Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/247 anonim ***** válasza:
100%

Persze még a kölyköt is nevelje...igazi főnyeremény vagy.

Én is egyedül nevelem lányom, de nem golyoztam be.

2023. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/247 A kérdező kommentje:

Én se golyoztam be csak férfi vagyok.nem ez lenne az alapvető funkciom hogy gyerekre vigyázak minden szabadidőmben.


Csak kifogtam egy nyomi akaratgyenge nőt akinek még a saját vére se számít.


Sose számítottam arra hogy újra part kell találjak.foleg nem ameg kicsi a gyerek .

Meg óvodás de már okos sokmindent akar. mai árak mellet elég öt szórakoztatni és venni neki dolgokat 😀 konkrétan minél nagyobb annál többet akar apuci penztarcajanak ő is ép elég.

Nem.birok neki nemet mondani semmire így már most drága mulatság mi lesz ha kamasz lesz??



egy eltartani való nő nem fér bele ez a fő gondom.

Meg úgy hely sincs se szabadidő se akarat .😀


Lehet más típusú nőket kéne keresni kapcsolatban lévőket unatkozó háziasszonyokat akik csak arra vágynak titokban valaki betegye nekik .. mert a férjük nem teszi .

Engem a korkulombseg se fel se le nem zavar szóval azért lehetne válogatni.

Nem hiszem el hogy a több millió magyar nőből egyik se akarja azt amit én?

2023. aug. 13. 11:37
 83/247 anonim ***** válasza:
100%

82

Dehogynem! Irtuk! Sokan vagyunk kötetlen kapcsolatra, de ugy, hogy közben a pasi a tenyerén hordoz! 🤣

2023. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/247 A kérdező kommentje:

83#Ja mert mind a szőke hercegre vagytok fehér lovon 😀😀 hú de uncsi .

Egyszere 2 nőnemű lényt full figyelemmel szeretettel "tenyerén" hordozni lehetetlen .vagy a gyerekemel foglalkozom teljes mértékben vagy egy új kapcsolattal.


Amúgy aki kapcsolat mellet keres lazat annál talán nincs ilyen gond ha tényleg csak szexet keres mert a párja érzelmileg ellátja csak szexuálisan nem ott lehetne olyat találnom aki azt akarja mint én.


Vagy vannak nimfomanias nők olyat is lehetne .

Csak senkire nincs rairva és ritka sajnos .

2023. aug. 13. 13:45
 85/247 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm sok mindent olvastam már itt az oldalon de az egyik legparább ez a hozzáállás hogy ennyire a nőt látod a saját gyerekedben. Jézusom,hideg kiraz ezektől az összehasonlításaidtol hogy neked egy nőt "tenyereden hordozni" épp elég,meg már most a pénzéhes nőt látod szegény gyerekben.. elmondom neked egy kisfiú is megvetetné veled a fél boltot,jatek katonat,pisztolyokat,csak egy gyerek könyörgöm... milyen elfuserált ember néz úgy a saját gyerekere mint a többi ellenkező neműre?
2023. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/247 anonim ***** válasza:
91%

csak férfi vagyok.nem ez lenne az alapvető funkciom hogy gyerekre vigyázak minden szabadidőmben.

Meg fog lepődni, de a nőknek sem az az alapvető funkciójuk, hogy gyerekre vigyázzanak minden szabadidőjükben. Ők is szeret(né)nek sportolni, moziba, színházba menni, táncolni, tanulni, barátokkal találkozni stb.

2023. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/247 A kérdező kommentje:

A szeretett és a szerelem hasonlóak csak a szexualitás léte nem lete a különbség nem?

Azért hasonlitgatom ilyen hulye módon mert igazából rajta kívül ilyen mely szeretetteljes érzést nem éreztem soha .


Anyja iránt éreztem szexuális vágyat és kedveltem jó volt vele dumálni jó társaság volt de nem éreztem ezt a feltétel nelkuliseget hogy bármit megtennek neki semmi hátsó szándék nélkül pusztán csak mert kéri.

Senkiert nem.hoztam aldozatott úgy hogy nem volt vele valami célom a lanyomert viszont cél nélkül is bármit megtennek.


Szerintem még sose voltam szerelmes legalábbis olyan klasszikus értelemben nem.


És mély szeretetet is csak a gyerekem iránt éreztem. A családommal apám anyámmal tesóimmal se volt ilyen.

2023. aug. 13. 15:01
 88/247 anonim ***** válasza:
100%

Huu de nagy dolog. Még mindig több pasi lép le.

Na ja...gondolom nem volt új hogy egy gyerek bizony pénz.

"Egy eltartani való nő"...szar lehet h csak az jut.

De. Vannak ilyen nők, csak nem téged akarnak.

Érdekes a legtöbb normális embernek sikerül gyereket nevelni is és az új párjával foglalkozik is.


Ha nem érezted ezt az anyjával akk minek csináltad fel?

2023. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/247 A kérdező kommentje:

88# mert szepvolt óriás cicikel és nagyon fiatalon.

Nem bírtam megalni hogy ne csináljam fel.


Egész addig full lehetetlennek tűnt hogy nekem valaha is lesz családom aztán egyszer csak lett .

Most lehet találtam egy újabb lehetőséget szomszédom megjatszota és neki működött.

Tegnap nyírta a füvet aztán dumáltunk, magához költöztetett egy ukrán nőt és a kislányát.

A nő nemtud magyarul a kislány kicsit már tud .

Valami tarskereso oldalon beszélt vele szinte azzonal hozzakoltoztek olyan 35 körüli nő. Gondolom háborús menekultkent nemsok választása volt. Ilyen nők nem válogatnak ez nagyon tetszik .


Meg kellet volna kérdeznem melyik tarskereso oldalon de arra már nem volt arcom .

2023. aug. 13. 19:24
 90/247 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nekik nem az a "jól érzem magam" definíciója, mint neked. Egy nő nagyobb eséllyel érzi magát igazán jól tartós kapcsolatban. Nekem sem lenne kellemes érzés az, hogy eljárunk, aztán örüljek neki, hogy megdug. Én együtt akarok lenni a másikkal, együtt élni vele, jóban-rosszban együtt lenni, számítani rá (és fordítva). Meg tartós kapcsolatban nagyobb eséllyel akar a férfi nekem is örömet szerezni az ágyban, nemcsak üríteni a zacsit.
2023. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!