Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, amikor 30as-40es, akár 50es pöttyhedt papik próbálkoznak itt a gyakorin, fiatal csinos lány reményében? :D

Figyelt kérdés

Szerintem az, nagyon jót röhögök is rajtuk.😂


Mit gondolnak, hogy majd az egyetemista lányok rájuk repülnek, ahelyett hogy korukbeliekkel ismerkednének?


Miért nem a saját korosztályukban próbálkoznak?



2023. máj. 31. 18:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/128 anonim ***** válasza:
84%

Csak úgy kB a feléig olvastam a kommenteket.

Tegyünk tisztába pár dolgot.


1. Attól hogy valaki idősebb még nem lesz jó az ágyban automatikusan, akkor sem ha sok nővel volt már. És attól hogy valaki 20on éves pasi nem lesz szar. Csak szeretnétek ezt hinni.


2. A 10 év korkulonbseg szerintem a legtöbb nőt még nem zavarja. Efelett már annál inkább.

Leginkább az a zavaró mikor ránézésre egyértelmű hogy ha a pasi első randija sikerül az apád lehetne.


3. Az a baja a kérdezőnek hogy azért mert van egy két apa komplexusos csaj aki 20 évesen 45 éves faszit akar sok 40-50es ezen felbuzdulva boldog boldogtalan fiatalnak udvarol mert feljogositva és batornak érzik magukat. Pedig nem kellene, mert a 90 százalékot zavarja.

2023. jún. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/128 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem visszataszító, hogy lehúzzátok a kérdezőt a kegyetlen suttyó stílusa miatt. Én vagy 10+ éve vagyok az oldalon, még gimiből is írtam ki ilyen kérdést, hogy a 30-40es férfiak mi a fenét képzelnek magukról, hogy mindenhol megtalálnak, ezt éltem át az elmúlt jópár évben, mindenhol hatalmas korkülönbséggel (is) támadnak szexre-kapcsolatra, neten, utcán, buszon, mert a mersz már megvan, de EQban nem fejlődtek tovább, és keresik a komplexusos szerencsétleneket, akiket be tudnak fűzni.


Egyébként szintén sokéves tapasztalat, a huszonévesek egy részének sem áll fel, na nekik 40esként sem nagyon fog, aki meg könnyen lett kemény huszonévesen, neki később is az lesz jó eséllyel, ha szerencsés. Nem függ a fittségtől, sportoló huszonévesnek is lehet merevedési gondja. 40 körül már fittség is kell ahhoz, hogy megmaradjon a merevedés.


Szintén saját tapasztalat(és barátnős), hogy az ember "nem fejlődik" a szexben. Vagy ráérez az elején, hogy a másiknak mi okoz örömöt(EQ), vagy nem. Akkor is, ha azt hiszed, hogy jobb vagy, én sem szoktam megmondani, hogy nem jó, barátnőim sem. Az a baj, hogy hazudunk a férfiaknak, mert ha igazat mondanánk, még több merevedési zavaros lenne. Másrészt 40 körül szerencsétleneknek muszáj valamibe kapaszkodni az impotencia előtt, ők is klimaxolnak 40 körül, mint a nők..


Egyébként szerintem a plöttyedtet nem testre értik, egy fitnessmodell 40es férfi sem kell a huszonéveseknek tengernyi izommal, rohadtul le se szrják az izmot. A fiatalság kell nekik, ami szemmel is látható és ha mellé társul izom is, akkor már örülnek az izomnak, de nem féltetl.. de vénember(hozzájuk képest a 30as is vén) nem kell sem izommal, sem pénzzel. Akinek utóbbival kell, annak csak az utóbbi kell!


A 29 éves srác hiába pattog a 20 éves barátnőjével, nem harmincasok, mikor összejöttek fiatalabb volt és akik jobbra húzták erre gondoltak. Pont a határon vagy, 29 még csak csak oké, 31 nem, így szokott lenni, de már azt is sokallják, attól, hogy jobbra húz nem biztos, hogy dugna veled, pláne nem járna, csak helyen vagy, esélyes, hogy a korodat sem nézte meg, nemhogy az adatlapodat!


[link]


Aki ezt nem érzi át, annak valami baja van egyébként, normális ember felfogja, érzékeli a korkülönbséget, és többet között ezért is töri ki a frász a legtöbb nőt, amikor 10+ évvel idősebbek próbálkoznak náluk. Mert érződik, hogy nem normálisak, már a próbálkozásból. Másrészt meg az erőfölény, hatalmi helyzet, külső jegyei az öregedésnek(A fitnessmodellen is), meg úgy alapvetően a társadalmi elítélés, más élethelyzet, egészségi állapot, APJUKRA EMLÉKEZTETÉS, és ja, egészséges lelkű ember nem szeret arra gondolni, hogy apja korabeli(akár az apja is lehetne) férfi bármit is akarna tőle szexuálisan. Ez olyan 15 évnél kezdődik, akkor már véletlen lehetne az apád is, de mivel nem tudunk évre pontosan saccolni pár évvel lejjebb visszük a határt, és aki úgy néz ki/úgy viselkedik, mintha 15 évvel több lenne, már nem kell. Ezért töri ki a frász a 10 évvel idősebbek közeledésétől a nőket. SOK VAN belőle. Túl sok. 30as nőként még mindig rengetegen ismerkednének velem, és be vagyok ijedve, hogy vajon melyik férfiról nem tudom, hogy fiatalokat környékezne meg, így ha be van állítva, hogy csak 26-36ig keres társat a harmincas férfi, akkor kezdek vele neten(mondjuk). Élőben meg figyelem minden reakcióját és persze kérdezgetem. Senki nem akar beteg pszichéjű társat, már eleve halálra van ítélve a dolog, az egészséges korkülönbség lefelé két három év és felfelé 10 év, ha nő vagy. És tökre nem számít, hogy kivel házasodsz vagy kinek szülsz, vagy hány éve vagytok egy pár, attól az még nincs rendben és rohadtul nem irigyli a legtöbb ember, hogy te egy 15 évvel idősebbel már 10 éve vagy együtt, akkor sem, ha te jónak érzed.. a kölcsönösen betegek szoktak így szépen "egymásra találni", ha egy szadista és egy mazo egymásba szeret, jól fognak működni, de attól még nem lesz rendben, és nem kellene senkinek a kapcsolatuk.


Na mindegy. A normális kommenteimre soha senki sem reagál, de mivel a nem normális emberek szólítgatnak le 10+ évvel fiatalabb lánykákat, így nem is tudom, mit várok, élőben a közegemben a legtöbben így látják, így látták 15 éve is, és most is. Harmincasként nagyon kisgyerekek a húsz év körüliek személyiség, kapcsolat szempontjából, de még szexuálisan is, egyszerűen nem gerjedünk gyerekekre. Harmincasként(én közelebb vagyok a harminchoz) meg a 45+os még mindig túl idősek, öregek. Egészségesen, kortársakra gerjednek a normálisak, a többiek meg kezeltessék magukat, mert rengeteg kellemetlen élményt élnek át miattuk a fiatalabb lányok(és fiúk is, akiket idősebb nő környékezne meg, de szerencsére ilyenből irtó kevés van). A férfiak egy perc alatt átéreznék egyébként a helyzetünket egy melegbárban, ahol előre el lenne mondva, hogy próbálkozzanak náluk a 2 méteres kigyúrt pasik, de az a helyzet, hogy ők ezt mind tudják, csak nem érdekli őket, mert kifoghatnak mindig egy egy sérültebb egyedet, mint a kozmetikuslányt, mit érdekli őket a többi..


Egyébként én ismerek irtó helyes, sármos, magas, csodálatos testű, jól öltözött, jó állású pasast, művelt és humoros pasast, de mindezek ellenére nem kezdenék vele, egyszerűen túl öreg, még úgy is, hogy fiatalabbnak néz ki, érződik rajta, a viselkedésén, a hozzáállásán, a hangján, látszik a bőre állagán is(pedig szálkás a teste). Aki nem érzi az ilyesmit, nőknél is, azzal gond van. Aki meg tudja csak eltekint a dologtól, annak EQ vagy személyiségzavaros problémája van. Ti is érzitek 30as nőn, nem? Hogy nem húszéves, akkor is, ha fitt és ránctalan. Érződik! Rajtatok is. Ne legyetek már ilyen erőszakosak, hogy a ti kedvetekért rengeteg fiatal lányt hoztok szr helyzetbe, mert igenis rohadt szar, ha mindenki a lyukadra pályázik, és ezt percenként szégyentelenül jelzik is ilyen olyan módszerekkel. Tessék melegbárba menni, és az csak egy alkalom, mi ebben élünk kb 14 éves korunktól!

2023. jún. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/128 anonim ***** válasza:
11%

#92

Senki nem állított olyat, hogy aa 40+ pasik minden 20+ lány álma, de vannak ilyenek.

Sőt környezetemben van olyan akik házasságot kötöttek, közös gyermekük van, és 201+ év közöttük a korkülönbség. (Ha nem hiszed privátban küldök elérhetőséget hozzájuk, lehet informálódni mi a vonzalom tárgya).

Akár fejre is álhatnak a old&young ellenes, kisstílű emberek. Nagyon is létezik a jelenség. Éppen az általad említett EQ, és az IQ jelenléte miatt.

2023. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/128 anonim ***** válasza:
82%

#93 azt sem állította senki hogy nem létezik ez a jelenség, vannak ilyen kivételes esetek.

(bár szerintem mindkettőnek van valami kattanasa, de ez az ő bajuk)


A kérdezőnek és sok más nőnek azzal van a baja hogy nálunk akik nem akarunk hozzánk képest öreg pasit folyamatosan próbálkoznak az idősebbek pedig a hideg ráz tőle.


Persze ti könnyen vagytok mert úgy gondoljátok hogy oh hát miért ne próbálnám meg, majd a nagy számok törvénye alapján egyszer bejön.

Ez tök jó. Csak nem gondoltok bele a másik oldalba hogy pl nekem milyen érzés lehetett amikor 16 éves gyerek fejjel egy 30 pluszos próbálkozott nálam. Elarulom, kínos, kellemetlen, ijesztő. De valószínűleg ő is úgy gondolkodott ahogy ti "oh hát mit zavar az téged, lesz ami lesz, miért ne probalkozhatnek.."

2023. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/128 anonim ***** válasza:
14%

#94


'6 évessel természetesen ne foglalkozzon már egy 30-40+ pasi. Viszont bár milyen hihetetlen, nem kell hozzá nagy erőfeszítés, egy 20-as lányt felszedni. Csupán pszichológia, manipuláció és működik. Az, hogy kevesen párkapcsolatba is kerülnek, az valóban a véletlen műve.

2023. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/128 Mathus ***** válasza:
54%

#92: a sokkal idősebbeket (itt a sokkal az az arányaiban idősebb) öregnek látni az egy evolúciós előny a párválasztás során (mert az idősebbnek rosszabb a génállománya), így jól lehet előszűrni.

Ami miatt a userek egy része (nt. biztosra mert ez nem az én terepem, én szapioszexuális vagyok) fiatalabb partnert szeretne, az a wannabe partner vélt magasabb szexuális aktivitása és az ageing (a lányok sem véletlenül használják a filtert nyakra-főre). Ez a kettő kéz-a-kézben jár, mert a szexuális aktivitás az egyben a fiatalsag fokmérője is. Hozzáfiatalodik, de már az ókorban is tudták hogy nem igaz, erről szól Tithónosz mondája. Az idősebb partner sokszor szorong, hogy a fiatalabb elhagyja, ez szinte mindig megvan. Nekem a huszas éveimben KIZÁRÓLAG idősebb partnereim voltak, a lányokat nem kellett sokat biztatni, az nem igaz, hogy ez ritka jelenség, jöttek maguktól. Egy éve kipróbáltam a FB "társkeresőjét", kizárólag 10+ évvel idősebb nők húztak be, nulla önkritikával, és izgatott sürgetéssel (és itt is kaptam privátokat).

Az kiskamaszokat felkészítik a testük változásaira, de az idősebbeket nem (a fejlett társadalmakban erre az edukációra vannak törekvések, nemsok eredménnyel). A megoldás a társadalmi felvilágosítás, és az ageing (az testünk öregedésétől való fóbiás rettegés, másrészt a fiatalsag-kultusz), mint káros jelenség letörése lenne.

2023. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/128 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon sok 40-es sőt 50-es kaphat huszonévest, nemcsak férfiak de nők is!! A probléma nem az, hogy ezt valaki nem hiszi el, hisz az élet bizonyítja, hogy ez létező jelenség, sokan néznek ki nagyon jól ebben a korban is.

A szánalmas az minden esetben az érdekkkapcsolat, mikor tudod, hogy a fiatalabb személyt az anyagiak "motiválják" miközben hányingerrel küzd az ágyban.

Valamint az mikor az idősebb személy hajt a fiatalokra. Ez is igen szánalmas, ilyen korban már egy normális ember aki még tényleg jól is néz ki nemcsak hiszi magáról, már nem hajt fiatal emberekre hanem elfogadja ha őt megtalálják. Ez így rendben van, senkinek egy rossz szava nem lehet. De sajnos az itt megszólaló klimaxos urak nem ez a kategória, hanem a behányásos-szánalmas réteg. :(

2023. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/128 anonim ***** válasza:
0%
Nem kedveljük a pöchendi fajta kérdező férfiakat. 21l
2023. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/128 anonim ***** válasza:
100%

#98


Elárulod akkor kit "kedveltek"?

2023. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/128 A kérdező kommentje:

#95

Jaaa, az csodás ha csak manipulálni kell a lányokat 40 évesen.... És szerinted ez így rendben van, de komolyan?

2023. jún. 1. 10:12
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!