Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként fura, hogy én jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként fura, hogy én jobban szeretek szingli lenni, mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már jópár kapcsolatom, de ritkán voltam igazán boldog. Szerintem sokkal több stresszel jár egy kapcsolat, mint boldogsággal. Szinglinek lenni számomra szinte egyenlő a gondtalansággal. Miért van az, hogy mégis a legtöbb nő foggal-körömmel kapcsolatot akar? Mi olyan jó benne? 27N

2023. júl. 16. 14:19
1 2 3 4
 31/32 Mendy98 ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled.

Volt pár párkapcsolatom és minden volt rgy csomó probléma, szomorúság és rengeteg stressz.

Az én anyám/a te anyád vita.

Féltékenység.

Na most mi bajod van?

Állandó veszekedés és dráma.

Már volt amelyiknek mondtam, h ha ennyit akarnék drámázni, inkább beiratkoznék valami szinjátszó szakkörbe.

Mindnekinek meg kell felelni, de közben ő is feleljen meg neked valahol....

Egyszerűen nem tudom, h h lehetnek ebben boldogok az emberek.

Én értem, h sokszor mennyire kellemes a szerelem és hogy amikor minden rendben vagy akkor szárnyalsz lelkileg és mekkora boldogságot tud okozni.. időnként. Viszont amennyi szenvedés jár mellé, nem éri meg.

Inkább vagyok Szinglin, szabadon, kevesebb stresszel.

Nem szól bele egy pasi a jövőmbe, nem kell valakihez igazodni, a vágyaimat valaki máséhoz igazítani.

2023. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura, és nem "nőként", hanem azért, mert már volt jópár kapcsolatod. Ráadásul boldogtalanok. Persze hogy nem érted, mi a jó benne.

Viszont én, aki 24 évesen szedte össze az első kapcsolatát és az is rohadt rövid volt; nyilván fogom görcsösen akarni, mert nem volt még sikerem.

Amúgy, van ám köztes állapot is. Engem úgy ignoráltak és hanyagoltak ebben a "kapcsolatban", hogy te olyat még biztos hogy nem láttál; úgyhogy nem feltétlenül van az, hogy nincs tered és szabadságot, hanem csak beszámolási és egyéb kötelezettséged!

2023. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!