Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "átlagos kinézetű" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "átlagos kinézetű" az átlag alattit jelenti?

Figyelt kérdés
Más is megfigyelte, hogy amikor valaki egy társkeresőn nem mutat képet magáról, vagy pl. itt nyilatkozik, és magát átlagos kinézetűnek titulálja, arról általában kiderül, hogy rendkívül elhízott, alaktalan, vagy valami más okból olyan csúf, ami már messze nem tekinthető átlagosnak. Ők, miért írják magukról azt, hogy átlagosak?

2021. szept. 21. 13:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20: Tök mindegy, mi történik, a magadfajta megkeseredett figurák mindenben önmaguk igazolását vélik felfedezni. Ha lepontoznak téged, azt mondod, a sok incel pontoz le. Ha felpontoznak, az a szöveg, hogy lám, milyen igazad van, mindenki veled ért egyet. A sötétből ítélkezel, de te magad semmit nem tudsz felmutatni. Gondolom, mamahotelből írsz, ott ragadtál örökre, és a gyakoris trollkodás maradt életed egyetlen örömforrása. Te már nagyon jól ismered a nőket, több ezerrel volt dolgod, JPG formátumban.
2021. szept. 22. 13:09
 22/23 anonim ***** válasza:
25%
Jaj, megborult a vilagod? Most azt allitod, hogy egy incel leincelezett teged? Van ennel lejjebb? Tudod kispajtas ott tevedsz nagyot, hogy kettonk kozul nem en irom ki a bruhuhu, nem kellek a csajoknak kerdeseket. Nem en fikazom napszamban a noket, hogyan neznek ki, mit csinalnak, mit nem csinalnak. Tudod miert? Mert en elfogadom oket olyannak, amilyenek. Miert ne tennem, ok is ezt teszik velem. Itt te vagy az, aki kivulrol kiabal, es megertesre, ingyenpinara meg hasonlokra vagyik. De ezzel senki nem akar szolgalni neked. Te vagy az aki mindenben a feminista tamadast latod, pedig hidd el, ferfikent is eleg szanalmas latni, amit itt lerendeztek. Nemcsak a nok, en sem tartalak ferfinak. Ez a kisgyerekes JPG-s beszolas irasa kozben, meg valoszinuleg csapkodtad a terded nevetes kozben, hogy jol odamontad. Kozben nem veszed eszre, hogy mennyire gyerekes vagy. Ezt a kepet sikerult kialakitnod egy anonim oldalon magadrol. Nem erzed, hogy gaz?
2021. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22: A szóhasználatodból kiérezhető ingerültségedet látva jó okom van azt feltételezni, hogy mélyen az önérzetedbe vágott a következtetésem. Valamelyik állításom (vagy az összes?) betalálhatott. Kétségbe esett, tehetetlen dühödben már nem tudsz mit csinálni, csak vadul fröcsögni, a sztereotípiákból épült mikro-univerzumodban próbálsz elhelyezni, és büszke vagy, hogy találtál nekem is egy polcot. Szeretnéd, ha része lennék annak az incel-mocsárnak, amit annyira megvetsz, holott te is csak békaként brekegsz benne. Igaz, én is a mocsárban vagyok. Most épp. Mert jó megnézni a békákat. A különbség közöttünk, hogy én gólyaként lépkedek itt, és azon tűnődöm, hogy hosszában vagy keresztben nyeljem le a magadfajtákat. De aztán arra jutok, hogy inkább csak mulatok a brekegő-kóruson, és meghagylak titeket egymásnak, hadd éljétek az életeteket, nézzetek kifelé irigyen a dülledt szemeitekkel, én meg elrepülök szebb vidékek fölé.
2021. szept. 22. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!