Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, amikor 30as-40es, akár 50es pöttyhedt papik próbálkoznak itt a gyakorin, fiatal csinos lány reményében? :D

Figyelt kérdés

Szerintem az, nagyon jót röhögök is rajtuk.😂


Mit gondolnak, hogy majd az egyetemista lányok rájuk repülnek, ahelyett hogy korukbeliekkel ismerkednének?


Miért nem a saját korosztályukban próbálkoznak?



2023. máj. 31. 18:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 anonim ***** válasza:
55%
Ja itt meg a prostisnak: Ha 300at fizetsz, senkit nem fog érdekelni a farkad, az 5 centit is egekbe magasztalja a random prosti. Akkor is prosti, ha elsőre dug pénzért(legalábbis arról, amiről ti tudtok). Ha meg prostira futja 300ezer csajonként, akkor a "sima" barátnő is az anyagias kategória, akinek belefér a korkülönbség, ha esélye van pénzre. Sokkal barátibb lelkileg bevállalni az ilyet, mint a 300ks prosti. Azt hiszed aki pénzért van valakivel, főleg ha ilyen sok pénzért, az majd őszinte lesz veled? Vagy majd húzza a száját ha dugod, mikor sokmilliós pasi dugja?:D Hát hülye lenne. Ja és 11 centis műanyagdarab is elképesztő orgazmust tud okozni nőknek, ezért/részben ezért/ rohadtul másodlagos, kivel van orgazmusunk, az első az ember, akit választunk, a többi másodlagos.. nem a szexuális teljesítménye vagy a testének kidolgozottsága.
2023. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/128 anonim ***** válasza:
0%
Gyanítom sok emberrel nem fog egyezni a véleményünk.Mert beteges a korkülönbség,mert perverz,mert elítélendő...Meg biztos manipuláltam a csajt-nem gyerekről beszélünk,hanem egy fiatal felnőttről,aki okos,önálló,pontosan tudta mit csinál.Mindkettőnknek megfelelt a helyzet,a többiek véleménye teljesen hidegen hagyott minket...
2023. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/128 anonim ***** válasza:
0%

129


Egyszeri befektetés, jó néhány kellemes estéért? Vidáman megérte.

Szerencsére nem 5 cm, és nem ceruza vastagaságú. Ezért fognak vissza járni.

Erre a nyárra, meg vannak a fix puncik. Ők tapasztalatot szereznek, nekünk pedig kellemes órákat szereznek.

Ennyit az öregekről. Csak addig óckodnak tőlünk, még meg nem történik a szex. A 150k/fő csak a motiváció volt. Ettől kezdve a vágy már elég nekik, mert élvezték.

Úgyhogy este ismétlés, de már csak egyel. Akarom mondani +1-el.

2023. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/128 Mathus ***** válasza:
74%
#131: amekkora nulla vagy, a puszta létezésedre már Abel-díjat osztanak.
2023. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/128 anonim ***** válasza:
100%

Az a szánalmas, hogy akinek ennyi pénze van, ilyen kevés esze. Gondolod, hogyha 150/et kifizetsz nekik egy alkalomra, nem szűrik le, hogy tehetős emberrel van dolguk és nem azért akaszkodnak rád, hátha csurran cseppen még egy kis pénz, pár ajándék, körmös, fodrász, ruhák vagy egy kitartotti lét “kapcsolatban”? A golddiggerek álma nem a prostiság, hanem pénzes pasi hosszútávra.


A másik meg, ő 4 éve tud gondolkozni kb normálisan, mióta nem tini, te meg kb 20 éve múltál el 20 éves. Ha labdajátékot játszanátok, nem a felnőtt létet, szerinted normális egyszinten lennie egy 4 éve és egy 20 éve napi szinten gyakorlónak?


Nem agyatlan fujjogás megy, csak gondolj bele, milyen rohadt nagy a különbség(a gyerekkoràt, tiniéveket nem számolhatod bele). És milyen rohadtul ijesztő, ha valaki úgy érzi nincs különbség egy profi és egy kezdő közt, csak mert mindkettő felnőtt.

2023. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/128 anonim ***** válasza:
62%

Ha már labdajáték:Bevett szokás,pl kézilabdában,hogy az utánpótlásból neveznek játékost a tapasztalt profik közé.Mégsem panaszkodnak,nem tartják megalázónak hogy olyanokkal játszanak együtt akik fényévekkel vannak előttük-sőt,ez óriási megtiszteltetés,és életre szóló élmény.

De elfogadom mások véleményét-mindig lesznek akik szerint a korkülönbség beteges és elítélendő.Én ismerek jó néhány párt ahol nagy a különbség,és mégis boldogok /nem csak megjátsszák /-ki vagyok én hogy beleszóljak az életükbe?

Nekem úgy alakult-nem így akartam-hogy sosem volt partnerem saját korosztályomból.Volt olyan barátnőm aki 18 évvel volt idősebb-én 25 ő 43,volt aki 16,10 évvel fiatalabb.Persze lehet analizálni minden kapcsolatot,meg pszichológust emlegetni-szerintem meg mindenkinek a saját életével kellene foglalkozni,és nem azt nézni mások kivel mit csinálnak.

2023. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/128 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg az életeink összefüggnek, az enyém tuti, és a gyerekeim életére is hatással lesztek. Mit gondolsz hány idősebb pasi szólított le, próbált rávenni szexre/kapcsolatra ilyen olyan módszerekkel 13-14 éves korom óta? Tudod hány kellemetlen és megalázó élménye van a nőknek úgy mindennel egyben, ami idősebb férfiakhoz köthető? Korombeliek be voltak tojva, azok nem mertek jönni így, max köszöntek, de idősebbek.. Hány olyannak kell kellemetlenséget átélnie azért, hogy két sérült egymásra találhasson? Üljetek le a feneketeken és várjátok akkor az apakomplexusos lányok vagy a pénzéhesek megkeresését, akkor aztán tényleg nem érdekel senkit, de én tudom, 15+ éve majdnem naponta tapasztalom, hogyan ismerkedtek erre-arra és már rohadtul elegem van belőle. És ugyanezt élte át az anyám is, nekem meg lányom van, aki még nincs ilyen korban, de hamarosan félthetem őt is, hogy milyen megalázó, kellemetlen, szégyenteljes helyzetekbe kerül majd azok miatt a sérült férfiak miatt, akik miatt én is ilyenekbe kerültem, akik megpróbálnak fiatalabb lányokat összeszedni. És elhiheted, hogy a kézisnek is csak azért jön be a helyzet, mert egy csapatban játszanak, ha kezdő csapat indulna tapasztalt ellen, mind nyafogna, mert eleve esélyük sincs. Ha ő is sérült, nem fogja zavarni, de a többségnek, a jelentős többségnek, ahogy te is tudod, NEM KELL idősebb fél. Se pasiban, se nőben. Ahogy nektek sem kell kétméteres izmos meleg pasi, nekünk sem kell. Ugyanolyan kellemetlen és zavaró, nincsenek kiegyensúlyozott erőviszonyok, és igen, a saját korosztályunk nem ilyen, na meg igen, ahogy titeket és sértene a feltételezés, hogy azt hiszi a nagydarab meleg fazon, hogy szabad a bejárat hátul, minket is sért, hogy apakomplexusosnak vagy aranyásónak(vagy naivának) néz az idősebb fazon. Egyszerűen szar érzés, de igazán, rohadtul nagyon szr ha egy apádkorabeli(15 éves korkülönbséggel) akar megdugni és ezt tudtodra is hozza mindenféle módon.


Mondom tessék kipróbálni a melegbárt, aztán mondjátok, hogy mit zavar ez embert, de 40 év körül azért annak amit ott át fogtok élni, a méricskélés, vizslatás, leszólítás, faggatás, bókolás fele olyan rossz sincs, mint amit tinilányok élnek át és kis huszonévesek. Én már megszoktam valamennyire, de mikor 50es fazon kezd ki velem, mikor 30 elején vagyok, ugyanaz a kellemetlen szr érzés tör rám. Ez rossz. Ha szép az ember amúgy több ilyen éri, vékony lányokra megy a többség, de sokan vannak nem vékonyak is, akiket többet szólítanak le. Van 50es ismerősöm, aki pl sosem borotválta a hónalját, meg hát.. na mindegy, ő azt mondta egy rossz élménye sem volt soha, nem szólították meg nem hogy idősek, senki. Szóval van, akit ez nem érint, de a népszerűen kinézőket, akik megfelelnek az aktuális szépségideálnak, azért erősen érinti.


Az én életemben az én tapasztalataimat mások okozzák, tudod közösségben élünk! MINDENKI abban él, ezért rohadtul nem úgy van, hogy foglalkozz a saját dolgoddal, mert a te dolgod az én dolgom is és másoké is, hiszen kapcsolatokról van szó, hatással vagyunk egymás életére. Írd ki magadra, hogy fiatal csaj kell(mégjobb neten), majd megtalálnak. Aki szado-mazora vágyik, az is erre alkalmas fórumokon keresgél, nem az utcán, nem szórakozóhelyen, vagy nem sima párkeresőn. Tessék a ti dolgokat is megfelelő közegbe terelni, mert ez átlagtól pont olyan eltérő és kellemetlen, mint a másik említett preferancia. Elhiszem, hogy van akinek ez kell, menjetek külön ilyen fórumra, egyébként azt hiszem erre van a puncs például, meeeg.. a pixien is van ddlg kategória. Ők jó helyen vannak.

2023. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 Mathus ***** válasza:
50%
#127: egyrészt ez kis közösségekben nem így van, másrészt egy-két-négy elmebetegen kívül más nem nyomatja (utcán-metrón?). az és akkor borzasztó, de amit most csinálsz az meg trauma dumping. én ügyfelezem és IRL az ügyfelek sem fogják vissza magukat, főleg az idősebb (35+) nők és a romák (mert ők többségükben frusztráltak). mégsem állok ki fórumokra hőbörögni, hogy mások-máshol hőbörögjenek. evvan, lesz*rom arcot fel. tudom, hogy nem ez a thread, de azt látnod kell, hogy az egyéni sérelmeidet ráhúzni emberek millióira, az nem a jó irány.
2023. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!