Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha szexkapcsolatban a pasi többet érez vagy többet akar? Miben változik meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Ha vissza olvasod akkor láthatod....pl a lelki nyomorékok vagyunk mindketten és hogy nevetségey vagyok az igenis sértő de lehet hogy arra ezek teljesen kedves szavaknak minősülnek. Nem tudom mert úgy fest eddig semmi nem egyezik és nem is egyezhet
2023. ápr. 22. 21:33
 42/83 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van a kérdezőnek amúgy, szexkaocsolatból alakulhat ki szerelem.


De kérdező abban igazunk van, mindenkinek, hogyha nem lép feléd, nem mondja, hogy többet szeretne, nem mondja hogy többet érez irántad, hogy párkapcsolatot szeretne, nem szexel veled, nem invitál sehová, akkor nem szerelmes beléd.

Leírom neked is, nem muszáj válaszolni itt, csak magadnak válaszolj a kérdésemre, jó?

Ha te nem szereted önmagad, akkor miért várod el, vagy képzeled be, hogy ő szeret téged? Válás után rendben van, hogy nem akar valaki komolyat, de hogy 2 évig húzza egy illető vel, aki egyre inkább eltávolodik az sehogysem normális. Jó, csókolgat, érdeklődik, csalódott ő is, ennek hatására tételezzük fel, hogy szerelmes beléd, de nem mer lépni és te megelégedsz a morzsakkal, amit dob.

Most akkor, ennyire nem tudtok a múlton átrágódni mindketten, sérültek vagytok, vagy ennyire ismét nem szeretitek onmagatokat? Mi alakulhat ki ebből kifolyólag? Szenvedés ezerrel:bizalmatlanság, hazugság,féltékenység, birtoklás, bántalmazás, megcsalás.

Akkor mi a francot vársz el, vagy mit akarsz, ha nem szeretitek önmagatok (/és egymást sem)?

2023. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:
Hónapok óta pörgök rajta és képzeld több hasonló kérdést tettem már fel itt a témával kapcsolatban. Szeremcsére volt aki érdemben is hozzá tudott szólni. Na bamm most aztán igazán nevetséges ember vagyok mert foglalkoztat valami 😃 egyébként igen uncsi most mert szabin vagyok,de legalább van vita partnered nem?? Az ilyenek mint te így érzik jól magukat és minden olyan kérdéshez degradáló válaszokat írnak ami nem egyezik a véleményükkel.
2023. ápr. 22. 21:36
 44/83 anonim ***** válasza:
41# nem írtam olyat, hogy lelki nyomorék lenn. Az meg sem fordult a fejedben, hogy az a válasz nem tőlem volt? Teljesen eltérő az íráskép mondjuk, de mindegy.
2023. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
0%

43# most is te vagy, aki provokálsz, semmi degradálót nem írtam, ellentétben veled. De most azt hiszem, megteszem. Nálad nagy gondok vannak fejben. A stílusod is irritáló.

Amúgy, ha kaptál érdemleges válaszokat már, akkor minek kérdezed meg újra és újra? A további ezirányú kérdéseidet mind jelenteni fogom. Ezzel a hisztivel ennyit értél el.

2023. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:
Na végre egy normális komment. Én úgy gondolom hogy szeretjük önmagunkat ezért is fektetünk mindketten elősorban saját magunkba. Én is tanulok,ő is tanult már befejezte,jogsit csinálok stb sominden. Szóval nem várunk azért mindig egymásra. Én egyedül nevelem a kislányomat 4 éves nincs rajta kívül senkim. Mellette tanulok ,jogsi,dolgozom meg néha szabadidős tevékenységeim is vannak. A pasi nagyon sokat dolgozik. És ez nem kamu hanem t÷ny hogy 12,14 vagy 16 örát is dolgozik egy nap. Heti 2 nap szabadnapja van ilyenkor elsőkörben a kisfiával rölti az időt illetve a szülei határon túli magyarok hozzájuk is el szokott látogatni és vannak barátai is. Szóval egyikőnknek sem ez a szexkapcsolat van a reflektorban. Én jól érzem magam vele. De az igaz hogy nem tudom mit szeretnék tőle mert nekem megfel így ahogy vagyunk. De a viselkedése az utóbbi 6 hónapban nagyon sokat változott az irányomba ami feltűnt mert nem jellemző rá,előtte nem volt hozzám ilyen más mint amilyen mostanában. Ezt nem értem és megfogom vele beszélni ,lesz ideje annak is csak szeretnék előtte jobban bele látni hogy másoknál ez hogy megy mert bennem felmerült az is hogy 2 év után lehet hogy bele fér hogy egyszer csak megnyílik,más lesz mert változik a személyiség is attól függetlenül hogy nem akar többet.
2023. ápr. 22. 21:46
 47/83 A kérdező kommentje:
Nagyon megfenyegettél utolsó...
2023. ápr. 22. 21:48
 48/83 anonim ***** válasza:
0%
47# nem annak szántam.;)
2023. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted a kérdésem egyáltalán.

A szereted önmagad nem arra utal, hogy te jogsit teszel le, hanem az emberi kapcsolatokra bárkivel kapcsolatban.

Elnézed, hogy valaki riherongyként kezeljen, hogy ürítsen beléd, hogy lealacsonyítod magad, hogy vársz rá, vagy te hívod, hogy mikor jöjjön, mert ő nem fog, hogy lelkiszemétláda legyen a pozíciód.

6 hónap alatt-2 év alatt bármikor mondhatta volna, hogy te kellesz neki. Ő ezt azért nem teszi, mert komplexusos, sérült ember (mint te vagy), vagy azért, mert már inkább barátként tekint rád (akire lehet ráfanyalodik, de lesz jó vége).

És nem látod be, hogy mindkettő opció fenáll. Olyannyira akarsz szerelmet, társat, hogy azt hiszed, hogy akar tőled többet, vagy elviselnéd, hogy ő képtelen komoly kapcsolatra.

Ez nem jó, ez beteges, nem én írtam, hogy lelki nyomorékok vagytok, de lehet tök igaza van.

Miért nem koncentrálsz a pasi helyett a 4 éves gyerekedre inkább teljes gőzzel? Miért nem ismerkedsz más férfiakkal azok után, hogy kihevered őt és miért nem látogatsz el egy pszichológushoz? Viccen kívül írom és nem bántásból rád férne.

2023. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
100%
49# persze, hogy nem érti. Egyszerű, mint a faék, ezt a vak is látja. És egy ilyen szól le másokat…😓
2023. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!