Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondolja azt hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolja azt hogy ha nem akarok semmit tőle akkor majd szexet fogok?

Figyelt kérdés

Nyomul rám egy srác, beszélgetek vele ugyan de nem hagyom pl hogy munkahelyemre jöjjön, nem fogadom nálam, utálom ha ilyen helyeken megjelenik, hozzá se tudnék nyúlni, egy kézfogásig, baráti ölelésig vagy csókig se jutott el mert elhúzódom, mondtam is neki hogy nem akarok semmit tőle, erre váltott hogy ha nem akarok vele sétálni, vacsorázni, nem jöhet elém, elhúzom a kezem is, undorodom ha odahajlana csak puszit is adni, meg néha a hajam akarja elsimítani a fülem mögé, azt sem engedem, akkor milyen logika mentén jut el az ilyen addig hogy akkor meg szexuálisan nyomuljon?

Szexuális utalásu üzenetek, gifek, venni akar nekem platformos r.bancos ruhákat cipőket.


Hogy képzeli ezt ez olyannal szemben aki menekül még ezek nélkül is ha nem érhet hozzám se hogy akkor meg majd szexelek vele?


Ezen kívül azt se értem hogy nem érzi azt ha vmi egyszer jólesett az azt jelenti hogy egyszer jólesett es nem azt hogy folyamatosan az agyamra menjen vele.

Pl egyszer találkoztam vele reggel de ez nem jelenti azt hogy másnao harmadnap meg minden reggel találkozni akarnék. És nem érti hogy egyszer miért igen akkor meg máskor miért nem? Hogy lehet valaki ennyire EQ nulla értetlen nőkhöz.


Az ilyen szinten sötét férfiaknak mit lehet mondani amiből értenek?



2023. jún. 16. 11:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Lol, már más is azt írja, hogy autista vagy. xD
2023. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, ez a srac nem haver, főleg nem jo haver. Az nem akar mindenaron megdugni, illetve elsőre megerti azt hogy "nem".

Én ezek utan teljesen lekoptatnám.

2023. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

10 romantika alatt csak azt ertettem meg se tud ölelni puszilni csokolni sem, a kezemet is elhúzom. Semmiféle fizikai kontaktot se engedek.

Akkor majd lefeküdnék vele?

11 en irtam hogy a pasi valszeg autista.

(Meg tikkjei is vannak.)

2023. jún. 16. 12:38
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem egyáltalán hogy tudtok olyan rendszeresen találkozgatni, hogy ő ezt tudja csinálni? Nem engeded hogy fizikailag közeledjen feléd azt miért engeded hogy egyáltalán mindenhol megjelenhessen ahol te vagy??
2023. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod ezeket? Miért találkozol vele? Miért beszélsz vele egyáltalán?
2023. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de, ha undorodsz tőle, így vélekedsz róla és ennek ellenére találkozol vele, meg visszaírsz neki, akkor rád se tudnék egy jó szót se mondani.
2023. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Írtam hogy nem engedem hogy pl.jöjjön munkahelyemre meg ahol élek.

Azt is irtam, hogy ismerem/ismerjük egymást. Kb 3-5 éve haver/barát zónás.


Amugy én mindig ha ismerkedem mindig olyanokat keresek csak akik azonnaliak rugalmasak, spontan tudnak élni meg stb.

Ez nekem szűrőm is.


Igy egy rakat vállalkozót ismerek, vagy akik seftelnek csak, vagy akik többmuszakoznak es van 3 naojuk is szabad huzamban akár hetkoznap is, vagy home office oznak es a teljesitmeny számit nem a munkaidő(pl éjszak is meglehet csinálni egy kimutatást), számtalan millio meg egy pasi van aki tud az idejével bánni.

Ő is egy a sok közül aki ilyen.


Aki képes arra hogy akár ha akarom reggel 6 kor fussak vele össze egy gyors kávéra is akár. Vagy aki ha éjfélkor hiányzik 2 perc muova ott is van.

Rengeteg az ulyen oasi. A többit ha megtudom rola hogy ha dolgozik akkor az szent addig olyan mintha halott lenne, vagy tolószékben es sehova em tud kiszaladni sem, azokkal ugy elbeszélgetek ugyan remenykedve abban hogy nem hetvégi d.gooajtit keres csak, de eddig minden ilyennel az lett a vége hogy talán mégcsak a randiig se jutok celük el.

Pl egesz heten ír hogy igy a munka meg ugy a munka azaz small talk, na én meg nem a vagyok akit üres tartalmatlan small talktól felvillanyozódna hogy mindenképp latni akarnám hétvégén.


Többféle pasik vannak. Ill rengeteg.


Akiről szo van az nekem elég keményen barátzónában van.

Nem az a bajom hgy nyomul. Ez a pasik dolga amugyis.


Hanem az hogy nem értőképes!

Hogy lehet azt összerakni ha hozzám se érhet akkor majd szex meg lesz?

Idegileg kicsinál..

2023. jún. 16. 12:52
 18/35 A kérdező kommentje:

17 az emberek nem csak azokkal haverkodnak barátkoznak vannak akikkel szexelni is akarnak.

A társadalom nem szexről szól csak.

2023. jún. 16. 12:57
 19/35 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tudom, hogy autista vagy-e de, hogy fejben nincs minden rendben az biztos!

Nem kell ehhez diploma, hogy megértsd, hogy azért csinálja, mert TE adod alá a lovat azzal, hogy válaszolgatsz neki állandóan. Jöhetsz azzal, hogy jajj ismerősök vagytok, meg így meg úgy haver, rólad is elmond mindent, hogy ilyen embereket engedsz be a köreidbe.

2023. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem engeded oda ahol élsz meg ahol dolgozol még mindig nem magyarázza, hogy bárhová is miért engeded??
2023. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!