Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha szexkapcsolatban a pasi többet érez vagy többet akar? Miben változik meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
100%
Hm, lehet más van neki? Vagy nem áll fel neki? Sok oka lehet azon kívül, hogy többet szeretne tőled, az utolsó soron van az a lehetőség, ha a szex hiánya csak a jel arra szerinted, hogy érez többet irántad. Ettől sokkal többet kellene kifejeznie.
2023. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 A kérdező kommentje:
Utolsó:igen na pont ilyen. Beteg voltam aggódott értem. Már hetente 2-3 alkalommal ír,érdeklődik mindenről is,szurkol hogy sikerüljenek a vizsgáim,mindent észben tart,féltékenykedik,napközbem is ír régen csak éjszaka írt és csak ha át akart jönni szexelni. Mindig ölel,puszil,csókol,elkezdett sokat beszélni a kisfiáról,a szüleiről,a gyermek koráról stb....sokszor hangoztatja hogy nincs senkije csak én.
2023. ápr. 22. 20:37
 13/83 anonim ***** válasza:
100%

Ja, te vagy a torta sütős csaj….

Szerintem ez pont arra utal, hogy már nem kíván. Csak akkor megy, ha te hívod, ez is árulkodó. Azt gondolom nem, hogy nem szerelmes beléd, de már szexre sem kellesz neki.

2023. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 A kérdező kommentje:
Ha szexre sem kellenék akkor nem foglalkozna velem egyálltalán. Elég rosszul látod ezt szerintem. Annyi azért átjött hogy kedvel és szeret velem lenni. És többször is invitált magához már csak valami miatt nem tudtam átmenni az utóbbi hónapban.
2023. ápr. 22. 20:44
 15/83 anonim ***** válasza:
100%
14# lehet, hogy átfordult nála barátságba a dolog. Erre nem gondoltál? Ha annyira kívánna, szerintem többet akarna szexelni, pláne szerelmesen…
2023. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 A kérdező kommentje:
Akkor miért csókolgat meg féltékenykedik meg ölelget? Ezek nem hiszem hogy bele férnek egy barátságba. Egyébkémt szokott szexuális tartalmú üzeneteket is küldeni csak nem olyan sűrűn mint régen szóval nem arról van szó hogy egyálltalán nem akar csak háttérbe szorult a szex. 2 év után már annyira azért nem a szex a domináns szerintem ha vannak érzései
2023. ápr. 22. 20:52
 17/83 anonim ***** válasza:
79%
Lelki sèrült nyomik vagytok mind a ketten, sok boldogságot!
2023. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
87%
2 év után esett beléd szerinted? Ez eléggé szomorú. Nem találkoznék vele többet, inkább más pasira pazarolnam el az időm.
2023. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
100%
16# igazából lamentálhatunk estig, te úgyis csak a saját érveidet fogadod el és azt, hogy biztosan szerelmes beléd. Tulajdonképpen nem tudom minek tetted fel másodjára is a kérdést. Még mindig azt tudom mondani, hogy erre csak ő tud neked válaszolni, így célszerű lenne vele megbeszélni.
2023. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:
Egyszer tettem fel a kérdést nem kétszer de igazad van én ismerem és tudom hogy nem volt ilyen. Nyilván azért ragaszkodom ahhoz hogy érez valamit mert ez jön át. Nem véletlenül ,meg van a maga oka nyilván. Csak azért nem akarok vele még erről beszélgetni mert neken így jó ahogy vagyunk és ha azt mondaná hogy többet akar nem tudom hogy én akarnàm e. Én szeretem őt de elég az is ami van így vele.
2023. ápr. 22. 21:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!