Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondolja azt hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolja azt hogy ha nem akarok semmit tőle akkor majd szexet fogok?

Figyelt kérdés

Nyomul rám egy srác, beszélgetek vele ugyan de nem hagyom pl hogy munkahelyemre jöjjön, nem fogadom nálam, utálom ha ilyen helyeken megjelenik, hozzá se tudnék nyúlni, egy kézfogásig, baráti ölelésig vagy csókig se jutott el mert elhúzódom, mondtam is neki hogy nem akarok semmit tőle, erre váltott hogy ha nem akarok vele sétálni, vacsorázni, nem jöhet elém, elhúzom a kezem is, undorodom ha odahajlana csak puszit is adni, meg néha a hajam akarja elsimítani a fülem mögé, azt sem engedem, akkor milyen logika mentén jut el az ilyen addig hogy akkor meg szexuálisan nyomuljon?

Szexuális utalásu üzenetek, gifek, venni akar nekem platformos r.bancos ruhákat cipőket.


Hogy képzeli ezt ez olyannal szemben aki menekül még ezek nélkül is ha nem érhet hozzám se hogy akkor meg majd szexelek vele?


Ezen kívül azt se értem hogy nem érzi azt ha vmi egyszer jólesett az azt jelenti hogy egyszer jólesett es nem azt hogy folyamatosan az agyamra menjen vele.

Pl egyszer találkoztam vele reggel de ez nem jelenti azt hogy másnao harmadnap meg minden reggel találkozni akarnék. És nem érti hogy egyszer miért igen akkor meg máskor miért nem? Hogy lehet valaki ennyire EQ nulla értetlen nőkhöz.


Az ilyen szinten sötét férfiaknak mit lehet mondani amiből értenek?



2023. jún. 16. 11:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül úgy érti meg, hogy többet nem fogadsz el tőle semmit és sehová nem mész vele, vagyis zéró kontaktus. Ha akkor is zaklatna, akkor jelentsd fel.
2023. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy szép szoval, akkor muszáj egyre bunkobban.
2023. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

De felnőtt tapasztalt férfi hogy jut el addig hogy:

A nő a kezét se engedi megfogni egy ölelést sem, de akkor talán hátha szexel vele?

Hogy lehet vki ennyire nulla agyilag is?

2023. jún. 16. 12:06
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért beszélgetsz vele, ha neked nem jön be, főleg, ha látod, hogy nem érti meg és fogadja el, hogy nem akarsz tőle semmit.
2023. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tiszta, hogy minek tartod vele a kapcsolatot hogyha egyszer nyomul.Amugy azért teszi, mert még mindig beszélgetsz vele.
2023. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Fúj de paraszt az ilyen.

Hajtsd el a fenébe.

2023. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Mert amúgy ismerős barát haver. Ill ilyen jellegű kaocsolatra teljesen jó.

Nem is az a bajom hogy nyomul hanem hogy hülye.

Mert oké vannak nyomulók a neten is mindenhol, meg akik mennek a szexre nagyon, na de azok ugy vaktában csak, vagy meglesz a csaj vagy nem.


De akitől nyilvánvalóan undorodik az ember a legkisebb nonverbális gesztusra is, hozzá se tudnék érni sem ez nyilvánvaló, az hogy képzeli hogy majd akkor ágyba visz?

Ha nem megy a romantika akkor majd a szex fog?


Nem a nyomulása idegesít hanem hogy eddig mentek a romantikus udvarias manipulatív körök mivel hárítottam, elutasítottam, nem az lett hogy leáll, hanem elkezd erre szexuálisan nyomulni.


Pl arrol is elkezdett faggatni ha az egyik reggel találkoztam vele akkor másik reggel miert nem?

Hogy tesz ilyeneket össze magában hogy ha egyszer találkozom akkor az azt jelentené hogy legkozeoebb is meg azután is fogok?

Honnan van egy idősebb tapasztalt és értelmiségi férfinak ennyire szinten alul az agya nők terén?


Rejtett autista?

2023. jún. 16. 12:19
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy autista hamarabb viccen kívül. Ő azért "haverkodik" veled, hogy meg tudjon dugni, nem azért, mert bír téged, vagyis lehet, hogy kedvel, de a cél a szex. Te meg összefekszel vele alukálni, elfogadsz ezt-azt. Persze, hogy reménykedik.
2023. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Te vagy autista már az utolsó mondatodból is. Nem "persze hogy remenykedik." Leírtam.

El van utasitva es nyilvánvaloan undorodom tőle, hozzám se tud érni sem, mert azt se hagyom.

2023. jún. 16. 12:30
 10/35 anonim ***** válasza:
61%

"Ha nem megy a romantika akkor majd a szex fog?"

"Rejtett autista?"


Na jó, ebben viszont te vagy a rejtett autista, ha ennyire nem ismered a férfi működést és ennyire nem tudod beleképzelni magad egy férfi helyébe. Igen, mi szexelnénk olyannal, akivel a romantika nem megy, mert nálunk a szex az alsóbbrendű a romantikához képest, nem előfeltétele a romantika a szexnek.

2023. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!