Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom rossz dologba vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rossz dologba vitt bele, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, fél éve ismertem meg a párom, aki 27.

Rábeszélt,hogy próbáljam ki a drogot(kóla).

Azóta nagyon nem vagyok jól, eleinte csak hetente volt ez, most már majdnem minden nap. A szüleim nem tudják mi van velem, de észrevették, hogy nem vagyok jól. A jegyeim leromlottak a suliban, a lejobb jegyem az 3as, a barátaimmal nem nagyon járok össze. Most eszméltem rá, hogy nem vagyok jól. A szüleimnek nem vagyok képes elmondani...

Nem tudom segítenének e, vagy csak ordibálnának, ami rontana a helyzeten, mert nem tudnám ilyen állapotban feldolgozni még azt is. Elég egy kis stressz és már az első gondolatom a drog. A barátom egy jólsziltuált üzletember, nem sokan gondolnâk hogy ilyenben utazik, a családom is tehetős, szóval nem tudom mit szólnának, de 100 hogy nem értenék meg. Egyre rosszabbul vagyok


2022. jún. 26. 14:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek hagy ott a hapsit. 20 000 grammja annak a szarnak, gondolom ő lát el vele és finanszírozza. Nem lehet a sarki boltban kapni, kólát meg főleg nem.

Ne legyenek illúzióid, nem fogod tudni úgy letenni, hogy vele vagy. Jó eséllyel a szakítás a kulcsa mindennek, mert gondolom nem ismered a dealert és nincs rá két naponta 20 ropid diákként, akármilyen jól is állnak a szüleid.

2022. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, hogy lesz elég erőd végigcsinálni.

Ha nem szülő, van esetleg olyan ember a környezetedben, akiben megbízol, akire felnézel? Barát, rokon, ismerős, akárki? És ne érezd rosszul magad azért, mert segítséget kérsz, ez természetes dolog, hogy a bajban segítséget kérünk. Én is szoktam, ha valamivel nem bírok egyedül. Ha van ilyen, megkérheted, hogy kísérjen el az addiktológiára.

Ha nincs, nem baj, menj el egyedül és ott majd segítenek.

2022. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben, azok alapján amiket írtál, bevonulnék elvonóra és onnan megírnám a szüleimnek, hogy mi a helyzet. Mire kikerülsz lehiggadnak annyira, hogy apád nem ken a falra.
2022. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel beszélj mindenféleképpen, a baráttal a kapcsolatot megszűntetni, felvenni a kapcsolatot a helyi addiktológiával.
2022. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy drogkonzultációs központban nem kell elmondanod a neved sem ezáltal ki sem tudnak adni rólad semmit. A bíróság sem tudja feloldani a titoktartást amíg te úgy nem döntesz. Kérj segítséget bátran, akár a pároddal együtt.
2022. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!