Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondolja azt hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolja azt hogy ha nem akarok semmit tőle akkor majd szexet fogok?

Figyelt kérdés

Nyomul rám egy srác, beszélgetek vele ugyan de nem hagyom pl hogy munkahelyemre jöjjön, nem fogadom nálam, utálom ha ilyen helyeken megjelenik, hozzá se tudnék nyúlni, egy kézfogásig, baráti ölelésig vagy csókig se jutott el mert elhúzódom, mondtam is neki hogy nem akarok semmit tőle, erre váltott hogy ha nem akarok vele sétálni, vacsorázni, nem jöhet elém, elhúzom a kezem is, undorodom ha odahajlana csak puszit is adni, meg néha a hajam akarja elsimítani a fülem mögé, azt sem engedem, akkor milyen logika mentén jut el az ilyen addig hogy akkor meg szexuálisan nyomuljon?

Szexuális utalásu üzenetek, gifek, venni akar nekem platformos r.bancos ruhákat cipőket.


Hogy képzeli ezt ez olyannal szemben aki menekül még ezek nélkül is ha nem érhet hozzám se hogy akkor meg majd szexelek vele?


Ezen kívül azt se értem hogy nem érzi azt ha vmi egyszer jólesett az azt jelenti hogy egyszer jólesett es nem azt hogy folyamatosan az agyamra menjen vele.

Pl egyszer találkoztam vele reggel de ez nem jelenti azt hogy másnao harmadnap meg minden reggel találkozni akarnék. És nem érti hogy egyszer miért igen akkor meg máskor miért nem? Hogy lehet valaki ennyire EQ nulla értetlen nőkhöz.


Az ilyen szinten sötét férfiaknak mit lehet mondani amiből értenek?



2023. jún. 16. 11:58
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Na pl.munkahelyi zaklatás elfolytására más pasit nem is találtam eddig akinek lenne vmi kiállása es vállalná is ezt.

Meg szerintem hülyének is nézhettek akiktől.ilyeneket kérdezek hogy milyen kosid van milyen magas vagy mert kellene vki a munkahelyemre..Szóval nem csak egy barát hanem néha az egyetlen barát aki pont kompetens is valamihez ami szükségszerű is.

2023. jún. 16. 15:39
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt megértem, hogy nem találtál pasit magadnak, mert a normálisak szóba se állnának veled. Már ha egyáltalán nő vagy ugye.

A neten szidod, de szórakoztatni téged jó.

Amúgy szerintem küldd el a pasinak ezt a kérdésed, garantáltan utána nem fog többet keresni.

2023. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt a kérdést és a többi hasonlót is te írtad ki, mert az írás stílus és a gondolkodásmód az megegyezik.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33

Persze, hogy ő az. De most akkor mégis elhagyta a hősszerelmes hapsija, aki féltékeny volt állandóan?

2023. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Ugyan miert ne találnék pasit magamnak ezt is honnan lehet igy összetenni? Én nem tapasztaltqm oedig hogy mások is ilyen sötétek lennének.


Lattam már kérdésnél amugy ilyeneket hogy kérdezőket próbálnak beállitani másnak.

Kiírnak egy kérdést erre elkezdik linkelni hozzá máok teljesen màsjellegű kérdéseit. De még a téma se ugyanaz.

2023. jún. 16. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!