Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/247 anonim ***** válasza:
97%

#49: "Semmilyen szabály se etikai se erkölcsi nemkotne totális szexuális szabadság tényleg bármit lehet .😀ezt kinalom"


De minek kellesz ehhez te? Ez nélküled is simán megvalósítható, LOL

2023. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/247 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lányod ne találja be ilyen farok mint Te.
2023. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/247 anonim ***** válasza:
97%

49

Igen, ezt nyujtja az epp aktuális szexpartnerem is, aki amugy a tenyerén hordoz! Tehát ismét megkérdezem, miert jobb veled, mint egyedül és/vagy az aktuális szexpartner helyett???

2023. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/247 anonim ***** válasza:
97%

Megpróbálom egyszerűbben leírni. Van 2 férfi, mindegyik szexkapcsolatot akár kötöttségek nélkül.

Férfi 1: Gazdag, jól néz ki, nem sajnálja a pénzt, elvisz nyaralni, meglep ajándékokkal, és figyel arra, hogy nekem is legyen orgazmusom.

Férfi 2(te) : Nem nyújt semmit, csak a nemi szervét és majd talán a 20. alkalommal el is megyek aktus közben.


Amíg létezik "Férfi 1", addig senki nem fogja "Férfi 2"-t választani.

2023. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/247 A kérdező kommentje:

54# de miért kéne választani?

Nincs kőbe vésve hogy csak egyik lehet másik nem.


Szexelhetsz 1. Férfival és másikkal is.

Értem a logikad.de te is értsd meg az enyém.ami pedig az hogy nincsenek szabályok.


Semmi nincs kőbe vésve velem bármit lehet megerto vagyok maximális mértékben.lehetsz te a világ leggonoszabb nője nem lenne probléma.


Az a problémám hozzám hasonlót nőben nem láttam még és ötletem sincs hol keresem.

Valaki csak vágyik arra amire én hogy totálisan szabad legyen minden szabály nélkül?

(Na jó a ne ölj ne lopj parancsolatott betartjuk😀)


Lehet kapcsolatban lévő nőket lenne érdemes keresni akiknek rossz a szexuális életük a nő szempontjából.

Lehet titokban benne lenne valaki ilyesmiben ha full diszkrét az ember.


52# remélem nem.de igazából nem féltem tudja mit akar erős akaratu lesz többre visszi mint én szerintem


Nőként majd úgyis ő válogat majd a palik közül

Ezt elege irigylem a nőktől hogy már vagy 100 éve ok döntik el kivel vannak.

Mi meg csak alkalmazkodhatunk a szeszelyeikhez.

Lányomnak mondjuk jó. nekem szar a női egyenjogúság.

2023. aug. 10. 22:59
 56/247 anonim ***** válasza:
98%

"Ezt elege irigylem a nőktől hogy már vagy 100 éve ok döntik el kivel vannak.

Mi meg csak alkalmazkodhatunk a szeszelyeikhez."

Még jó, hogy szabadon eldönthetem kivel vagyok együtt és kivel nem. Ugyanúgy a férfiak is. Ők is válogathatnak, mint ahogyan azt teszik is. Ők sem állnak ám le bárkivel és bármennyire meglepő senki nem tart fegyvert a fejükhöz, hogy márpedig összejössz Sárikával/Julcsikával. Nyugodtan mondhatnak nemet is. Egy normális kapcsolatban pedig mindkét fél alkalmazkodik!

"Lányomnak mondjuk jó. nekem szar a női egyenjogúság"

Tényleg az ég óvjon meg minden nőt tőled, egyedül a lányodat sajnálom. Fejben beteg az az ember, akit zavar, hogy a másiknak ugyanannyi és ugyanolyan jogai vannak, mint neki. Rettenetes szánalmas, hogy csak úgy tudnál érvényesülni, ha kedvedre elnyomhatnád a nőket és csorbíthatnád a jogaikat..

2023. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/247 anonim ***** válasza:
97%

55

Miért kéne választani? Mert normális nő nem pocsékolja az idejét egy ilyen kétlábon járó redflagre! Egyszerüen csodálkozom, hogy valaki gyereket szült neked!

2023. aug. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/247 anonim ***** válasza:
97%

"Valaki csak vágyik arra amire én hogy totálisan szabad legyen minden szabály nélkül?"


- Igen, én! Nem vágyom jelenleg komoly kapcsolatra. Ezt meg is kapom egy olyan férfitól, aki megfelel az igényeimnek, és közben nagyon sok szép helyekre visz el.

2023. aug. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/247 anonim ***** válasza:
92%

Figyu,ugy tudok aludni nyugodtan,ha a nagy testes hazorzo kutya es a pasim is az agyban alszik.


Nem toltjuk egyutt minden szabadidonket,nem nem hivogatom,hol van epp es nem megyek oda. Mert en addig dolgozom vagy bulizok.

Megis tudom,h nem fogok elkapni nemi betegsegeket tole es egyikunk se akar kisgyereket patyolgatni. Idegesitoek a kisgyerek. Akkor beszel,ha nem kerdezik es nekem kell etetnem ruhaznom.


Ha otthon szerelni kell vmit,akkor megcsinalja. Ha nem ,akkor en megszerelem,de meg is olyan fain erzes,h megszerelte a pasim es buszke lehetek ra.


Ha nem tudok vmit megvenni,megkerem es megveszi.(alap,h a penzt odaadom ra.)


Egyutt akarom elni az eletem egy lakasban a pasimmal.


Te vmi bantalmazo parkapcsolatbol szabadulhattal,hogy a baratsiddal nem tudtal elmenni horgaszni napokra rendszeresen pl vagy kocsmazni. Inkabb ezeket a dolgokat kene pontosan megbeszelni es siman bevallalhatsz egy egyuttelos kapcsolatot.

Gondolom nem akarsz lepten nyomon uj novel szexelni. Mert akkor tenyleg nem lenne fair.

N

2023. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/247 A kérdező kommentje:

58#Gondolom jóval idősebb is nálad a jómódú szeretod?

Ilyen valóban sok van hogy tegyük fel 60eves gazdag vállalkozó valaki aztán van egy 20 éves barátnője vegulis az is barátság extrákkal.


Nekem ilyenre nemsok esélyem van mert ezt a színvonalat nem utom meg legfeljebb ha mondjuk tényleg a társadalom legaljarol választok azoknak megutom a színvonalat.


Ki kell választani azokat a nőket akiknél van reális esély mert oké 90% nal valóban nincs.

Ott rugók labdába ahol valami hiba történt

Taliztam már beszedhibas 30 as nővel.

Elhanyagolt túlsúlyos anyukaval aki azonnal inni és szexelni akart első talin.

Voltam nagyon magányos 50 feletti nővel is.


Tini csajokkal akiket a szüleik elhanyagolnak.

Vagy olyan tini csajjal akit szülei a túlsúlya miatt vegzalnak és ezért depressziós vágogatja a karját pl

De igazából nem használok ki senkit akinek testileg is bejövők azzokal lefekszem ha nem akkor beszélgetünk egy jót néha csak arra vágynak hogy meghallgasak őket ítélkezés nélkül.


Én mindenkit meghalgatok tabuk nélkül lehet velem beszélgetni vagy szexelni .titkos kapcsolatban is benne vagyok tudok és szeretek is bujocskazni 😀😉

Nem.hiszem el hogy erre csak úgy van esély ha vagyonokat költesz.


Kéne találni valami tanyán vagy valami istenhata mögötti helyen ahol nincs sok férfi vagyis nincs választék egy magányos elhanyagolt csajt akivel rosszul bánnak és akor felajanlani neki ezt a lehetőséget talán lenne aki elfogadna


Vegulis a női gondolkodás olyan mint mikor boltba megyünk azt vásároljuk meg amivel jobban járunk. Vagyis olyan helyzetett kell teremteni hogy versenyképes legyen az ajánlat.vagy tévedek?

2023. aug. 11. 09:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!