván a tyúkszemed a testsúly-kérdés, és ennek szerepe az ismerkedésben.


Itt, a Gyakorin bárki mondhat bármit. Te is előadhatod, hogy egy szépségkirálynő vagy, akiért ezrek kapaszkodnak nyújtózkodva, én is állíthatok magamról hasonlókat férfi oldalról, de ez kb. az a szintű vita, mint az ovisoknál a kinek van erősebb apukája. Mondhatnám, hogy találkozzunk személyesen, mert totál téves elképzelésed van rólam, a nőkhöz való hozzáállásomról, és az eddigi életemről is tudnék mutatni képeket, amiktől nagyon meglepődnél, de persze nem szeretnél szembesülni a tévedéseddel, ezért úgyse mennél bele.

2021. szept. 21. 18:32
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Én átlagosnak gondolom magam. Akkor most ge*i csúnya vagyok? :o
2021. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18: Nem tudom, te milyen vagy. Nem azt állítottam, hogy mindenki csúnya, aki átlagosnak tekinti magát, hanem hogy aki átlag alatti (most itt az általános közízlést tekintem normának), az önmagát gyakran átlagosnak igyekszik beállítani. Persze jobban belegondolva ez érthető. A digitális fényképezők képtömörítési szintjeit sem úgy nevezik, hogy "Rossz, közepes, jó", hanem "gazdaságos, jó, szuper", némi eufemizmussal élve.
2021. szept. 21. 19:08
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem kerdezo, nem vagyok szepsegkiralyno. Leven ferfi vagyok. 12-es es 14-es voltam. Amit irtam fenntartom, ha megnezed a %-ot, hogy kik vannak melletted, akkor az incel kispajtasaidat latod. Nem veletlenul, mert egy kovet fujsz veluk.
2021. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!