Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha szexkapcsolatban a pasi többet érez vagy többet akar? Miben változik meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:
Egyálltalàn nem ezt az alpári cigány stílust vártam. Egyébkémt meg nem én kezdtem el....de mindegy . Ha emberileg fejlődni akartok akkor nem árt elgondolkodni azon amit írtam mert ezért tart itt a világ mert tele van ilyen rosszindulatú emberekkel ,bele sem gondoltok abba hogy kruzisben vagyok ezzel a pasival kapcsolatban de mindegy lelketlenek ezt nem érthetik.
2023. ápr. 23. 19:50
 72/83 anonim ***** válasza:
79%

Ha felkaptad a vizet azon, hogy inkább a gyerekeddel foglalkozhatnál és inkább más pasikkal, akkor drága Bogárkám van igazság abban amit írtam. 😂


Ha nem lenne igaz, még egy része sem, akkor nem sértődtél volna meg, ez ilyen egyszerű.


Egyébként egy valaki írta, hogy lelki nyomorékok vagytok, én azt írtam, hogy nem ártana szakember a saját érdekedben, nem azért, mert mentálisan beteg vagy, mint te gondolod, hanem azért, hogy jobb útra tereljen, mert full el vagy veszve. Nem tudod megkülönböztetni a szerelmet a szextől és a barátságtól, 27 évesen már elváltál és annak oka van, abban, hogy ide jutottál neked is benne van a kezed jócskán.

És hogyha mindenféle gazemberekkel jössz össze, mert annyira vágysz szerelemre, szexre, figyelemre csak a bajt hozod a fejedre, pluszban a te a saját gyereked is kiteszed annak, hogy abban nő fel, hogy azt sem tudja mire épül a párkapcsolat, hiszen a férfiak csak járkálnak, vagy fognak ki-be az életedből, ha még különbséget sem tudsz tenni lényeges dolgok között.

Hát tudjuk sokkal jobb alpári cigány jelzőket használni, mint magadba nézni, de ha ez a Csigabiga elvesz tőled még 2,3 évet, mert te vársz rá, vagy 35 éves korodra se találsz férfit, akivel egy boldog családot alkothatsz, akkor jussak eszedbe, hogy volt egy alpári cigány, akinek több esze volt mint neked! 🤣

2023. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:
Na látod megint képzelődsz,hozzà teszel dolgokat a történethez és a sajàt gondolataidra alapozva anélkül hogy kérdeznél történeteket szősz. A kislányom nem találkozott soha a 2 év alatt a pasival mert van ideje mindennek és a kettő nekem nem fér össze. Nagyon rosszul látod az egész szitut de hagyjuk nagyon okosnak érzed magad. Azt sem tudod miért váltam el,semmit nem tudsz csak rosszindulatúnak lenni.
2023. ápr. 23. 20:06
 74/83 anonim ***** válasza:
56%

71# köszönjük a morális kioktatást.:) Kicsit azért elgondolkodhatnál, igaz, nincs mivel, bocsi…🫢

Az egyáltalán amúgy egy l, nem kettő. Csak azért bátorkodlak kijavítani, mert már többedszerre így írod le. Minek is tanulsz ilyen helyesírással és ennyi ésszel? Igazán érdekelne.😆

2023. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 A kérdező kommentje:
És folytatjárok tovább a rosszindulatot. 😃 ti is elgondolkodhatnátok
2023. ápr. 23. 20:10
 76/83 A kérdező kommentje:
Már nem tudtok mibe bele kötni ezért már a helyesírásomba is és történetek kreálásából merítkezdtek . Az ilyennek kéne inkább orvoshoz fordulni.😉
2023. ápr. 23. 20:11
 77/83 A kérdező kommentje:
És igen tanulok többek közt pszichológuát és pszichiátriát is attól függetlenül hogy a betűket nem úgy pötyögömbe a telefonba ahogy kellene. Szóval igen tanulok emberi viselkedést,emberi kapcsolatokról,mentális betegségekről és szoviális hozzáállásról szóval hidjétek el ha azt írom hogy jobb lenne a világ nélkületek annak tudományos magyarázata is van 🙂
2023. ápr. 23. 20:15
 78/83 anonim ***** válasza:
82%

“merítkezdtek”😂😂😂🤣

Cicavirág, az helyesen merítkeztek.;)

Egyébként már jóval korábban is írtam, hogy borzalmas mind a helyesírásod, mind a fogalmazási kézséged. Ez a kettő kitűnő fokmérője annak, hogy mennyire értelmes emberrel van dolgunk…

2023. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
78%

“hidjétek”😅😅😅

Ezek nem elgépelések szívem, hanem masszív helyesírási hibák, persze te ezt sem tudod elfogadni és próbálsz minket teljesen sikertelenül meggyőzni az ellenkezőjéről.

Nem tanulsz te sem pszichológiát, sem pszichiátriát (wtf, hogy lehet pszichiátrát tanulni?😅), te maximum valami pedikűrös tanfolyamon erőlködsz.:)

2023. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
74%

Ez még mindig nem rosszindulat, te vagy tele lenézésel más felé és rájuk vetíted ki.

Most akkor írjam azt hogy te vagy a mocskos ribizli cigány, aki nem neveli a gyereket csak a szexen jár az esze? Mert ha te rasszistaként viselkedsz, holott azt se tudod, hogy ki vagyok és egy egész népcsoportot egy kalap alá veszel, akkor én miért ne tehetném meg? Jól írta az egyik hozzászóló nemrég, te vagy az aki sértetségében, butasagaban provokálja a népet.

Már 40-en felül vannak vélemények és mindenki egyetért. Akkor ne írjad már, hogy mi vagyunk a rosszindulatúak.


Egyértelműen nem látok bele az életedbe, de amit itt leprodukáltál bizony arra enged következtetni, hogy fogalmad sincs miről szól egy párkapcsolat és hogyan is kéne benne viselkedni. Azt sem írtam Bogárkám, hogy a gyereked ismeri Csigabigát, azt írtam, hogy nem lesz jó neki, HOGYHA (feltételes mód) sétálnak a férfiak az életedben komoly kapcsolatban, mint a szalagon a cucc. Mert ha egyszer nem vagy tisztában az alapvető emberi kapcsolatokkal akkor az lesz a vége hogy vagy kihasználnak, vagy elhagynak, mert kicsinálod őket.

Nem kötelező pszichológiai tanácsadás különben, talán elég az, hogy olvasgatsz az emberi viszonyokról, emberi tulajdonságokról, hogy okulj, fejlődj azok által. Egyszerűen nem vagy érett hiszékeny vagy és buta. Ezen ha nem javitasz, akkor nem leszel sikeres a férfiak terén egyáltalán.

2023. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!