Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, amikor 30as-40es, akár 50es pöttyhedt papik próbálkoznak itt a gyakorin, fiatal csinos lány reményében? :D

Figyelt kérdés

Szerintem az, nagyon jót röhögök is rajtuk.😂


Mit gondolnak, hogy majd az egyetemista lányok rájuk repülnek, ahelyett hogy korukbeliekkel ismerkednének?


Miért nem a saját korosztályukban próbálkoznak?



2023. máj. 31. 18:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/128 Mathus ***** válasza:
100%
#110: az van, hogy aki a fiatalabb, az ezt nem látja. hidd el, én sem gondoltam, hogy 18 evesen egy 28 eves nő szóba fog velem állni, és azt hittem megütöttem a főnyereményt. hát nem. utólag ezt könnyű, meg utólag mindenki más leletéből könnyen okos, ahogy a dokik mondják. és ami a másik, hogy egy ilyen, a kezdettől egyenlőtlen kapcsolat megtör, mint a ropit (az ellenállásodat töri meg). aztán (ezt magamon láttam/látom) ezeket fogja keresni a szerencsétlen és beteg emberekből nincs hiány, akik meg erre hajtanak.
2023. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/128 anonim ***** válasza:
100%
#111 te nem láttad, de nagyon sokan látjuk és ezért cserébe a kommentek itt be mutatják mit szoktunk kapni. Hogy még hogy mereszeljuk hogy nem tetszik..
2023. jún. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/128 anonim ***** válasza:

A fiatalabb felet senki sem szokta okolni, gyakran ebbe nőnek bele, ha közük volt a pasihoz(tanár, családi barát, szülő kollégája stb), vagy ugye traumák, pszichés problémák otthon, szerencsétlen még tini, vagy csak nagyon rövid ideje felnőtt, esélye nem volt feldolgozni. Bezzeg aki 10+ éve felnőtt(30+), annak már bőven volt/lehetett volna ideje fejlődni, traumákat ilyesmit feldolgozni, dolgozni magán stb, de nem akart/nem volt képes rá. Ilyenkor vagy személyiségbeli gondja van, vagy pszichés. Nem feltétlen a szexuális vonzalommal van gond(20 alatt mondjuk azzal is), ha te 30 körül vagy, a lelki sokkal ijesztőbb. És ja, kihasználós tetvek vannak tinik körében is, de neked volt 10-15 éved olyan jellemet fejleszteni, ami nem egyezik egy tinijével, és nem tetted meg, valami baj van veled! Ezért dugja meg inkább a tini, mint te, mert előbbi nem feltétlen beteg, de te biztosan az vagy. Tőled más. Mintha egy kezdő hibáját összehasonlítanánk egy félprofiéval. Az egyiket el lehet nézni, sőt várható volt, hogy bekövetkezik egyszer, a másikat nem, mert 10+ éve volt gyakorolni.


Sajnálom, hogy fordítva is előfordul, nekem is van 32 éves nőismerősöm, akit tavaly jegyzett el egy 21 éves fiú. Ráadásul a főnökének a fia. Üvölt a korkülönbség, de senki nem akarja megmondani, pusztán mert a nő vékony. Nagyon remélem, hogy még gyerek előtt elválnak és még kisebb traumákkal megússza a srác. Olyan ismerős is van, aki 16 évesen jött össze egy szegény, csúnya harmincassal, a korábbi tanárával. Már házasok és próbálnak összehozni egy gyereket. Az menthetetlen, a lány a pasihoz "lett nevelve". Az anyja a pasi tesójával volt egy pár. Belterjes közeg, beteges az egész, pedig szerencsétlen lány nagyon jószívű..

2023. jún. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/128 Mathus ***** válasza:
78%
#113: nem feltétlen az lesz, hogy a user onnantól visszavonhatatlanul az idősebbekhez vonzódik, lehet belőle megmentés-fesitiszta. vagy komplex ptsd és rá egy jó kis hisztrionikus. vagy az utóbbi magában. vannak opciók, a belátás nehéz, oké itt lehet az önfejlesztéssel kardozni, de egy többszörös traumával nem fogsz. akkor körözni fogsz a saját elmebajod körül. vannak ilyen ismerőseim, jósokan. párkapcsolati sémák, 4-5-6 válás, vagy a másik oldalról 15-25 évig egy toxikus kapcsolatban, és középkorúan rájönni, hogy ezt megszívtad. ilyenkor szoktak a Dunába ugrani az asztal mellől felállva. (van chat oldal, olyan alapossággal "szétvert" emberekkel beszéltem onnan, hogy csodálkoztam, hogy egyáltalán még életben vannak.)
2023. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/128 anonim ***** válasza:

64 - "te istentelen barom"

Ilyen stílussal jöttél ide véleményeket kérni?

2023. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/128 anonim ***** válasza:
100%

#115


Elég álszent itt a kérdezőt baszogatni, és úgy tenni mintha a kedves 40es férfi barátaid nem undorítóbb stílusban válaszoltak volna.

2023. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/128 anonim ***** válasza:
100%
115. Ja, olvasd már el a klimaxosok hogy beszélnek.
2023. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/128 anonim ***** válasza:
4%

Íme egy történet,ahol nagy a korkülönbség,és nem a pasi kezdeményez:

Nem mostanában történt.40 lehettem-sok kommentelő szerint már "öreg".Az egyik szegedi partfürdős bulin-SZIN,DEJA Vu,már nem tudom...Rengetegen voltak,az italos standokon hosszú sorok,beállok,várok,pont mikor sorra kerülök odapofátlankodik egy fiatal csaj és megkér hogy vegyek neki egy italt.Először ledöbbentem,de nem volt idő veszekedni,vettem két vodka-narancsot.Kiderült,csak a helyzetet használta ki,nem engem-kifizette az italt,majd beszélgettünk.Kedves,aranyos lány volt,24 éves,bár ezt akkor még nem tudtam...Elköszöntünk egymástól,mentünk bulizni,én erre ő arra.Akkor este még néhányszor összefutottunk,volt hogy beszéltünk,volt hogy csak messziről integetett ha meglátott.Eszembe sem jutott hogy rámozduljak,hogy bármi lehetne köztünk...

Buli vége,hazamentem,egyedül.Délelőtt pihi,délután látom bejelölt Facebookon-emlékezett a nevemre.Ahogy visszajelölöm,rám ír,nincs e kedvem találkozni vele.Még akkor is hihetetlennek tűnt hogy ez velem történik-találkoztunk,fagyi,jeges kávé,tudtunk normálisan beszélgetni,ami este nem volt egyszerű...Főiskolába járt,albérletben lakott-szüksége volt valakire,de sosem kérdeztem miért pont én,mikor sorba álltak érte a fiúk.

Rengeteg időt töltöttünk együtt,bármire rá tudtuk venni egymást- néhány óránál többet nem bírt szex nélkül:moziban,Tesco parkoló-kocsiban,Árkád próbafülke.Ha elmentünk biciklizni,természetes volt hogy eleve kerestük a helyeket ahol szexelhettünk.Az evezős pálya:előző nap eső volt,tudtuk hogy se horgász,se halőr nem jön be utánunk,meztelenül fürödtünk,napoztunk,szeretkeztünk...Imádott motorozni,nyár,35 fok,kitalálta hogy kerüljünk egyet-rövid nadrág,meg egy blúz volt rajta,melltartó nélkül...Mondtam neki,vegye fel a motoros dzsekit-amit én vettem neki-mert megfázik a dereka,meg a blúzt a menetszél felgyűri a nyakába:erre nagy duzzogva,amiért nem ülhet mögém félmeztelen,leveszi a blúzt és úgy fel a kabátot...Elindultunk,menet közben hol a combom simogatja,hol a farkam,vagy benyúl a kabát alá és a derekam markolja-persze hogy meg kellett állni valahol hogy kielégítsem...Nem tudom van e erre valami szakkifejezés-érintés függőség,érezni akart,bárhol,bármikor...Nem 'engedte',hanem igényelte hogy megfogjam a fenekét,a mellét,a punciját...

Volt olyan,tanulnia kellett volna-Zh-de nem ment a magolás.Feszült volt,ideges,száraz a tananyag...Hirtelen jött ötlet:hátulról benyúltam a pólója alá,megfogtam a melleit-azonnal ellazult,úgy helyezkedett hogy mindkettőnknek kényelmes legyen,Ő tanult,a mellei a kezemben...

Itt már nem számított hogy 16 évvel idősebb vagyok nála,csak szexre egy fiatal csaj bármikor találhat partnert,de én úgy tudtam megérinteni,hozzáérni ahogy előttem még senki.Biztos vagyok benne hogy nekem is van benne részem hogy sikeres élelmiszer mérnök vált belőle,és abban is biztos vagyok hogy soha egy percre sem bánta meg hogy egy évet együtt töltöttünk.Befejezte a sulit,munkát kapott az ország másik részén,azóta van férje,gyereke-de Face-n,Instán a mai napig tartjuk a kapcsolatot.

2023. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/128 anonim ***** válasza:
100%

126

Zsoni45, ezt rossz helyre tetszett írni 🤓🧐 Minden bizonnyal a szextörtenetek .hu-ra szánta ezt az irományt, vagy hogy hívják azt a recskaoldalt 🫣🤣

2023. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/128 anonim ***** válasza:
100%

126, ezt hívják apakomplexusnak. Nem tudja, de kell valaki, aki idősebb nála, stabilabb nála, vesz ezt-azt, gondoskodik róla lelkileg, anyagilag, érzelmileg, segít tanulni, szól neki, hogy vegyen dzsekit. Neked is bejött a gondoskodósdi, hogy dughatsz valakit aki függ tőled és örül az apáskodásnak..


Ha vele egykorú lettél volna, nem kellettél volna neki az érintéseddel, a te kezed is csak olyan, mint másé, a korod kellett neki. Igen, van ilyen, mondtam, hasonlóan betegek könnyen egymásra találnak, szado-mazok is megtalálják egymást és nem érzik betegnek, mert pont olyat tudnak nyújtani, amire a másik vágyik. De ez a vágy nem "természetes" vágy, ettől olyan beteg az egész, na meg attól, hogy az egyik fél mindig fiatalabb. Rohadtul sajnálja mindenki a fiatalabb feleket. És attól, hogy van 5% komplexusos, meg 5% pénzre hajtó, a maradék 90%nak még igen szr a próbálkozásotok ilyen olyan módszerekkel, mert beteges. Ez így nálatok még a jobbik, ha az apakomplexusos keresi fel az idősebb fazont.

2023. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!