Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha szexkapcsolatban a pasi többet érez vagy többet akar? Miben változik meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 A kérdező kommentje:
Most is 27 éves nő vagyok. Nem mkmdtam hogy a tortást kérdést nem éttem ki csak azt hogy annak sem az volt a lényege hogy minősítsétek ezt a fajta kapcsolatot. Feltettem 2 kérdést de csak ahogy jól le írta itt valkai oltogatni tudnak egyesek. Nem értem mire fel mikor csak szeretnék bele látni abba hogy működik másoknál egy szex kapcsolat. Próbálom mérni valamihez azt amiben jelenleg vagyok. De hát az intelligenciátok azt mutatja hogy baj van velem. Szerintetek 😃 szerintem meg leírtam valamit amire választ vártam . Nem halucinációkat ,kitalációkat írtam hanem tényeket és pont ti próbáltok meggyőzni arról hogy mi nincs ami van mert leírtam hogy kezdett el viselkedni és ez egy kész tény ez van és nyilván van oka és nem vagyok azért hülye mert keresem az okot. Sajnálom hogy azt hisziteka hogy minden szexkapcsolat csak úgy fejeződhet be hogy mindig minden csaj csak bele lát dolgokat a dologba és hogy csak használati tárgy vagyok mert ez nem igaz egyálltalán. Ezért írom hogy okoskodás megy mert pont ti írjátok csak azt le amit látni akarok azokat a tényeket figyelmebe se veszitek amit leírtam csak egyből ítélkeztek .
2023. ápr. 22. 21:22
 32/83 anonim ***** válasza:
78%

31# a helyedben nem emlegetném az intelligenciát ilyen helyesírással és fogalmazási kézséggel.;)

Szerintem látszik a különbség a te válaszaid, illetve az én válaszaim között.:)

2023. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 A kérdező kommentje:
Szóval továbbra is olyan kommenteket várok akiknek személyes tapasztalatai vannak nem okoskodást szeretnék azoktól akik benne se voltak ilyen helyzetben. Lehet írni negatív kommentet nem azzal van a gond hanem az előadás móddal .
2023. ápr. 22. 21:26
 34/83 anonim ***** válasza:
100%
33# Teljesen normális válaszokat kaptál. Csak felháborodsz azon, ha valaki nem osztja a véleményedet, szóval lehet, hogy a te előadás módoddal van probléma.:)
2023. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:
Én meg a helyedben inkàbb elhúznék innen és nem játszanám magam hogy mennyire értek ahhoz amit még csak nem is láttam 😃
2023. ápr. 22. 21:28
 36/83 anonim ***** válasza:
30%
35# látom, kezded megmutatni a valódi arcodat, csak így tovább…👏👏👏
2023. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 A kérdező kommentje:
Neharagudj de a sértegetés neked normális válasz? Mert nekem nem,ez az előadás mód a gond.
2023. ápr. 22. 21:29
 38/83 A kérdező kommentje:
Igen mert itt az a lényeg hogy kiderüljön mi a szerinted valódi arcom 😂 jó uncsi lehet az élet arra...
2023. ápr. 22. 21:30
 39/83 anonim ***** válasza:
37# ki sértegetett?😆😅
2023. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
100%
38# neked uncsibb lehet, mert napok óta ugyanazon a témán pörögsz…
2023. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!