Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondolja azt hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolja azt hogy ha nem akarok semmit tőle akkor majd szexet fogok?

Figyelt kérdés

Nyomul rám egy srác, beszélgetek vele ugyan de nem hagyom pl hogy munkahelyemre jöjjön, nem fogadom nálam, utálom ha ilyen helyeken megjelenik, hozzá se tudnék nyúlni, egy kézfogásig, baráti ölelésig vagy csókig se jutott el mert elhúzódom, mondtam is neki hogy nem akarok semmit tőle, erre váltott hogy ha nem akarok vele sétálni, vacsorázni, nem jöhet elém, elhúzom a kezem is, undorodom ha odahajlana csak puszit is adni, meg néha a hajam akarja elsimítani a fülem mögé, azt sem engedem, akkor milyen logika mentén jut el az ilyen addig hogy akkor meg szexuálisan nyomuljon?

Szexuális utalásu üzenetek, gifek, venni akar nekem platformos r.bancos ruhákat cipőket.


Hogy képzeli ezt ez olyannal szemben aki menekül még ezek nélkül is ha nem érhet hozzám se hogy akkor meg majd szexelek vele?


Ezen kívül azt se értem hogy nem érzi azt ha vmi egyszer jólesett az azt jelenti hogy egyszer jólesett es nem azt hogy folyamatosan az agyamra menjen vele.

Pl egyszer találkoztam vele reggel de ez nem jelenti azt hogy másnao harmadnap meg minden reggel találkozni akarnék. És nem érti hogy egyszer miért igen akkor meg máskor miért nem? Hogy lehet valaki ennyire EQ nulla értetlen nőkhöz.


Az ilyen szinten sötét férfiaknak mit lehet mondani amiből értenek?



2023. jún. 16. 11:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam egy nagyon jó haverommal. Kedveltem, jo volt vele dumálgatni, havekodni, neha ittunk egy kávét, ő elfogadta, hogy csak ennyi a kettőnk kapcsolata, aztán elkezdett próbálkozni próba szerencse alapon. Megmondtam neki, hogy ez nekem kellemetlen, nem akarok tőle semmit és ezzel a viselkedéssel elérte, hogy már haverként sem gondolok rá. Már nem beszélek vele egyáltalán és így nem adok alkalmat neki arra, hogy neha bepróbálkozzon, hátha meggondolom magam. Ezt javaslom neked is.
2023. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nagy része nemcsak igénytelen, hanem képtelen más helyébe is beleképzelni magát, mert nulla az EQ-ja.

Ők simán lefeküdnének egy olyan nővel, akit nem vállalnának vagy nem is vonzódnak hozzá, mert ürítőtartálynak jó lesz. Ugyanezt feltételezik a nőkről is. Csak ugye mi hálistennek nem így működünk.

2023. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Szerintem a pasik se feküdnének le olyannal akihez hozzá se tudnának érni bottal se. Vagy igen?

Szerintem is EQ nulla. Szóval akkor hiába is magyaráznék. Amiért idegesít eddig el se kezdtem neki magyarázni na ugyan miért nem találkozom vele reggel ha egyszer megtettem, máskor miért nem.

Úgy felhúzott csak a kérdéssel is hogy válaszra se méltattam mert hogy lehet vki ennyire sötét?

Meg ha kerdezi találkozunk e ma írom hogy nem, erre de igen ő jön, de ő akar, de fogunk. Na akkor le is tiltottam azon a vonalon. De még irtam neki hogy utálom ha vmit egynél többször kell elmondanom.

Éezek után kezdi a szexuális célzatú üzeneteivel a fizetősön. Azaz stratéiát váltott. Hogy ő vesz nekem szexi (hálószobába való)cuccokat biztos tetszene nekem.

Na itt már elpattant bennem vmi.

2023. jún. 16. 14:19
 24/35 anonim ***** válasza:
:DDD
2023. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Bár én is röhögni tudnék rajta.
2023. jún. 16. 14:24
 26/35 anonim ***** válasza:
96%

""Mert amúgy ismerős barát haver. Ill ilyen jellegű kaocsolatra teljesen jó.""



Akinek egy kellemetlen, idegesítő zaklató barátnak megfelel, ott az illetőnél nagyon nincs rendben valami.

(Viszont később többször is leírtad a barátzóna szót ami tipik incel szöveg...)

2023. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
96%

Ez a kérdés trollkérdés írva valamelyik incelke által, vagy az a csaj írta ki, akinek maffiózó az exe és vissza akart hozzá menni.


Más én nem hiszem el, hogy van olyan idióta de komolyan, hogy nem esik le neki, hogy azért nyomul a pasas, mert a kérdező engedi! Hogy lehet már valaki a barátod, hogyha szexelni akar és te meg ki nem állhatod? Most tényleg léteznek ilyen imbecil emberek? ^^

2023. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Nem engedem. Itt se fogják fel?

Nyilvánosan el van utasitva hozzám se érehet gyakorta jóformán bunkó is vagyok már vele.

Az osszes többi oasi egyse volt soha ekkora sötét mint ő.

Ezeket mindenki érti helyből.


Meg nem lesnek bambán ha egyszer találkozik vele csaj máskor meg nem hogy létezhet az? Hanem értik ma ilyen passzban van ráér máskor másmilyen passzban, minden másik pasi de még egy tanulatlan is felfogja a környezetét, érti a másik embert.

2023. jún. 16. 14:33
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem engeded, csak annyit, hogy beszélsz vele, találkozol vele. Ja igaz, ő csak ismerős.

Hát figyelj, lehet, hogy ő sötét, de te sem vagy különb.

Tudod zaklatókkal nem szokás haverkodni és az ilyen emberekkel minden kontaktot el kell vágni.

2023. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

De havernak/barátnak meg bőven jó.

Meg lehet vele jelenni, oda meg akkor megyunk amit szeretek nekem jó(mert azok neki is tetszenek), alkalmas arra is hogy lerázzak vele más nyomulókat(néha jó is az ha vele látnak, mert akkor sokan vissza is vesznek a nyimulással ezert us hívtam be egyszer a munkahelyemre hogy képben legyenek azzal hogy van pasim meg nem is csak egy majom(van egy nagyon jó megjelenése státusza is), igy azota a munkahelyi zaklatóktól teljesen nyugtom is kezd lenni.

És mindtam is ezt neki hogy akkor kivetelesen csak ezért hívtam be hogy segítsen lerázni a barmokat. Azaz nem is etettem semmi olyannal mintha erre vágynék hogy en őt a munkahelyemen is látni akarom vagy vele járni.


Meg egy rakat egyébre is nagyon praktikus. Pl beszelgetni az élet nagy dolgairól, esetleg tanácsokat is ad nehézségekben mert amugy eszes okos értelmiségi is, csak a nőkkel ekkora sötétség.

2023. jún. 16. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!