Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/247 anonim ***** válasza:
100%

Vegulis a női gondolkodás olyan mint mikor boltba megyünk azt vásároljuk meg amivel jobban járunk.


Majdnem leírtam, melyik idősebb nőrokonod gondolkodása ilyen, de szerencsére nekem volt gyerekszobám. Te viszont egy nyomi hímsovi fsz vagy, akire senki nem akar felpattanni. Na ezen nem is csodálkozom. A megnyilvánulásaid miatt se, meg mert eleve úgy reklámozod magad, hogy 10 együtt lét után tudod elvinni a nődet. Grat. Még 16 évesen se lehetnél rá büszke, nemhogy....

2023. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/247 anonim ***** válasza:
100%
*együttlét
2023. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/247 anonim ***** válasza:
100%

60

Egyresz, 45 éves, (én 32 vagyok)

Másreszt, nem vagyok vékony sem.

Szerinted, akivel rosszul bánnak, az miért allna le valakivel, aki szintén rosszul bánna vele? 🤔

2023. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/247 A kérdező kommentje:

63# mert alapvetően én nem bántam rosszul senkivel csak az érzelmi foglalkozast nem adtam meg sokszor. ez ami hiányzott az összes kapcsolatombol a gyerek anyjával is.


De pl az anyagi gondoskodast vagy a közös eletszervezest gyerekvigyazast biztosítottam.takaritottam boltbamaszkaltam gyereket elvittem órákra anyuka tudjon pihenni.


Szexben meg ahogy exem mondta bas.ni tudok elég jól.

Szeretkezni nem.

Velem 5 évig basz.ot új párjával szeretkeznek állítólag ez a különbség.


Szóval azért alna le az akivel rosszul bánnak mert annál enis jobb választás vagyok mint ahol most vannak .

Lehet valakinek van egy alkoholista férje aki veri minden nap.

Annak amit én kínálnek hogy ha szófogadó akor tisztes élete lehet bantas nélkül az tisztességes ajánlat szerintem .


Laza kapcsiba meg esetleg annyi beleferne hogy berelnek neki valami szobát ott ahol lakom így ország bármelyik területéről lehetne odahozni csajokat aztán segitenek neki munkát találni vagy ha nem akar dolgozni és nem fogyaszt sok pénzt vegulis ha 2 naponta szexelhetnek vele meg akor már huseget is vállal akor eltarthatom.


Osszekoltozni 0 24 ben nem nagyon akarok még senkivel így netrol azonal ez rizikó.

Gyerekem is néha nálam van látna kikel élek + szomszédok

Mit mondanék ki o lakotars? Vagy barátnő? Szexrabszolga😀😀 ?


63# szóval telt alkat vagy gondolom jó nagy kosarmeretekkel 😉nyami.

Exem is telt volt de 110 mellei voltak .igaz nem volt feszes de fu úgyis imádtam.

Nincs benned olyan vagy hogy szeretod mellet esetleg kipróbáld mással is?😇

2023. aug. 11. 14:38
 65/247 anonim ***** válasza:
100%
Mar szepit...
2023. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/247 anonim ***** válasza:
89%

Csak a lányos sajnalom. Majd ő is "szexrabszolga" lesz...?

Amúgy ha szobát tudsz bérelni bla bla, akk mi az akadálya felmenni a puncs-ra? Ja hogy ahhoz kevés vagy.

2023. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/247 A kérdező kommentje:

66# lányom csak többre visszi.

Aztán hogy titokban kivel fog kavarni majd ő dolga ha nagylesz .én örülnék ha nagyon sok gyereket szulne de nyilván a férjének és akor ok neveljek őket.


Olyat nem akarok hogy valaki felcsinalja és akor nekem kell nevelni unokám/unokaim is .

Szívesen segítek de nem 0 24 ben együtt lakva

Persze nem fordulnék el akor se a lányomtol ha minden kötél szakad bevalalnam termeszetesen de ettől az egytől félek valóban.

Ha olyat találna mint én az már jó enis felcsinaltam anyját fiatalon de legalább gondoskodtam róla sose hagytam volna el !!



Puncson nem vagyok fent nem vagyok még öreg se gazdag de valamennyit tudok szánni egy nőre

Egy szoba bérlet nem egyenlő egy teljes lakasaval.

De kivancsisagbol már lehet regisztrálok

2023. aug. 11. 21:20
 68/247 anonim ***** válasza:
87%

Pedig segítesz nevelni majd az újakat ha ilyen faszik lesznek többen, mint Te.

A szoba bérlés árát add a nőnek...nem bonyolult.

2023. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/247 A kérdező kommentje:

68# ja aztán lelep a nagy pénzel azt kaptam 1 aktust .😀

Jobban szeretem ha kéznél vannak a nők függjenek valahogyan tőlem


Az összes hosszútávú kapcsolat vegulis a kölcsönös fuggesrol szól érzelmi és anyagi szinten.

Házaspárok többségét is anyagi és családi indokok tartják egyben full hazugság a fene nagy szerelem.

Nem is értem minek ekkora feneket keríteni neki .


Csak szexeljunk és "dolgozunk" együtt otthon csapatként és ennyi hagyjuk az érzelmi hulyesegeket .😀

2023. aug. 11. 23:38
 70/247 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te valami éretlen, álomvilágban élő tizenéves vagy. Agyilag legalábbis egész biztos.

Akkor te csak szexeljél meg dolgozzál, kit érdekel? a normális nőket hagyd meg a normális férfiaknak, akik nem csak egy lyukat látnak bennük, okés? :)

Attól, hogy SZERINTED kamu a szerelem meg nem akarsz érzelmeket, képes vagy felfogni, hogy más vágyik rá és hisz benne, ugye?

Írhatsz még újabb 7 oldalnyi litániát, hogy te csak dugni akarsz mindenféle kötöttség nélkül, a női döntő többsége akkor sem fog erre vágyni és ennyivel megelégedni, ha még ezerszer leírod.

2023. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!