Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha szexkapcsolatban a pasi többet érez vagy többet akar? Miben változik meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
Csak hiszed.neki egyaltalan nem biztos hogy tulmegy.
2023. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 A kérdező kommentje:
Persze 1 évig úgy ment hogy csak havi egyszer szex miatt keresett most meg megváltozott minden teljesen. Biztos csak én hiszem azt....igen azt hiszem mert indokolja ahogy viszonyul hozzám.
2023. ápr. 23. 09:06
 63/83 anonim ***** válasza:
74%

Barátság extrákkal, lassan, de biztosan csak barátság áll fenn, semmi más. De nyugodtan pazarolj el rá még 5 évet is, ha neked így elég.

Az a legérdekesebb, hogy magad sem tudod, hogy mit is akarsz tőle, mert neked ígyis jó, hogy nem csak megkettyint, de hozzád is szól, ad csókot, írkál. Annyira figyelem és szeretethiányod van, hogy elég neked ennyi. De azért jól esne annak a tudata, hogy szerelmes beléd. Mindegy, hogy mi lesz veletek, vagy mennyit kell rá várnod, míg kimondja, hogy párkapcsolatot szeretne veled te akceptálod.

Nem randizol, mert ő féltékeny, de azt nem tudod egyáltalán, hogy neki vajon van-e más szeretője, vagy akár az exet kezelgeti-e. Hiszen csak üzengettek jóformán.

Nehéz vele kommunikálni, mert nem a szavak embere, mert nehezen oldódik fel, szerinted ezt meddig lehet bírni, hogy te vársz sok dologra vele kapcsolatban, de ő csak halad, vagy van a saját tempójában és rád nincs tekintettel egy kicsit sem?

Nekem mindegy tényleg, hogy meddig vársz rá, egyedül a gyereked sajnálom. Önző vagy nagyon, a passzív-csalódott és csigabiga pasas helyett, inkább rá és más férfira fordíthatnád az időd.

2023. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 A kérdező kommentje:
A gyerekem az első nem is értem miért jössz ezzel ez csak te agy szüleményed. Értelmezési gondok is vannak mert leírtam hogy randiztam mással is és ni cs szeretet hiásnyom mert ha az lenne lehetne pasim mert vannak akik udvarolnak de mindegy kár ide leírni bármit is mert vagy nem olvasod el vagy nem jut el odáig. Mivel nem keresek most senkit igen megfelel ez a tempó is. És leírtam azt is hogy folyamatosan azt hangoztatja kérdés nélkül hogy nincsen senkine és engem meg azzal csesztet hogy nekem biztos van....na mindegy hagyjuk látom hogy nincs értelme ennek itt . Majd alakul ahogy kell. Köszönöm a hozzádzólásokat nem várok többet.
2023. ápr. 23. 09:58
 65/83 anonim ***** válasza:
74%

Aki csesztet, annak van, vagy birtokló, féltékeny típus, bizalmatlan, nem fog megváltozni és te őt engednéd be az életedbe még jobban, mint van? Nem azt írtam, hogy nem a gyereked az első, neked vannak szövegértelmezési gondjaid, mert sértett, talán mérges is vagy, mert nem ért veled egyet senki. Arra utaltam csak, hogy a gyermekednek nem lesz jó egyáltalán egy olyan férfi, mint az akivel viszonyt folytatsz.

Azért jó most neked így ahogy van, mert nem jött olyan férfi az életedbe, aki mellett eltörpülne a Csigabiga. Ha jönne eszedbe nem jutna ő. Ezért kéne ismerkedni és nem ő rá várni míg meggondolja magát, hogy kellesz, vagy mégsem.

Igen, nem könnyű gyerek mellett jó pasit kifogni, aki el is fogadná őt, vagy aki nemcsak a tested nézné aláírom, de így még nehezebb, hogy toporogsz egy helyben. Különben elgondolkodtál már azon, hogy konfliktusokat, problémákat szülne az a tény, mint hogy csendes, szűkszavú, olyan mint a jégcsap a Csigabiga? Vagy az, hogy óriási sokat dolgozik, hogy hiába lenne veled nem sok ideje lenne rád?

Teljes mértékben ő maga ahogy van, ahogy él nem párkapcsolatra való.

Ennek fényében írom megint, hogy kár rá várni, inkább ismerkedhetnél mással őt hátrahagyva, mert csak újabb csalódásnak teszed ki magad, ebből hopp nem lesz, csak kopp.

2023. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
79%

60# ha ennyire biztos vagy a szerelmében, minek írtad ki a kérdést?🤣🤣🤣🤣🤣

Kb. mindenki azt írta, hogy nem szerelmes a leírtak alapján, de te csak szánalmas módon erőlködsz és erőlködsz. Kit akarsz meggyőzni cuncikám? A csávó letojja a fejedet, mert olyan ostoba vagy, hogy veled bármit megtehet, sőt még hitegetnie sem kell, így is azt hiszed, hogy szeret.😆 Kész főnyeremény vagy neki.

2023. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim válasza:
79%

A kérdező láthatóan frusztrált, mert egyöntetűen leírtuk neki az igazságot.


Ha nem szexel veled a pali, akkor a) már nem kíván, b) van valakije. Szimplán barátnak tart.


Az pedig, hogy féltékeny, nem jelent semmit. Ha vonzódik is hozzád, van most más a képben, téged pedig talonban tart.


A kérdésed alapján sok tapasztalatod nem lehet, igen naiv vagy.


N/31

2023. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
78%

67# a kérdező még mindig nem gondolkodott el rajta, hogy talán ő téved, mert megy részéről ugyanúgy a lepontozgatás (68%-os)…🤣🤣🤣

Hogy lehet valaki ilyen ostoba???

2023. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:
A lepontozása a bunkóskodásotoknak szól amint pl hogy cicamica,ostoba,naív,kész főnyeremény,szánalmas,pszihológusra van szükségem és a gyerekem elhanyagolására stb...-re ment. A témától eltérően is alpári ez a stílus és ha tehetném nem csak lepontoználak titeket de még egy egy pofonnal is megajándékoználak titeket. Ilyenek nem írunk annak akit nem is ismerünk,semmit nem tudtok rólam. A pasi és a témàtól teljesen függetlenül írom ezt mert ezek a beszólások csak sértegetések és titeket jellemez. Lehet hogy nem jól látom a helyzetet a pasival kapcsolatban de az is biztos hogy jobb lenne a világ nélkületek mert attól érzitek magatokat jól hogy itt oltogattok ismeretlenül 1 kérdésből ítélkezve.
2023. ápr. 23. 19:01
 70/83 anonim ***** válasza:
78%
69# senki nem írt neked ilyeneket, addig, amíg te nem lettél velünk agresszív. De amikor te felvetted ezt a primitív stílust (húzzál innen, stb.), akkor mit vártál, hogy nem ugyanazt fogod visszakapni?
2023. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!