Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként fura, hogy én jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként fura, hogy én jobban szeretek szingli lenni, mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már jópár kapcsolatom, de ritkán voltam igazán boldog. Szerintem sokkal több stresszel jár egy kapcsolat, mint boldogsággal. Szinglinek lenni számomra szinte egyenlő a gondtalansággal. Miért van az, hogy mégis a legtöbb nő foggal-körömmel kapcsolatot akar? Mi olyan jó benne? 27N

2023. júl. 16. 14:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudsz önállóan létezni akkor nincs ezzel baj. Valaki csak akkor működik ha van mellette valaki.
2023. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

#8 persze, ezek a jó részei egy kapcsolatnak, de szerintem a nehézségeket, vagy a vele járó szarságokat nem kompenzálják😆Legalábbis nekem.


Azt meg nem tudom értelmezni, hogy ez miért ad biztonságot, én egyedül is biztonságban érzem magam.

2023. júl. 16. 15:48
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy az én fejemmel van a baj, de én tényleg nagyobb biztonságban éreztem magam amíg nem voltam egyedül. Megmagyarázni nem tudom hogy miért volt, van így!


Persze megvan az egyedüllétnek is a jó oldala. Nincs azzal se baj ha valaki ezt választja.

8as vagyok

2023. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
44%

"kapcsolatfüggő"


Falnak megyek ettől a szótól, az ember alapvetően egy társas lény, boldog élettel, programokkal, szeretetben, célokkal, kb esélytelen egyedül elérni mindazt, mint egy kapcsolatban.

Bár a mai világban, amikor egy rahedli deviancia elfogadott, én már nem lepődök meg semmin.

Aki 30 éve házasságban él, mai normák szerint valószínű beteg, meg kapcsolatfüggő....

Agyam eldobom komolyan.

2023. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
66%

az meg, ha nyűgnek érzel egy párkapcsolatot, valószínű azt jelenti, hogy nagyon nem avval az emberrel vagy együtt, akivel kellene.

Bár az is lehet, nem másban van a hiba, sajnos van, hogy valakik képtelenek a társas életre.

2023. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
őszintén szólva ez férfiként sincsen másképp magamból kiindulva.
2023. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#14 a társas lény nem azt jelenti, hogy pár nélkül nem képes létezni, hanem azt, hogy közösségben, társadalomban élünk, nem egymástól elszigetelten.


A párfüggőség pedig egy létező dolog, hisz rengetegen húznak le éveket rossz vagy lapos kapcsolatban,ésszerű magyarázat nélkül. Csak azért, mert félnek egyedül lenni.

2023. júl. 16. 16:33
 18/32 anonim ***** válasza:
17%
de csak akkor derül ki, hogy milyen, ha benne vagy. Ha már előre elkönyveled, akkor soha sem lesz senkid.
2023. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg azért érzed ezt, mert nem volt még igazán jó kapcsolatod. Írtad is, hogy azok akikbe te voltál szerelmes, végül kidobtak és akik téged szerettek, azokkal meg nem volt kölcsönös. Így nem is csoda. Nagyon nehéz megtalálni a megfelelő személyt, akivel összességében jobb, mint egyedül. Ha nem ilyennel vagy, akkor szerintem is jobb inkább egyedül.
2023. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Volt azért olyan is, akivel viszonzott volt, de 1-2 év után ott is kiderült, hogy tökre nem illünk össze (csak akkor még tini voltam, nem tudatosan kerestem). Most meg hiába keresek tudatosan, így sem találtam meg az igazit🤣Ezért mondom, hogy lehet nekem nem is való a párkapcsolatosdi. De ki tudja, lehet lesz majd olyan, akivel jól működik, bára szingliséget tényleg nehéz überelni.
2023. júl. 16. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!