Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nős férfiba. Ő azt mondja, hogy szeret engem, de félti a felesége érzéseit?

Figyelt kérdés

De ha szereti a feleségét, akkor miért kellettem neki én? Lehet mondani, hogy csak kihasznál, de akit tiszta szívből szeretünk, azt nem csaljuk meg!

Ő kezdeményezett, először csak barátok voltunk. Ő habarított magába.

De ha meg engem szeret, akkor miért nem hagyja el a feleségét? Azt mondta, hogy idő kell neki. Én az elején vártam rá, hogy elhagyja. De nem hagyta. Majd történt köztünk ez-az. Most meg vacillál. Azt mondja, hogy szeret, de nem akarja megbántani a feleségét.

Nincs családjuk, gyermekük.


2022. aug. 17. 18:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Aki szereti a másikat az nem csalja meg. Főleg nem rendszeresen.


Nem valószínű, hogy kétkedik csak úgy van vele, hogy két punci jobb számára mint az egy.


Téged sem szeret, mert ha tényleg szeretne akkor elhagyta volna a feleségét. Szerintem halott ügy úgy kapcsolatot kezdeményezni valakivel, hogy megcsaljuk az illetővel az éppen aktuális párunkat, majd egy idő után csak átlépünk a másik emberrel a kapcsolatba. De lehet rosszul gondolom.

2022. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A következő magyarázkodások szoktak előfordulni:


- Azért nem akar válni, mert a gyerekek lelkivilága sérül, most pont "rossz korban vannak" (ovisok, kisiskolások, kamaszodnak stb).

- Azért nem akar válni, mert nem akar osztozkodni az asszonnyal a vagyonon, mert ő jóval többet tett bele, és nem kapna annyit amennyi valójában járna neki stb.....

- Azért nem akar válni, mert a felesége gyenge lelkileg, depressziós, fél hogy öngyilkos lenne, mert nem tudná egyedül eltartani magát stb...

- Azért nem akar válni, mert ő köztiszteletben álló, magas státuszú "fontos" emberként nem engedheti meg magának a válást, mert mit szólnak az emberek, rokonok, kollégák stb...

- Azért nem akar válni, mert a szülei zsarolják érzelmileg, hogy ne merészelje megbontani a családi egységet, gondoljon a fogadalmára amit a templomban tett, és mi lesz így az unokákkal stb stb.....

Persze ezek mind csak kifogások, ha igazán akarna elválhatna. De NEM akar.


A szexmegvonással meg nem sokat lehet elérni, mert akinek sz*r a házassága és eddig is csalta a párját, az ezután is fogja. Annyi, hogy keres egy újabb naiv nőt akinél elölről kezdi az ígérgetést, hogy el fog válni majd egyszer ha, bla-bla-bla... Aztán ha már az sem hisz neki, akkor őt is lecseréli. Lényeg, hogy neki megmaradjon az otthoni biztos háttere, de mellette szabadon azt csináljon amit akar.

2022. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
15%

10-es vagyok.

nálam az van most, h. csak még jobban beleszerettem amiatt, h. ilyen tisztességesen bánt velem, és szenvedek attól, h. nem lett ebből kapcsolat, de jó érzés, h. nem lettem szerető.

annyit tudok, h. szeret, mert mondta.

és az én esetemben is lehetne mondani, h. kamu, mert akkor velem lenne, de nálunk az volt, h. ő annyira komolyan vette a dolgokat, h. nem tudtunk közelebb kerülni egymáshoz, mert akkor szeretőkké váltunk volna.

azt tudom, h. nem boldog a nejével, és sok erőt merít abból, ami köztünk érzelmileg kialakult.

ezek mindig nehéz ügyek...

2022. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%
Öszintén elmondta,hogy mit érez irántam,szerelmes belém,én vagyok a nő! Ezt 3 éve mondta,le is esett az álam,mert én tartottam a határokat. Idén 4-dik éve ismerem,ma is igen mély beszélgetések stb.stb.minden testi érintkezés nélkül. Elfogadtam,hogy nem harcolok tovább,hogy távol tartsam magamtól,elég keményen adtam neki.
2022. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy ő nem boldog a feleségével, mert nem “csak dugni” járunk össze, hanem rengeteget lelkiztünk.

De tényleg nehéz ügyek...

2022. aug. 17. 19:03
 16/27 anonim ***** válasza:
37%

#13


Boldog a Nejével? Akkor nem lett volna köztetek semmi olyan amiből most "érzelmire erőt adna" neki...


De elismerésem,hogy végre meghúzta valaki a határokat!

2022. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%

16


azt írtam, h. NEM boldog...

2022. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%
Ahol 3-dik van ott nincs boldogság!#13
2022. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
13 meghúzta a határokat, de ettől ő is szenved, senki nem lett ettől jobban, csak erkölcsösek maradtunk, de amúgy boldogtalanok.
2022. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat,jogos!
2022. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!