Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszavágjak neki ezek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavágjak neki ezek után, hogy ilyen nyíltan nyilvánított öregnek?

Figyelt kérdés

Adott egy 31 éves nő akinél próbálkoztam (mondjuk 25-nek néz ki, pont ezért akartam, hogy legyen valami), aztán rögtön jött a szöveg, hogy "van párom", még normálisan nem is udvarolhattam, azonnal le lettem hűtve, mint valami kis gyökér. Rögtön kérdeztem is nem kötekedve, hanem kicsit csipkelődve, hogy jobb lekoptatást nem tudott-e kitalálni. Erre: "Ha már így kérded, tudok jobbat is. Nem tudom, hogy gondolod, hogy ilyen természetességgel nyomulsz egy nálad több mint 12 évvel fiatalabb nőre, aztán még ki is kéred magadnak, hogy nem akar semmit"

Köpni-nyelni nem tudtam akkor, de most már dühös vagyok, szánalmasnak tartom, szerintem teljesen normális, hogy egy 40es pasi 25-35 éves nőkre nyomul, sőt, ha családot akar, akkor 30 alattiakra. Szóval pökhendi egó azért van... Érdemes lenne kicsit helyre tenni?

Most akkor pasija sincs szerintetek?



2022. aug. 3. 12:51
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan wmn-es a cikk, de szakértő nyilatkozik:

[link]


"A meddő párok ötven százalékában a férfinál is vannak termékenységi gondok, ráadásul a férfiak nemzőképessége évről évre egyre csökken. Míg alig száz évvel ezelőtt az átlagos hímivarsejtszám európai férfiak esetében 140 millió/ml volt, addig ez a szám jelenleg 40 millió/ml, és sajnos fokozatosan romlik."


Tény, hogy a nők életkora kulcsfontosságú faktor egy pár termékenységének tekintetében, de az a hiedelem már megdőlt, hogy a férfiaknál nem ketyeg a biológiai óra. Habár a herék valóban akár a férfiak élete végéig is termelhetnek hímivarsejteket, a nemzőképességük a korral csökken. A szabad tesztoszteron mennyisége a vérben harminc-harmincöt éves kortól évente körülbelül egy százalékot csökken, és ekkortól elkezdődnek, majd negyven év felett fokozódnak a spermiumok funkcionális változásai is.


"Ilyenkor többet kell várni a teherbe esésre, emelkedik a vetélések aránya, a magzat genetikai megbetegedései és a különböző születési károsodások pedig gyakoribbak lesznek. Idősebb férfiak gyerekeinél gyakoribb a skizofrénia, a bipoláris zavar, és az autizmus. „Idén került először feketén-fehéren bizonyításra, hogy egy férfi esetében negyven év felett csökken a fogamzóképesség, és létrejött terhesség esetén nő a magzatot érintő szövődmények veszélye”


Szintén erről:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek csak random az első találatok, magyarul, angolul is rengeteg van. Már rég megdőlt, hogy csak az anyai életkor számítana.

2022. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
87%
De el vagy szallva magadtol. A parom 11 evvel idosebb nalam, 1-2 ev mulva szeretnenk gyereket vallalni (o akkor kozel lesz a 40-hez) de ez a kijelentes hogy te 40felett 25 evesektol akarsz gyereket, mert a 30 felettiek idosek neked, hat..nem kicsit vagy bekepzelt. Miert gondolod, hogy toled akadna gyereket barmelyik 25 eves? Szerencsere megvalogathatjak a nok, hogy kivel akarnak osszeallni, es ezzel a stilussal teged biztos nem valasztana a kutya sem.
2022. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
87%
Úgy bírom, amikor ezek a vénségek a náluknál 10-20 évvel fiatalabb nőket örgezik le. Szánalom a köbön.
2022. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
90%

kanija...

szerintem a stílusod miatt 30 évesen is lekoptattalak volna

2022. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
84%
Neked az életben normális nő nem jut, max valami szintén beteg lelkű szerencsétlen.
2022. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
83%
És ha nincs mégse senkije akkor mivan? Akkor se kellesz Neki!
2022. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
86%

#42


Hát a nők annyira limitált ideig tudnak gyermeket nemzeni, hogy egyáltalán nem tudnak.


Kezdj el tájékozódni, mert lehet, hogy nem csak a gyatra modorod, meg az öregséged miatt a nemzőképességed radikális csökkenése, hanem végül a teljes fogalmatlanságod lesz az oka, hogy neked sosem jön össze egy gyerek.

2022. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!