Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként fura, hogy én jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként fura, hogy én jobban szeretek szingli lenni, mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már jópár kapcsolatom, de ritkán voltam igazán boldog. Szerintem sokkal több stresszel jár egy kapcsolat, mint boldogsággal. Szinglinek lenni számomra szinte egyenlő a gondtalansággal. Miért van az, hogy mégis a legtöbb nő foggal-körömmel kapcsolatot akar? Mi olyan jó benne? 27N

2023. júl. 16. 14:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ugyanígy gondolom és érzem, mint te. Én sem értem, miért annyira fontos az emberek nagy részének, hogy kapcsolatban legyenek. Engem is mindig kérdezgetnek a barátnők, ismerősök, hogy na, van-e már valakim, és mikor mondom, hogy nincs, elkezdenek vigasztalni, hogy "jaj, ne aggódj, majd neked is eljön a nagy ő!" Vagy elkezdenek ötleteket adni, hogy hol, kivel ismerkedjek, holott én egyáltalán nem aggódom emiatt, de nem hiszik el, hogy ez nekem így jó.
2023. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nőben is létezik magányos farkas típus, csak kevesen tudják magukról, Te tudod.
2023. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
#21 pontosan, úgy tesznek, mintha ez lenne az élet egyetlen célja xd #22 mondjuk épp ezaz, hogy én nem vagyok magányos, de értem mire gondolsz.
2023. júl. 16. 17:10
 24/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa,nem vagyunk egyformák.
2023. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%
Engem is leginkább csak a szex része foglalkoztat az egésznek, amúgy el nem tudom képzelni, a többi nő miért kapar, hogy de neki igenis komoly kapcsolat kell. Szerintem az egy nő számára nettó szívás. Például itt, Magyarországon az esetek 90+%-ában egyenlő az ingyen házicselédséggel. Munka mellett persze, miközben arra is nagyon kell ügyelned, hogy kívül-belül tip-top legyél 24/7, mert ha leeresztesz, egyből más után néz a kedves párod... Ja, mindemellett felelj meg a családtagoknak és a haveroknak is tökéletesen, ne "csak" neki.
2023. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
#25 na igen én pont ezt a nyomást értem stressz alatt a kapcsolatokban. Vajon eleget nyújtok-e, boldog mellettem, elég jól nézek ki, nem csal meg, ha órákig nem írt, akkor miért nem, lehet már nem érdeklem stb…és én alapból nem vagyok egy önbizalomhiányos nő, jól is nézek ki, de ahogy belekerülök egy párkapcsolatba, folyton ezeken szorongok és tényleg nem ér annyit az egész. Aki mellett nem szoronganék, az meg azért lenne, mert annyira nem is érdekel, csak annak meg úgy semmi értelme.
2023. júl. 16. 18:44
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár sikerült magadat megnyugtatnod, hogy jobb neked egyedül, vagy további támogatásra vágysz ismeretlen hozzászólóktól?
2023. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Én eddig is nyugodt voltam, csak érdekelt, hogy mások is éreznek-e így.
2023. júl. 16. 19:27
 29/32 anonim ***** válasza:
Igazad van, pacsi. (Egy 41-es szingli pasi)
2023. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem nő vagyok, hanem egy 34 éves pasas, de nekem sem hiányzik semmilyen kapcsolat sem. Látom a munkatársaimon is hogy mennyit problémáznak az egésszel.


Folyton vita van a pénzen meg azon, hogy kinek mik az elképzelései. Pl házasság.

A munkatársaim nagyrésze egyébként elvált, kiégett és csoró.

Én sem nem fogok se nem szeretnék az ö sorsukra jutni.


A saját pénzemet belátásom szerint használom fel.

És senkinek nem vagyok köteles elszámolni arról, hogy mit mikor és miért teszek meg vagy adok ki rá / érte pénzt.


Pl 2 hét múlva megyek el Svájcba utána Németországba aztán szeptemberbe jövök haza Budapestre és megint novemberben egy 5 csillagos Wellness szállodában fogok pihenni.


Ezeket egyébként pont azért tehetem meg mert szándákosan nem kerültem bele abba az élethelyzetbe amiben a munkatársaim benne vannak. Elvált egyedül nevelem a 3, 4, 5 gyereket…. úszunk a hitelekben nincsen pénzünk.

Ti csináltátok magatoknak.

2023. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!