Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszavágjak neki ezek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavágjak neki ezek után, hogy ilyen nyíltan nyilvánított öregnek?

Figyelt kérdés

Adott egy 31 éves nő akinél próbálkoztam (mondjuk 25-nek néz ki, pont ezért akartam, hogy legyen valami), aztán rögtön jött a szöveg, hogy "van párom", még normálisan nem is udvarolhattam, azonnal le lettem hűtve, mint valami kis gyökér. Rögtön kérdeztem is nem kötekedve, hanem kicsit csipkelődve, hogy jobb lekoptatást nem tudott-e kitalálni. Erre: "Ha már így kérded, tudok jobbat is. Nem tudom, hogy gondolod, hogy ilyen természetességgel nyomulsz egy nálad több mint 12 évvel fiatalabb nőre, aztán még ki is kéred magadnak, hogy nem akar semmit"

Köpni-nyelni nem tudtam akkor, de most már dühös vagyok, szánalmasnak tartom, szerintem teljesen normális, hogy egy 40es pasi 25-35 éves nőkre nyomul, sőt, ha családot akar, akkor 30 alattiakra. Szóval pökhendi egó azért van... Érdemes lenne kicsit helyre tenni?

Most akkor pasija sincs szerintetek?



2022. aug. 3. 12:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy nehezebben esik teherbe egy 35 éves nő a 40 körüli pasijától, mivel a férfiak termékenyítési képessége és spermium minősége is erősen romlik, és a 40 feletti apáknál 6x nagyobb az esélye, hogy autista lesz a gyerek.
2022. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

Orbitális hazugság, pont ez a különbség férfi és nő között, hogy a nő limitált ideig képes gyereket nemzeni, férfiaknak meg ott van rá az egész élet. Amikor orvosi segítség kell az általában a nőnek köszönhető, nála van a probléma.

Egy 40-es férfi pedig minden téren felette áll egy huszonéves kiscsákónak.

2022. aug. 3. 16:32
 43/57 anonim ***** válasza:
83%

Mondta, h van barátja. Teljesen mindegy, h van e vagy nincs, nem akar tőled semmit. Te keztél el vele kötekedni.

És igen, számára öreg vagy és kész.

Ha gyereket akarnék még, akkor nem állnék szoba 40 pluszossal.

Mindenki más.

Itt meg hiába bizonygatják, h a férfiak 40en fölött jobbak mint a nők, nem! Nem jobbak. Sőt.

10ből egy 40es van kb, akre azt mondom, h jól néz ki.

N 30

2022. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
60%
Sztm meg gáz egy 45 éves férfi vállal gyereket (pláne az elsőt). Ballagáson kb öregapjának néznék.
2022. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
71%

Szánalmas vagy. Nem az a lényeg, hogy tényleg van-e pasija, öregnek tart-e, nem akart veled ismerkedni, és ezt tiszteletben kellett volna tartani! Te ehelyett megsértődtél, és nem álltál le. Miért kötelező egy udvarlást végighallgatni? Leszerelt hamar, és nem bunkón, te meg alázod magad, hogy még firtatod is mélyebben a témát.


Amúgy nekem 30-asként az 50-es korosztály is belefér (ha fiatalos személyről van szó), de nem mindenkinek jön be ekkora korkülönbség, és mindenki hadd döntse már el, mi jó neki!

2022. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Majd kiderítem szépen, hogy tényleg van-e kanija. :)
2022. aug. 3. 17:13
 47/57 anonim ***** válasza:
85%
És ha nincs, akkor kötelező veled leállni? A fejére olvasnád, számonkérnéd? Beteg vagy!
2022. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
83%

"Egy 40-es férfi pedig minden téren felette áll egy huszonéves kiscsákónak."


Szánalmas vagy és nem is igaz. Látod, a nő is elhajtott, mert öreg vagy hozzá.

Hiába akarsz hinni abban, hogy te vénségedre is ifjú dalia maradsz, de az igazság nem ez.


És nem tök mindegy, van-e kanija? Téged nem akar, mert egyrészt vén vagy, másrészt rendkívül irritáló a stílusod.

2022. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
80%

47

És ha nincs, akkor mi van? Semmi közöd nincs hozzá.

2022. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
93%

Azt meg már csak megjegyzem, hogy a mesterséges megtermékenyítést kérőknél fele-fele arányban tehet róla a férfi és nő.

Papi, a te spermáid sem olyanok már rég, mint 20 évesen.

2022. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!