Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, amikor 30as-40es, akár 50es pöttyhedt papik próbálkoznak itt a gyakorin, fiatal csinos lány reményében? :D

Figyelt kérdés

Szerintem az, nagyon jót röhögök is rajtuk.😂


Mit gondolnak, hogy majd az egyetemista lányok rájuk repülnek, ahelyett hogy korukbeliekkel ismerkednének?


Miért nem a saját korosztályukban próbálkoznak?



2023. máj. 31. 18:29
 71/128 A kérdező kommentje:

#69

Azzal kapcsolatban is körül lehet nézni hogy mennyien panaszkodnak hogy nem áll fel nektek uraim. :)


Az meg külön vicces, hogy itt leszólod a 20as fiúkat,

1) mintha bármit tudnál az ő szexuális életükről/teljesítményükről

2) Mintha te nem lettél volna 20 éves komolyan.... Persze ha akkor neked mondja valaki azt, amit itt te előadsz, te nagy szexisten, akkor te lettél volna a legjobban felháborodva. Gondolkodjál ezeken

2023. máj. 31. 20:41
 72/128 A kérdező kommentje:

#70, ezen az oldalon már minden voltam, kiégett 40es nő, 20as csitri lány, most meg pali.

Döntsétek már ti agytrösztök.

Vagy csak azt tudjátok szajkózni milyen jó pasik vagytok. (De ahhoz képest itt kell a gyakorin ismerkednetek...)

2023. máj. 31. 20:42
 73/128 anonim ***** válasza:
28%

#71


Végre valamit el találtál. Voltam 20 éves, és nem gondoltam akkor, hogy 40 évesen sokkal, de sokkal többet tudok majd nyújtani, mint most 47 évesen.

Pedig de.

Természetesen az is igaz, hogy sokaknak már csak vizelésre jó a cerka, ez viszont nem jelenti azt, hogy nincs olyan akinek működik.

Mint írtam, voltaam 20 éves, tehát tudom milyen a korosztály szexuális élete/ teljesítménye. Még 20 évesen 3-an kelletünk, hogy rendesen le strapáljunk egy csaj 1-1,5 óra alatt, ez most 30-45 perc alatt egyedül is megy. Ez a különbség.

2023. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/128 A kérdező kommentje:

#73 mondjuk ha neked csak annyiból állt, hogy bedugod, és miután neked vége, a szexnek is vége, akkor az tényleg nem lehetett kielégítő.


Utána is lehet máshogy is örömet okozni a nőnek.

2023. máj. 31. 20:56
 75/128 anonim ***** válasza:
26%
Nő vagyok,38 éves. A férjem 44.Jóképű,izmos,erős,bőven kapna huszonéves lánykákat is.A minap is rámozdult az egyik elég rendesen.Én is kaphatnék huszonéves fiúkat,a korosztalyomból,és ötveneseket is.Aki tud dugni,az ötvenévesen is fog.A fiatalok is löttyedtek,életükben nem végzett a legtöbb fizikai munkát,nem mozog,csak fal meg döglik.Nem mind,de jó sokan.Teljesen máshogy udvarol az,aki fiatalon személyesen ismerkedett,mint aki csak online.A tag p.ináról meg annyit,hogy csak tornázni kell megtanulnod,aztán ugy szorongatsz,ahogy akarsz.
2023. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/128 anonim ***** válasza:
24%
De Téged ez miért érdekel ennyire? Ki bántott? 🤣
2023. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/128 anonim ***** válasza:
24%
Kerdezo mar te se tudod , hogy fiu e vagy lány vagy.
2023. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/128 anonim ***** válasza:
16%

Egy biztos: egy ostoba számalmas kis eci! Ilyenen csak az pörög akinek nincs élete, kimarad minden jóból, nehogy már más jól érezze magát!


Mellesleg én bármelyik csajt megkérdeztem, tizenévesen jóval idősebbekkel folytatott viszonyt.


Úgyhogy szerintem majd a felek eldöntik hogy mit akarnak, te kis szánalmas féreg!

2023. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/128 A kérdező kommentje:
Gratulálok hogy ezt ideböfögted #78, biztos nagyon értelmes ember lehetsz.
2023. máj. 31. 22:20
 80/128 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy az oldalon mennyire jellemző, annyira nem vagyok sokat jelen, de szórakozóhelyeken pl kifejezetten szánalmasak tudnak lenni. Nem azt mondom, vannak jóképű idősebb pasik, de több az, aki csak azt hiszi, hogy az.
2023. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!