Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha szexkapcsolatban a pasi többet érez vagy többet akar? Miben változik meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
Azért mert most itt erről beszélgetünk még nem azt jelenti hogy csak rá várok,csak ő van és nem kezel riherongykrnt azért mert ez nem egy teljes értékű szexkapcsolat. Már rég kihajintottam volna. Szerintem elég rosszul megy át amiket írok mert nem arról van szó hogy rossz lenne hozzám hanem az hogy jó,hogy egyre többet keres,egyre többet mesél el magáról is ,egyre másabb minden. ...és hidd el foglalkozok a gyerekemmel is meg nagyon sol minden mással is első körben azért mert ezt a k÷rdést tettem fel nem ez teszi ki az életem 100 százalékát. És a pasinak sem. De ezt leírtam az előző hozzászólásomban. Mindegy hagyjuk szerintem....majd kiforrja magát a dolog ha ideje lesz. Azért nem fogok proszológushoz fordulni mert foglalkoztat valami. Nem betegesen vagyok ebbe benne még ha úgy is megy át de mindegy.
2023. ápr. 22. 22:09
 52/83 A kérdező kommentje:
50 persze hogy faék vagyok....én nem szólok le másokat. Ti ugrottatok nekem itt vagy hányan azért mert szerintetek teljeséggel kizárt és lézethetetlen dolog az hogy megkedvel egy pasi akivel 2 éve össze járunk 😄 szerintem meg nem alaptalan . De én ismerem őt végülis.
2023. ápr. 22. 22:15
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
52# senki nem ugrott neked. Mindenki leírta a véleményét, ami neked nem tetszett, ezért bizonygatni kezdted, hogy márpedig ő szerelmes beléd. Kicsit paranoiás vagy.
2023. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de ez nem normális, hogy kérdéseket írsz ki róla, kaptál már számodra hasznos válaszokat mégis írtál ki újat. Azt is elhiszem, hogy a gyerekeddel foglalkozzol (vagyis remélem, hogy úgy ahogy kell), azt írtam, hogy inkább rá koncentrálj, mint a pasira, aki pontosan azt teszi, amit te nem... A saját életét helyezi előtérbe helyetted, vagy melletted.

Eskü érthető, hogy vágysz szerelemre, vagy arra a tudatra, a tényre, hogy kellesz, hogy nőies vagy, mármint nemcsak szexuálitás terén. Mindezek ellenére csak forgatom a fejem, hogy egy pasas ennyire el tud szediteni azzal, hogy törődik veled, mert mint szexpartner is megteheti, sok férfi ugyanúgy viselkedik. Meg full elfogadható verzió, hogy baráttá váltál át a szemében, tartalékban tart míg másokkal fekszik össze és talán egyszer előszed ismét szexre, vagy nem tud újra megbízni nőben, többre tartja a mai életét nő nélkül, a gyerekét (logikusan, jogosan), mint téged (mert lehetséges valamiért nem ütöd meg a mércét nála).

És te ő rá vársz, hogy mikor mondja ki hogy szeret, hogy többet szeretne, mint szex? Ahelyett, hogy másokkal ismerkednél? Nincs önbecsülésed, tartásod és szeretetted önmagad iránt, naív vagy, éretlen, végtelenül ostoba vagy. Ezért ajánlatos a szakember, aki helyreráz (persze csak akkor, ha dolgozol vele és rajta, hogy jobb légy), hogy ne ess ilyen szánalmas helyzetbe mint vagy, vagy voltál az exeddel. Ha te nem teszel érte, hogy fejlődj, akkor jöhet ezer pasi ugyanúgy ki fog használni (vagy lelkileg, testileg, vagy mindkettő szinten) miközben gyereked van és nem jól hat rá, hogy a férfiak járkálnak ki-be, hogy szomorú vagy, hogy nem figyelsz rá ahogy illene. Tehát szedd össze magad, gyűjts erőt, "szakítsd meg vele a kapcsolatot" (azért idézőjel, mert kihasznál) és menj el speciistához minél hamarabb!

2023. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy egy ilyen téma mennyi negatív véleményt tud megfogalmazni bennetek . Olyanokat is amikről szó sem esett. De én vagyok a hülye ok. Kár volt feltenni itt ezt a kérdést mert annyira szterotipizáltok,annyira egy kalap alá veszitek az ilyen kapcsolatokat hogy a részleteket fel sem ismeritek,elsiklotol felette amiket írtam. Na mindegy.... köszi azért hogy megtudhattam hogy végülis egy elmebeteg kotongumi vagyok 😂 szerencsére a valóságban ez a pasi nem ilyen még akkor se ha ti azt hiszitek róla indokolatlanul,mert é eddig csak arról írtam higy jó hozzám nem arról higy rossz. Ezt ti látjátok ugy nem én. Ez a tény.
2023. ápr. 22. 23:12
 56/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért támadod a #49-es/#54-es válaszolót (akinek négy pipája van, gondolom egy személy), teljesen érthetően de mégsem bántón írta le a véleményét, amivel nekem is egyet kell értenem. Amiket leírtál erről a pasiról az alapján kedvelhet meg biztos barátságos stb de nem utal arra, hogy szerelmes lenne beléd.
2023. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:
Az utal arra hogy mikor mondtam neki első alkalommal hogy csak szex fér bele részemről akkor ő bele egyezett és havi 1 alkalommal írt hogy jönne akkor jött majd el is ment. Ezen kívül ne. Beszélgettünk. Ez így ment majdnem 1 évig . Addig még annyi se volt hogy napközben írjon mindig este akart és mindig akkor amikor ő és csak hírtelen amikor eszébe jutott. 1 év után én mondtam neki hogy ha szeretné ő is akkor ismerjük meg egymást jobban . Ő vissza utasztott én pedig búcsút mondtam neki. De nem hagyott mindig írt,keresett találkoztunk. Onnantól kezdve kezdett oldódni. Azóta beszélünk többet . A havi 1 beszélgetésből havi 2 vagy 3 lett mindig egyre több és már hetente 2 vagy 3 alkalommal ír. Napközben is . És nem csak a szex miatt mint régen hanem érdeklődik a dolgaim felől,a kislányom felől és minden ami velem kapcsolatos. Eléggé egyezik az érdeklődési körünk több dologgal kapcsolatban. Így hát a szex mellé betársultak amiket ő kezdeményezett a lassú romantikus csókok,kézfogások,ölelések stb és ő szerette volna azt is ha szex után még beszélgetünk össze bújva és filmet is nézünk de ez is nehezen jött át mert először csak azt vettem észre hogy nem akar vissza öltözni aztán másik alkalommam kérte hogy mutassam meg milyen filmeket néztem netflixen ez volt pár alkalomig mire egyszer kibökte hogy nézzünk egy filmet akkor....mindezen kívül megnyílt a kommonikáxiója. Régen nem szeretett magáról beszélni. Mindig olyan titokzatos volt. Aztán az utóbbi időben bevatott a családi dolgaiba,a gyermekkorába,a kisfiával hogy hova mikor mennek stb sokminden...ez sem vall rá. Aztán nemrég volt egy hosszabb időszak amikor majndem 3 h[napig nem találkoztunk mert vagy neki vagy nekem nem volt jó. Ő nagyon sokat dolgozik plusz örül a kevés szabadidejében ha a kisfiával lehet vagy az otthoni teendőit elvégzi de minden szabadnapján azért ír. Napi 12-14 vagy 16 órát dolgozik 2 nap szabadnappal de az se mindig egymás után van neki. Szóval lehet azt mondani hogy szarik rám de azért legyünk már azzal tisztában hogy egy olyan embertől aki állandóan melózik mi várható el ....aztán ebben az időszakban amég nem találkoztunk hívott magához. Az első 2 alkalommal voltam csak nála azóta nem,nem is akarta hogy menjek de ez is megváltozott benne. Már szeretné. Illetve elkezdett mindig mikor szabadnapos ugyanazokban az időpontokban felbukkanni ugyanott ahol tudja hogy ott vagyok. Igaz hogy egy környéken lakunk de azelőtt sosem vagy nagyon ritkán futottunk össze és szinte rám sem nézett alig köszönt de már ha meglát messziről mosolyog és hangosan odaköszön nekem. Emellett mindig ösztönöz a céljaim elérésében,ha kudarc ér megvígasztal,tanácsot ad. Régen nem is érdekelték ezek a dolgaim,nem foglakozott velük,meg sem jegyezte őket. Aztán elkezdett féltékenykedni is . Tudja hogy sokan csapják nekem a szelet és mindig mondogatja hogy biztos pasizok meg egyszer számon kért amiért elmentem randizni egy pasival szóval nem várok rá én ilyet nem írtam le senkinek!! Szóval a kezdeti 0 beszélgetésből az lett hogy már hetente 3szor is beszélünk és sokkal közvetlenebb velem és érzem rajta hogy teljesen meg van változva az irányomba. Ő nen az a hitegetős,etetős fajta pasi. Sosem ígérgetett és nem hazudozott mert nem olyan akkor sem ha nem hiszitek el . Ő nem próbál meg hazugságokkal magához láncolni,nem mond szépeket,nem kertel. Ha valami baja volt mindig megmondta. Pl volt olyan hogy a 3 találkozásunk után mondtam neki hogy hiányzott nekem. Én csak szexuális értelemben gondoldoltam de ő azt hitte érzek valamit és rám szólt hogy ne kötödjek hozzá és sokáig úgy is viselkedett velem hidegen hogy tényleg ne nagyon kötődjünk egymáshoz. De ma már ő ölel és ő csókol. Na régen pl m÷g a csók se fért neki bele. Nem akarta. Azóta meg már....sokmindent tudnék írni ami megváltozott benne de van ami eszembe sem jut hírtelen. Ediig pl nem dicsérte meg soha a külsőmet sem de egyszer csak elkezdte a belső tulajdonságaimat aztán a külsőt is de csak ritkán. Mindig próbál a kedvemben járni,vicceket küld,megnevettet,felköszöntött nőnapon is. És a héten volt a születésnapja áthívtam hogy ha lenne kedve én szeretném felköszönteni egy tortával aminek örült . Mármint a gesztusnak mert még nem jutottunk el odáig betegség miatt. Húsvétkor is sütizni jött át meg filmet néztünk és beszélgettünk szexet nem kezdeményezett de nem azért mert nem kívánt hanem nekem úgy jött át hogy valamiért neki most nem arra van szüksége csak hogy együtt legyünk . De mikor én kezdeményeztem nem mondott nemet azért. Csak nem akar engem egy lotyónak látni. És ha írkálunknis sokszor ejti az ilyen témákat ezért mert neki elég volt a sok dugásból jobban esik neki a gondoskodás. Szóval ha ez mind nem utal arra hogy valamit érez irásntam akkor nem tudom mi .....mert ő nem volt ilyen. De nem akartam ezt mind leírni mert hosszú és még rengeteg mindent tudnék felsorolni. Csak arra lettem volna kíváncsi hogy ha érez irántam akkor miben változik meg a viselkedése,személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi nem leoltásokra . Bocs a sok hibáért de nincs kedvem javítgatni .
2023. ápr. 23. 00:05
 58/83 A kérdező kommentje:
Még ami eszembe jutott....hogy régebben elég sok huncut üzenetet váltottunk . Aztán egyszer küldött egy olyan mémet ami egy kép volt és a csaj írt telón valami szexuális töltetű üzenetet a pasinak. A pasi meg azt írta vissza hogy nem beszélhetnénk inkább arról hogy milyen napom volt? A csaj erre azt válaszolta hogy szarok a napodra. Ezt jelzésnek vettem mert akkor kezdtem el észrevenni hogy annyira nem veő a szex témára és elkezdtem vele úgy kommunikálni hogy milyen napja volt,mit csinált ma stb....pedig ő volt pont az aki kerülte az ilyen jellegű beszélgetéseket sokáig sőtt egyszer még azt is mondta hogy neki pont ezért jó ami van köztünk mert nem kell tudnunk ki mikor hol merre jár meg milyen napja volt most meg már önként beszámol róla. Mióta így beszélgetünk sokkal másabb minden ,jobban megismertük egymást és sokkal többet beszélgetünk arról hogy ki mit szeret meg hasonlók és már a szex téma szinte egyálltalán nem fontos persze azért van de már nem az van előtérben. Szóval vele a kommunikáció nem épp zökkenőmentes és sokszor volt már hogy úgy kellett kitalálnom hogy mi baja van mert nem mondta el egyértelműen csak ilyen furcsa módon mémeken keresztül vagy más egyéb módokon jelzi. Ezért is vagyok összezavarodva vele kapcsolatban
2023. ápr. 23. 00:30
 59/83 anonim ***** válasza:
Ha tobbet érezne nem szexkapcsiban lenne.
2023. ápr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad az előző hozzászólásaimat abból kiderül hogy ez már rég túl megy egy szimpla szexkapcsolatnál.
2023. ápr. 23. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!