Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszavágjak neki ezek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavágjak neki ezek után, hogy ilyen nyíltan nyilvánított öregnek?

Figyelt kérdés

Adott egy 31 éves nő akinél próbálkoztam (mondjuk 25-nek néz ki, pont ezért akartam, hogy legyen valami), aztán rögtön jött a szöveg, hogy "van párom", még normálisan nem is udvarolhattam, azonnal le lettem hűtve, mint valami kis gyökér. Rögtön kérdeztem is nem kötekedve, hanem kicsit csipkelődve, hogy jobb lekoptatást nem tudott-e kitalálni. Erre: "Ha már így kérded, tudok jobbat is. Nem tudom, hogy gondolod, hogy ilyen természetességgel nyomulsz egy nálad több mint 12 évvel fiatalabb nőre, aztán még ki is kéred magadnak, hogy nem akar semmit"

Köpni-nyelni nem tudtam akkor, de most már dühös vagyok, szánalmasnak tartom, szerintem teljesen normális, hogy egy 40es pasi 25-35 éves nőkre nyomul, sőt, ha családot akar, akkor 30 alattiakra. Szóval pökhendi egó azért van... Érdemes lenne kicsit helyre tenni?

Most akkor pasija sincs szerintetek?



2022. aug. 3. 12:51
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
84%

Max. a 60as évekbeli gondolkodás szerint élő hímsoviniszta gyökerek viselkednek így - már rég nem az a normális meg az elfogadott, hogy középkorú vagy idősebb férfiak húszéves pipikre mennek, és jobbára nincs is sikerük, kiv. ha sokkal jobban néznek ki, mint a korosztályuk és/vagy gazdagok, de akkor sem mindenkinél. Neki túl idős vagy, ezt fel kellene dolgozni, a visszautasítást pedig kultúrember módjára kezelni - ha igaz volt, ha nem, haazt mondja, pasija van, azt fogadd el. Attól, hogy átmész állatba, nem fogsz jobban kelleni neki.

Amúgy ez meg vicces, hogy az összes ilyen jellemszenny duplanulla közékorúan döbben rá, hogy ő gyereket akar, mert addig szórakozik, és akkor meg mindenféle biológiai féligazsággal győzköd mindenkit, hogy ilyen nemes célra miért csak a húszéves csaj a jó :D.


Ráadásul azért vicces, hogy neked túl idős harmincpár évesen, de te meg megsértődsz azon, hogy másnak te meg negyvenpár évesen vagy az :D.

2022. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
67%
Kíváncsi lennék a teljes beszélgetésre, mert mielőtt ezt írta már jól felhúztad az idegeit
2022. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
8%
30 felett a nők nagyrésze meddő vagy nagyon nehezen akad be. Szóval gyerekvállalásra a termékeny 20 évesek az alkalmasak.
2022. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
76%
33: ez is vmi lájkavadász oldalról tanul bioszt... attól, hogy valamennyire nagyobb a hajlam abban a korosztályban a meddőségre, nem azt jelenti, hogy a többség meddő. Nekem több olyan ismerősöm is volt, akit a környezete kb. beleharcolt 33 év felett a gyors lebabázásba, mert azzal riogatták őket, hogy majd nem lesz gyerek... aztán a többség korábban lebabázott emiatt egy kapcsolatban, mint logikus / értelmes lenne, van olyan is, aki már elvált pont emiatt.
2022. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
73%

40-es pasinak inkább az unokákon kéne töprengeni ár.


Én 25 alatt vagyok, akar is majd 1-2 gyereket olyan 30 körül, de nem egy 40-estől, aki már mindenféle genetikai terheltséget adhat tovább a gyereknek. meg egyébként sem vonzanak az idősebb pasik.


AMúgy meg nem értem, mivel akarsz neki "visszavágni".

2022. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
14%
#34: inkább az ismerőseid képviselik a kívételt. Az én körömben aki 30 fölött szült (34-35), keményen megszenvedett vele mire teherbe esett. Orvosi segítség nélkül nem is ment volna
2022. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
14%
36 Így van. Amúgy is azok a nők akik gyereket akartak már van nekik 30 felett még 1et meg nem csinálnék egyiknek sem. Főleg lombikkal milliókért.
2022. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
65%
#36, Az én 40 feletti férfi ismerőseimnek viagrával is szenvedve megy a szex, akinek meg gyereke született 40 felett azoknak genetikai betegséggel született. A doki mondta az idős korú apa miatt
2022. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
7%

A végén még az lesz a konklúzió, hogy az idősebb nőknek kéne fiatalabb férfiakat hajkurászniuk.

(Amúgy az orvosos hivatkozás nagyon tetszett.) :D

2022. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
73%
Nálam már az is kiveri a biztosítékot, ha azt mondom, hogy van barátom, a pali meg elkezd akaratoskodni, hogy biztos hazudok csak hogy lekoptassam. Egyrészt még ha nem is lenne barátom, ha valaki ezt hazudja az egy egyértelmű nem. Mindegy, hogy igaz-e, ebből már nem fogod tudni meggyőzni. Meg elég sértő is, hogy amúgy szimpatikusnak talál, de rögtön kinézi belőlem, hogy hazudok és hogy simán otthagynám a barátom egy idegenért. Amúgy igaz még csak 22 vagyok, de ha egy 35-40-es férfi udvarolna nekem, azt én is simán leöregezném, hiszen az, apám lehetne. Ismerek egy negyvenéves férfit aki huszonéves lányokra hajt, a környezete 95%-a nevetségesnek tartja, férfiak is.
2022. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!