Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, amikor 30as-40es, akár 50es pöttyhedt papik próbálkoznak itt a gyakorin, fiatal csinos lány reményében? :D

Figyelt kérdés

Szerintem az, nagyon jót röhögök is rajtuk.😂


Mit gondolnak, hogy majd az egyetemista lányok rájuk repülnek, ahelyett hogy korukbeliekkel ismerkednének?


Miért nem a saját korosztályukban próbálkoznak?



2023. máj. 31. 18:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/128 anonim ***** válasza:
14%

#100

Miért ne lenne rendbe?

Megjátszani, hogy "jajj, de bejössz" közben meg a lóvéra utazni, ugyan ilyen csodás, és rendben van.

Mindenki azt űzi, amihez ért. 😁

Azt is elárulom, hogy minél tanultabb, annál egyszerűbb.

2023. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/128 A kérdező kommentje:

#101

Ja értem. Hát nem tudom, elég elcseszett értékrendű ember lehet, akinek rendben van az, hogy fiatalabbakat párkapcsolatba, és szexbe manipuláljon. Gratulálok, akkor valószínűleg te ilyen ember vagy, remélem örülsz magadnak.

2023. jún. 1. 11:34
 103/128 anonim ***** válasza:
15%

A fiatal fiúk is manipulálnak,ez ember és nem kor függő.De nagyon egyszerű kérdezò

Ő,ha valami vén ember rád hajt,elzavarod.Amekkora arcod van,nem hiszem,hogy ne menne.

2023. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/128 A kérdező kommentje:

#101

Eleve eddig a kollégáiddal azzal érveltetek, hogy nem vagytok pénzesek, szóval nem azért kelletek a fiatal lányoknak, hanem mert szexistenek vagytok....most meg azzal érvelsz, hogy ezek a lányok a pénzetek miatt van veletek.. Akkor most melyik? Döntsétek már el... Vagy amelett érvelsz, vagy a másik mellett, de akkor ne váltogassál közöttük, csak azért mert így tudod igazolni a mondandód.

2023. jún. 1. 11:42
 105/128 A kérdező kommentje:

#103

Nem hiszem, hogy egy fiatal fiúnak manipulálnia kéne egy lányt, hogy együtt legyenek.


Egy 40es paliról aki 20 évesre hajt, viszont már elhiszem hogy ez az egyetlen esélye, csak szerintem undorító.

2023. jún. 1. 11:45
 106/128 anonim ***** válasza:
27%

Ahogy egy egyetemista csaj ismerősöm írta régebben, mikor kérdőre vontam, hogy miért szórakozik férfiakkal, nőkkel, szexel kapcsolatban, azt válaszolta, hogy "Mit vársz egy 22 éves egyetemistától?"

Akkor kis a hunyó? Megérdemli, akit lehet manipulálni.

2023. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/128 anonim ***** válasza:
59%
Neked is elcseszett életed lehet, ha mással foglalkozol.
2023. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/128 A kérdező kommentje:
#106 Ja értem, ez már majdnem az a szint hogy az a hibás akit manipulálnak... Mi lesz a következő? Akit bántalmaznak az megérdemli mert lehet bántalmazni?
2023. jún. 1. 13:25
 109/128 anonim ***** válasza:
80%

#95 " 16 évessel természetesen ne foglalkozzon már egy 30-40+ pasi"

20 évesen is ugyanolyan kínos volt a 36 éves pasi udvarlása. Ahogy most 26 évesen is kínos a 40esek közeledése..

2023. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/128 anonim ***** válasza:
100%
A bazi hosszút írtam. Tudom, hogy vannak ilyen kapcsolatok, ilyen házasság és szexuális vonzalom is. Írtam is, attól, hogy van, még nincs rendben. Rengeteg szado-mazo kapcsolat is van, mégsincs rendben, és rohadtul nem érdekel, hogy kedvelik is egymást meg ilyesmi mellé, ők belülről sosem fogják látni, hogy ez egy beteges kapcsolat, mert nem képesek rá. És nem, biztosan nem IQ(:) függő, EQ meg pláne, már csak azért sem, mert nem láncolsz magadhoz valakit, aki még csak most kezdi az életét(húszévkörüli), mikor te már majdnem kétszer annyit leéltél, több, mint 10 éve vagy felnőtt, ő meg.. 1 éve. Ez nem azonos hatalmi helyzet, nem szabadna egymásba szeretnie így egészséges embereknek(ők nem is szoktak így), mert érzik, hogy ez így nincs rendben, hogy héjj, te már 15 éve felnőtt vagy, én 1-2 éve vagyok felnőtt és egy szinten vagyunk személyiségileg, nincs neked valami nagy bajod? Egészséges emberben ilyen felmerül.
2023. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!