Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nős férfiba. Ő azt mondja, hogy szeret engem, de félti a felesége érzéseit?

Figyelt kérdés

De ha szereti a feleségét, akkor miért kellettem neki én? Lehet mondani, hogy csak kihasznál, de akit tiszta szívből szeretünk, azt nem csaljuk meg!

Ő kezdeményezett, először csak barátok voltunk. Ő habarított magába.

De ha meg engem szeret, akkor miért nem hagyja el a feleségét? Azt mondta, hogy idő kell neki. Én az elején vártam rá, hogy elhagyja. De nem hagyta. Majd történt köztünk ez-az. Most meg vacillál. Azt mondja, hogy szeret, de nem akarja megbántani a feleségét.

Nincs családjuk, gyermekük.


2022. aug. 17. 18:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%
De van boldogság! A pasi megkapta, amit akart. Mindkét nőt, anélkül, hogy választania kellett volna, vagy lemondania bármiről. Neki ez így teljesen jó. Az, hogy közben két nőt kihasznál és átver, nem zavarja különösebben.
2022. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

21


azt én írtam, h. nincs boldogság, a saját helyzetemre értve.

engem ő testileg nem kapott meg, de tud róla, h. szeretem.

bennragadt a felesége mellett, akivel nyilván már nem okés minden, és engem is most elveszített, holott ő is szeret.

2022. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
95%

" nem boldog a feleségével, mert nem “csak dugni” járunk össze, hanem rengeteget lelkiztünk."


Ugyan már, minden második szeretői kapcsolatban ahol a férfi lép félre ezzel eteti a szeretőjét. Nagyon sokra mész azzal, hogyha lelkiztek. Ha szeretne úgy ahogyan egy párkapcsolatban kell akkor már rég nem az előző nővel lenne együtt.

2022. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

miért pontoztátok le a 13-as válaszomat?? a saját sztorimat osztottam meg, azt gondolom valid, hogy az érzéseimet, gondolataimat megfogalmaztam.

ez kinek miért fáj közületek?

2022. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
93%

Szokásos helyzetben vagy kérdező.

A férfi véleményemesedett a helyzetbe hogy egyszer itt-egyszer ott.


Ha nem rakja ki a felesége , nem vàrható előrelèpès.


Van egy réteg , akik kifejezetten ilyen "problèmàval" írnak be.


"Nem akarja megbántani" 🤣🤣🤣🤣

Azért dug félre jah

2022. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor fog válni, ha az asszony ráborítja az asztalt. De még akkor is esélyes, hogy hónapokig, akár évekig próbálja majd visszakönyörögni magát, amiről majd te nem tudsz. Aki szeretőt tart, az gyáva és kényelmes. És aki szeretőnek áll, az olyat választ, aki őt is megcsalhatja.
2022. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

"akit tiszta szívből szeretünk, azt nem csaljuk meg!"


Ha dugtatok, akkor nem csalta meg a feleségét? Blala... Dehogynem.


Téged is ugyanúgy megcsalna, ha akadna jobb.


A másik! Ha lefeküdtetek, akkor te is részese voltál a megcsalásnak.

Valahogy túl egyoldalú az elképzelés a megcsalásról.


Engem ne csaljanak meg, de azért dugok egyet egy házas férfival.


Tovább gondolva a helyzetet, neki így túl kényelmes, ha nem akar elválni a feleségétől és közben veled is szórakozik.


Két vasat tart a tűzben.


Tök mindegy mennyit lelkizik, ettől még nem lesz egyenesebb ember.


Majd akkor szóljál, ha elválik és csak veled foglalkozik.

Akkor elhiszem ezt a sok süket dumát.

2022. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!