Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom rossz dologba vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rossz dologba vitt bele, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, fél éve ismertem meg a párom, aki 27.

Rábeszélt,hogy próbáljam ki a drogot(kóla).

Azóta nagyon nem vagyok jól, eleinte csak hetente volt ez, most már majdnem minden nap. A szüleim nem tudják mi van velem, de észrevették, hogy nem vagyok jól. A jegyeim leromlottak a suliban, a lejobb jegyem az 3as, a barátaimmal nem nagyon járok össze. Most eszméltem rá, hogy nem vagyok jól. A szüleimnek nem vagyok képes elmondani...

Nem tudom segítenének e, vagy csak ordibálnának, ami rontana a helyzeten, mert nem tudnám ilyen állapotban feldolgozni még azt is. Elég egy kis stressz és már az első gondolatom a drog. A barátom egy jólsziltuált üzletember, nem sokan gondolnâk hogy ilyenben utazik, a családom is tehetős, szóval nem tudom mit szólnának, de 100 hogy nem értenék meg. Egyre rosszabbul vagyok


2022. jún. 26. 14:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el mindenképpen a szüleidnek. lehet, hogy első hallásra kiakadnak, de biztos, hogy segíteni fognak. A "barátoddal" pedig minden kapcsolatot meg kell szakítanod.
2022. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha elmúltál 18, akkor nem. De könnyen lehet, hogy be kell feküdnöd, és akkor mit mondasz otthon? Jobb az őszínteség.
2022. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%
Légy felnőt és szüleiddel együtt kérj segítséget. Egyedül nagyon nehéz lesz. Lesznek mély pontok és szülői szív sokat segít.
2022. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
12%
A drogpolitika lényege nálunk a büntetés, úgyhogy kokófogyasztásért elég súlyosan mérik a dolgokat.
2022. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
77%
Azért itt elég sokan álomvilágban élnek. Csomó nagyon rossz szülő van aki egyáltalán nem ilyen nagy empátiával fogadná a Kérdező vallomását, mint ahogy páran elképzelik.
2022. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Szinte 100%ra mondhatom, hogy az apám felkenné az arcom, úgy megpofozna, hogy besza.rnék.

Ez még oké mert talán megérdemlem, de pont az ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt tartok itt ahol. Nyílván nem várok pátyolgatást, de ha apám kipofozna, akkor az csak azt hozná ki belőlem, hogy fenébe az egésszel, és visszatérnék a droghoz. Sokan biztos azt gobdolják most, hogy de mégis mit várok, dícséretet? Nem, de a szüleimmel nem lehet beszélnj, és annyit tudok, hogy ha betámadnának akkor még mélyebben lennék mint most. Ezt elmondani sem tudom nekik mert nem értik meg.

2022. jún. 26. 14:41
 17/35 anonim ***** válasza:
88%
Ja mindig a félelembe élsz akkor nincsen segítség. Annyi lesz hogy újra szigorú szülői szabályt kell betartatni.
2022. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
14! Szülői szív? Az apám egyszer úgy pofon vágott, hogy kicsuklott a lábam. Na persze...
2022. jún. 26. 14:46
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
szakíts
2022. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
15%
Na persze jön az hogy állatok a szülők és semmit nem fizettek. Te meg ingyen kaptad a drogot. Jön az ön sajnálattal. Mai világban ha a szülők üt a család segítő már ott van. Mindenki más tájékon söpör.
2022. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!