Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszavágjak neki ezek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavágjak neki ezek után, hogy ilyen nyíltan nyilvánított öregnek?

Figyelt kérdés

Adott egy 31 éves nő akinél próbálkoztam (mondjuk 25-nek néz ki, pont ezért akartam, hogy legyen valami), aztán rögtön jött a szöveg, hogy "van párom", még normálisan nem is udvarolhattam, azonnal le lettem hűtve, mint valami kis gyökér. Rögtön kérdeztem is nem kötekedve, hanem kicsit csipkelődve, hogy jobb lekoptatást nem tudott-e kitalálni. Erre: "Ha már így kérded, tudok jobbat is. Nem tudom, hogy gondolod, hogy ilyen természetességgel nyomulsz egy nálad több mint 12 évvel fiatalabb nőre, aztán még ki is kéred magadnak, hogy nem akar semmit"

Köpni-nyelni nem tudtam akkor, de most már dühös vagyok, szánalmasnak tartom, szerintem teljesen normális, hogy egy 40es pasi 25-35 éves nőkre nyomul, sőt, ha családot akar, akkor 30 alattiakra. Szóval pökhendi egó azért van... Érdemes lenne kicsit helyre tenni?

Most akkor pasija sincs szerintetek?



2022. aug. 3. 12:51
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
91%

Inkább neked van "pökhendi egód" hogy nem fogadod el hogy valakinek nem kellesz. Azzal meg csak kiröhögteted magad hogy leöregezel egy nálad jóval fiatalabbat aki visszautasított. Na ez a sértett egó.

Nekem elméletileg jó lenne egy 42 éves férfi mert én is annyi vagyok, de te biztos nem kellenél az hétszentség. Főleg hogy jóval fiatalabbat találtam. De nem a korod miatt nem kellenél hanem mert egy nagy semmire elszállt bunkó vagy. És még te akarod helyretenni. Téged kéne, de az lehetetlen annyira elszálltál a valóságtól. Az a 42 éves pasi aki eddig nem tudott semmit se felmutatni és azt hiszi hogy most a huszonéves lányok rá várnak hogy szüljenek neki, hát az reménytelen eset.

Ráadásul te tehetsz róla, ha elfogadod a szimpla nemet és nem provokálod ki azt hogy megmondja az igazat akkor most a kis egód se lenne darabokban :)

2022. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
90%
Nyíltan nyilvánított öregnek? Mert nyilvánvalóan az vagy hozzá. nem tudom, miért kell megsértődni a tényeken.
2022. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
4%

#kérdező

Visszavágásnak nincs értelme, mert a "végső" (ultimate-madafaka) beszólásával nem csak az alacsony IQ-ját, bunkó modorát, kisebbségi komplexusát, hanem még a nem létező humorérzékét is elárulta. (Magyarul: Kevés kapcsolata volt, mert sok embert utasított vissza, és emiatt ideges.)

Azt javaslom, hogy a jövőben ne pazarold az idődet az ilyen "huhogó" emberszabásúakra, mert úgysem értenék meg, amit mondani akarsz. Simán csak hagyd őket lógva (a fán)! :D

2022. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
91%

13


Milyen alacson IQ? Normálisan utasította vissza. A kérdező provokálta ki az őszinteséget és kezdett el hisztizni mert nem képes elviselni, hogy egy 31 éves nő joggal tart magához öregnek egy 40+-os pasit.


Itt egyedül a kérdező a bunkó és idióta mert

- túl nagy az egója, azt hiszi, róla ábrándoznak a 25-35 éves nők

- nem képes elfogadni a nemet

- tovább erőszakoskodik, hogy miért

- neteséges "bosszút" akar állni

2022. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
7%
40 felett a legtöbb nő kezd el öregasszonyosodni. 40 körüli pasi viszont ereje teljében van szoval ennyit ehhez a témához.
2022. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert a 40 fölött érnek be igazán, a férfiak meg elpocakosodnak 40 felett és a potenciáljuk is csökken, míg a nőké emelkedik a korral.
2022. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
7%

#14

"Milyen alacson IQ?"

Lehet, hogy én vagyok rossz közegben, de egy ilyen jellegű "provokatív visszakérdezés" kb. mindennapos rutin. És ha valaki "provokálja" is a másikat, akkor annak kötelező így reagálnia?

"Nem tudom, hogy gondolod, hogy ilyen természetességgel nyomulsz egy nálad több mint 12 évvel fiatalabb nőre, aztán még ki is kéred magadnak, hogy nem akar semmit"

Lehet, hogy a kérdező némileg infantilisan fogja fel a helyzetet, mert látszólag nagyon szívén viseli a dolgot, de azért azt a másik felet sem tudnám sajnálni, ha véletlen "sz*rba lépne". :D

2022. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
94%

Úgy bírom, hogy ha egy nő kerülgeti a forró kását, terel, burkoltan foglmaz, homályos jeleket küld arra nézve, hogy nem érdekelt az ismerkedésben, akkor megy a picsogás, hogy miért nem egyenes. Ha behazudik valalmit, akkor meg a hőbörgés, hogy miért nem őszinte. Ha meg egyenes és őszinte, akkor amiatt vágjátok áldozatpózba magatokat.


Édes kis angyalbögyörőim, mit szeretnéket?

2022. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
89%

Jól értem hogy te megsértődtél az igazságon?

40 felett minden nap ajándék😅

2022. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
81%
Engem egxenesen sért amikor taták pocakosan öregek nyomulnak, hogy mégis mitől képzelik azt magukrol hogy veluk vagyok egy szint?
2022. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!